Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] RNS-E VS Nawigacja na szybie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki :notworthy: Na tym zdjęciu fajnie wygląda :good:

Jak dobrze widze odcieniem sie troszkę różni od reszty plastików i pewnie tak już musi być :)

Opublikowano

Na tym zdjęciu chyba cos było robione z klimatronikiem

U mnie jest inny kolor navi i klimatronika. Ja mam czarny a navi coś tak jak za zdjeciu

Opublikowano

Jakoś mi się to nie widzi w B5 Jarko lepiej kup ten sprzęt który pokazałeś wcześniej.

Opublikowano

Jakoś mi się to nie widzi w B5 Jarko lepiej kup ten sprzęt który pokazałeś wcześniej.

Sprawa jest chyba mocno do przemyslenia :disgust:

Póki co mam jeszcze czas do namysłu, ale chyba kupię coś innego jak rns-e :mysli:

Opublikowano

a kto ci to w końcu montował? Szukam kogoś lub firmy, która mi zamontuje RNS-E w moim aucie. Jeżeli macie kogoś poleconego to dajcie namiar

Opublikowano

gdzies w uk maja panel do b5

Opublikowano

a kto ci to w końcu montował? Szukam kogoś lub firmy, która mi zamontuje RNS-E w moim aucie. Jeżeli macie kogoś poleconego to dajcie namiar

Takie dwie oferty na allegro znalazłem, może się przydadzą :)

http://www.allegro.pl/item561051373_audi_rns_e_a4_rns_lubuskie_polskie_menu_montaz.html

http://www.allegro.pl/item550454484_nawigacja_audi_rns_e_asin_menu_pl_montaz_mapa_pl.html

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak by kogos interesowalo to na pierwszej stronce tematu dodalem zdjecia rns-e robione w dzien :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam,

Przeczytałem wiele wątków o dołożeniu RNS-E. Irytujące wydaję się, że dokładanie różnych modułów (bluetooth, tuner tv itp.) jest aż tak kosztowne. Zainteresowałem się trochę nieoryginalnymi radio-nawigacjami pod 2 DIN.

Nie było trzeba wiele szukać i znalazłem bardzo ładną "stację multimedialną" ALPINE INE-S900. Jej pełny opis znalazłem na stronie producenta: ALPINE INE-S900. Jak zauważycie, zawiera ona przede wszystkim nawigację i moduł bluetooth a dokładanie kolejnych modułów takich jak kamera cofania jest banalnie proste.

Wiem wiem, ja też zainteresowałem się jak to podłączyć, żeby działały przyciski na kierownicy wielofunkcyjnej. Na stronie producenta jest dokument PDF z adapterami. Dla B6 odpowiednio trzeba by było użyć APF-S101A.

Podsumowując, po sprawdzeniu na allegro, ceny mają się tak:

Urządzenie 3999 zł

Adapter 299 zł.

Myślę, że w tym poście dobrze by było dopisać co potrzeba aby przejść z 1 DIN na 2 DIN oraz jaki nr ma oryginalna ramka na takie nieoryginalne radio. Wiem, że zakładając nieoryginalne radio 1 DIN trzeba dokupić ramkę 8E0035231 5PR.

Może ktoś dopisze odpowiednie nr. części?

Pozdrawiam

Wojtek

Opublikowano

Myślę, że w tym poście dobrze by było dopisać co potrzeba aby przejść z 1 DIN na 2 DIN

Jest już sporo wątków na ten temat. Nie ma co powielac, wystarzy link :wink4:

oraz jaki nr ma oryginalna ramka na takie nieoryginalne radio. Wiem, że zakładając nieoryginalne radio 1 DIN trzeba dokupić ramkę 8E0035231 5PR.

A jest ori ramka do nie ori radia na 2 din do B5 :?: :shocked:

Bo z tego co mi wiadomo to nie bardzo :gwizdanie:

Opublikowano

dla mnie RNS-E jest super i w aucie komponuję się idealnie, wcześniej podłączałem automape z htc, i jedyny plus to większa ilość punktów POI i zarys bloków, ale idzie bez tego przeżyć ;)

pozdr.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

TMC w RNS-E w niemcowni działa?

Opublikowano

działa.

Opublikowano

siemkanko ja tez mam pytanko moja b7 posiada radio na kasety ale dokupilem zmieniarke i jej uzywam ale tez sie zastanawiam nad kupnem navigacji i niewiem jaka kupic i niewiem tez jaka bedzie pasowala do mojego auta czy lepiej orginaln a czy jaka

Opublikowano

siemkanko ja tez mam pytanko moja b7 posiada radio na kasety ale dokupilem zmieniarke i jej uzywam ale tez sie zastanawiam nad kupnem navigacji i niewiem jaka kupic i niewiem tez jaka bedzie pasowala do mojego auta czy lepiej orginaln a czy jaka

kolego

sugeruję wyszukiwarkę

milion takich pytań już padło - :szukaj:

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.