Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BRC sequent 24, czy dobrze wybrałem/1.8t.163km


MAJOR96084

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem umówiony na montaż instalacji BRC sequent 24 w firmie CZAKRAM odział mysłowice .03.10.2012 cena 3100 pln proszę o opinie szanownych forumowiczów o rzetelne opinie na temat mojego wyboru instalacji i stacji montażu (jescze mogę się wycofać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał po pierwszych 15 tys. wymiana dwóch filtrów i żadnych problemów nie będziesz miał. Resztę Ci dopowiedzą w warsztacie. Ostatnio zdarzyła mi się przygoda z gazem właśnie na instalacji BRC Sequent 24 po tym jak zatankowałem gaz na jakiejś nieznanej stacji. Auto nie miało mocy, a na postoju jakby nie pracowało na wszystkich cylindrach bo dostawało jakiś syf. Pojechałem na regulacje. Na postoju gazował mi facet i było wszystko OK a autem prawie nie dało się jechać. Podłączył pod kompa, posrawdzał i powiedział że jest wszystko w porządku. Wyjeździłem ten "szajs" do końca i dzisiaj zatankowałem nowy gaz i jak ręką odjął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja ok jak jest na gwaranci , po gwaranci ceny części kosmiczne, np. wtryskiwacz 250pln,reduktory bardzo drogie ,problem z dobraniem odpowiedniego zamiennika,nie każdy to wystroi,zostaje przeważnie serwis , a liczą słono.Poczytaj lpgforum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250pln jedna sztuka a jest ich cztery i tak jak kolega wyżej napisał na''gwarancji''.Za tą cenę masz STAGA 300 premium reduktor do 250KM i wtryskiwacze HANA chyba jedna z najlepszych instalacji na rynku na chwilę obecną.AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Warsztaty partnerskie i ogólnopolska gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze LPGTECH który zaczyna wypierać staga ,sam mam dwie instalacje z tym sterownikiem,

łatwo się stroi ,bardzo dobra pomoc techniczna ,leczy szarpanie silników VAG które występuje przy stagu,reszta jw. W Mysłowicach ktoś zakłada Tech-a , zadaj pytanie na lpgforum na pewno ktoś odpowie.

Ps.Też będę zakładał techa do swojej s4 , na razie gromadze fundusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem jak TECH się stroi oby nie tak jak BRC a co do szarpania to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia sterownika.I jeszcze powiedz dlaczego TECH daje dwa lata gwarancji a STAG trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem , ale jak panowie będą dalej tak działać jak do tej pory to ludzie zaczną sami wymieniać sterowniki i je stroić ,tym bardziej że tech pasuje do wiązki staga . Co do szarpania to wiem że staga da się wystroić tylko trzeba się po męczyć , a techa wkładasz kalibracja ,włączasz adaptacje i jazda,ew korekta w OL po obrotach.Jak bawisz się lpg to zainwestuj w sterownik i się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od ponad roku BRC sequent 24 i tylko regularnie wymiana filtrów i zero problemów jazda jak na benzynie nie ma znaczenia. Jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stag 4+, lub 300 isa2,

W stagu jest obcja zubożania na zimnym, jeżeli chodzi wam o szarpanie na nie rozgrzanym silniku.

Mam dwa auta na stagu i jest OK

Witam , jestem umówiony na montaż instalacji BRC sequent 24 w firmie CZAKRAM odział mysłowice .03.10.2012 cena 3100 pln proszę o opinie szanownych forumowiczów o rzetelne opinie na temat mojego wyboru instalacji i stacji montażu (jescze mogę się wycofać)

Stag 300 wtryski hana, reduktor AC-r01 koszt około 2500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam dokładnie taką samą instalację, czyli BRC sequent 24 montowaną w firmie CZAKRAM..

Fakt, faktem długo nie posiadam tego autko, ale czy to gaz czy benzyna różnicy nie widać i przede wszystkim nie szarpie przy przełączaniu na gaz i odwrotnie jak to w niektórych instalacjach..

Także mogę Ci polecić tą instalację..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy będzie polecał to na czym sam lata i tak naprawdę ciężko się potem decydować wszystko zależy od tego jakie graty ci włożą i czy zadbasz o podstawowy serwis w późniejszej eksploatacji ja mam sequenta juz 6lat i jedyne co wymieniam to filtry auto nie szarpie nie strzela i nie ma różnicy w jeździe na lpg czy bp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak to zostanie zamontowane . Generalnie też polecałbym Techa , a szarpania na Vagach w stagu na przykład u mnie nie idzie usunąć.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem BRC sequent 24 , zrobiłem około 1200 km .autko chodzi bardzo fajnie ,spalanie około10 do 11litrów na sto przy mieszanej jeżdzie ,mam tylko pytanie gazownicy założyli mi pomarańczowe wtryskiwacze ,czy one wystarczają do mojego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem BRC sequent 24 , zrobiłem około 1200 km .autko chodzi bardzo fajnie ,spalanie około10 do 11litrów na sto przy mieszanej jeżdzie ,mam tylko pytanie gazownicy założyli mi pomarańczowe wtryskiwacze ,czy one wystarczają do mojego silnika

Jakie pomarańczowe, Hany?

Jak hany, to są czerwone,zielone,niebieskie,czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to pewnie na styk ,podają niby do 37km/cyl w silnikach doładowanych, jestem ciekawy jak chodzi przy pełnym bucie , czy nie pętli ? Wrzuciłbyś foty z pod maski , pewnie jak to w BRC instalka została dosłownie wrzucona pod maskę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...