Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skad zamowic czujnik?


DiAMOND

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić nowy czujnik temperatury płynu chłodzącego firmy Febi Bilstein produkt FEBI FE31539 szukam i szukam w jakiej firmie zamówić, pomożecie mi?

Czujnik temperatury z pierścieniem uszczelniającym	Audi	059 919 501	Średnica zewnętrzna 20 mm
Liczba przyłączy 4 	

od numeru podwozia: 8D-V-000 001
do numeru podwozia: 8D-X-500 000

31539.jpg

Myślałem, że zamówię od producenta ale ta firma mieści się w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o sklepy internetowe, ale znalazłem sam i złożyłem zamówienia na stronie iParts.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie mogłeś od któregoś kolegi z forum? Pewnie cene bys lepszą dostał.

No ja sie pytalem kolegow z forum i za olej + filtry i to nie wszystkie knechta, chcieli ponad 330 zl, a ja zaplacilem na miejscu 268 zl za motula i knechta...........wiec cos tu nie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy kupiłeś Motula czy może przechodzonego Lotosa ...... poczytaj nawet na forum co mam na mysli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co masz na mysli :) Ale mysle ze motula kupilem, bo za sam olej dalem 140 zl , a i hurtownia od wielu lat jest i raczej nitk tam nie narzekal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie filtry kupiłeś? Oleju,powietrza, paliwa, kabinowy(z węglem czy zwykły) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie knechta i kabinowy z aktywnym weglem.

W sumie to moglbym nawet tym handlowac skoro ceny mniejsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie knechta i kabinowy z aktywnym weglem.

W sumie to moglbym nawet tym handlowac skoro ceny mniejsze ;]

Chcesz mi powiedzieć, że za te 4 filtry zapłaciłeś 128zł ? Masz na to paragon ? Sorry, że się tak dopytuję, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety paragonik zaginal gdzies, a ty po ile masz ? Bo jakby wychodzilo taniej to moglbym ci kiedys kupic i wyslac :)

Cena niska bo to hurtownia motoryzacyjna i w sumie rabat dostalem za to, ze gotowka placilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem FEBI FE31539 o numerze OE 059 919 501 tylko, że kostka była w kolorze zielonym natomiast wyjąłem kostkę w kolorze niebieskim o numerze OE 078 919 501 B zresztą mają tą samą kompatybilność

Wykaz numerów OEM:
Producent	Numer OEM
[b]AUDI	059 919 501
AUDI	078 919 501 B[/b]
SEAT	059 919 501
SEAT	078 919 501 B
SKODA	078 919 501 B
SKODA	059 919 501
STANDARD	55.147
VW	059 919 501
VW	078 919 501 B

I dodam, że jakimś cudem przez to auto już nie traci moc i mogę rozpędzić go więcej niż do 130km/h na razie próbowałem 170km/h i jest OK po prostu ulżyło mi, bo długo myślałem, że coś było nie tak z turbiną. Zamówiłem też nowy akumulator Bosch Silver S5 77AH 780A, wcześniej miałem Centrę i po 1.5 roku padł, będę go reklamował poza tym nie polecam tej firmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie knechta i kabinowy z aktywnym weglem.

W sumie to moglbym nawet tym handlowac skoro ceny mniejsze ;]

Chcesz mi powiedzieć, że za te 4 filtry zapłaciłeś 128zł ? Masz na to paragon ? Sorry, że się tak dopytuję, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć :decayed:

Jeżeli za 128 zł kupiłeś 4 filtry to jesteś giganetem :D Sam filtr paliwa to połowa tej kwoty a do tego kabinowy z aktywnym węglem :D a gdzie powietrza i oleju. Masz taniej niż po cenie wytworzenia chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to pasuje :) Tez mnie to zdziwilo ze tak malo , ale przeciez narzekac nie bede :)

Podaj namiary na ten sklep.

Próbowałem tam dodzwonić się w piątek, ale żaden z numerów nie odpowiadał. Jutro znowu spróbuję i zobaczymy czy też dostanę takie cudowne ceny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...