Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no i zaczynamy przygodę ze zderzakiem od rs-a. Pierwsze przymiarki:

http://img708.imageshack.us/img708/6617/20130508202041.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/9963/20130508202103.jpg

Do celu już niedaleko:D

Więcej fot zrobię za dnia bo przy tych już się szaro robiło;/

to dopiero poczatek. :grin: ze tez wam sie chce. za te pieniadze bys mial 6lat mlotrzego :facepalm:

Opublikowano
za te pieniadze bys mial 6lat mlotrzego :facepalm:

Ten tekst chyba nigdy mi się nie znudzi :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal a Tobie nie podobało sie rezanie na rs-4? Ja nie chcę jeździć fiatem 6 lat młodszym bo Kocham audi:D

No no czekam na wiecej, rozumiem ze tylny tez rs 4 zderzak? Progi jakie dajesz? S4, omega czy moze repliki rs 4?

Tył i progi muszą poczekać (może za 2 miesiące będzie komplet) bo moja kobieta zdała prawko i musiałem kupić jej samochód bo boje się o swojego:P

Progi z omegi będę brał:D

Opublikowano
no i zaczynamy przygodę ze zderzakiem od rs-a. Pierwsze przymiarki:

http://img708.imageshack.us/img708/6617/20130508202041.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/9963/20130508202103.jpg

Do celu już niedaleko:D

Więcej fot zrobię za dnia bo przy tych już się szaro robiło;/

pamietaj zeby zwezić jednakowo gorę i doł zeby zachowac linię. i kły do zderzaka rs4 muszą byc bardziej wysunięte niż w cywilnej b5.

mi przerobienie przodu z dopasowaniem zajeło około 2 dni.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zauważyłem wczoraj że kły są za krótkie i muszę do sida napisać. Ciąć będę górę i dół żeby było pięknie:D

Opublikowano
Mati pierwsze przymiarki i pierwsze cięcia już były. Waliłem fotę na szybko bo się już ściemniało;/

spoczko, progi z omegi dobry wybór masywniej wyglądają na aucie niż S4 :wink:

Opublikowano
Mati pierwsze przymiarki i pierwsze cięcia już były. Waliłem fotę na szybko bo się już ściemniało;/

spoczko, progi z omegi dobry wybór masywniej wyglądają na aucie niż S4 :wink:

S4 robia lepszą robote:jerk: tylko bez listw, ładny próg wystąjcy powstaje:decayed:

Opublikowano
Mati pierwsze przymiarki i pierwsze cięcia już były. Waliłem fotę na szybko bo się już ściemniało;/

spoczko, progi z omegi dobry wybór masywniej wyglądają na aucie niż S4 :wink:

S4 robia lepszą robote:jerk: tylko bez listw, ładny próg wystąjcy powstaje:decayed:

robią robotę owszem, w sumie każde mają w sobie to coś :naughty:

Opublikowano
Mrogal a Tobie nie podobało sie rezanie na rs-4?
nigdy bym nie ulepił czegos czym nie jest :grin: wolałbym kupić 6lat młotrzego :grin:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Mati pierwsze przymiarki i pierwsze cięcia już były. Waliłem fotę na szybko bo się już ściemniało;/

spoczko, progi z omegi dobry wybór masywniej wyglądają na aucie niż S4 :wink:

S4 robia lepszą robote:jerk: tylko bez listw, ładny próg wystąjcy powstaje:decayed:

ale nie pasi do bumperow RS4
Opublikowano
Właśnie zauważyłem wczoraj że kły są za krótkie i muszę do sida napisać. Ciąć będę górę i dół żeby było pięknie:D

jak nie trafisz kłów do rs4 to mozna z tych ogarnąc. wystarczty kupic odpowiednio duze podkładni i dłuzsze sruby mocujące kły.

Opublikowano

u sida sa repliki progow rs 4, ja bym te wlasnie jakos spasowal z nadkolami zeby to ladnie wygladalo:wink:

Opublikowano
  • Autor

Sid kły ma po 100zł za szt. i chyba wezmę te oryginalne żeby się nie pierdzielić z tymi zwykłymi które i tak mam skrzywione bo kobietka mi lekko w zderzak z lewej strony puknęła;/ ale za to z oc sprawcy kupiony został golf 3 dla mej lubej i trochę na rezanie zostało:D

Opublikowano

ile za oc placisz?

Opublikowano
  • Autor

700 z groszem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ciekawa A4:a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nareszcie dokończyłem felgi:

20130607001851.jpg

zderzak dzisiaj będzie dokończony i założony bo do nysy trzeba jakoś jechać:P

Opublikowano

No Adam powiem zacnie wygląda :wink::jerk:

Opublikowano
  • Autor

fekunek i zderzak od rs-a już siedzą:-) niedlugo fotki

Opublikowano

Witam kolege ;) Dzisiaj sie chyba widzielismy w czewie jak wracales z Nysy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.