Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Pompka zamka centralnego - problem


goldenboy9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoją pompką a mianowicie nie działa, więc dostałem się do niej by zobaczyć jaki ma nr no i znalazłem z tyłu jest napisane 8d0862257. Mam audi a4 b5 z autoalarmem 99 rok po lifcie. No i moje pytanie bo coś tam wyczytałem że najlepiej kupić taką pompkę dokładnie z takim samym nr ale na allegro są z jakimiś lierami E,G,C a moja nie ma więc jaka będzie pasowała do mojego? Wklejam również zdjęcie pompki.

Pozdrawiam!

2012-09-29_10-13-08_...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio miałem "przyjemnośc" wymieniać pompkę. Podłączałem z innym oznaczeniem - literką G na końcu ( mam D) i niestety nie działała. Więc radzę szukać pompki z identycznym oznaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź szroty w okolicy. Ewentualnie ebay.de, tam na bank znajdziesz np: Audi A4 S4 RS4 B5 ZV-Pumpe 8D0862257 AVANT Zentralverriegelung TOP | eBay . Ja miałem farta,tylko jedna na allegro mi spasowała. Podobno często te pompki padają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo? Nowa w ASO to wydatek ok 2000pln... Ma się audi , to sie płaci jak za audi :wink: . Tak przy okazji , pompka padła ot tak, czy coś się konkretnego stało? Ja np swoją zalałem podczas mycia auta-brak uszczelki.Powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz co vag pokaże,być może jest nie szczelność skoro piszesz że pompka działa ze 30 sekund lub też sama pompka jest uszkodzona rozbierz i zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto z padniętą pompką, ale jak otwieram drzwi kluczykiem to ta pompka chodzi jeszcze przez około 30 sekund, jak by coś chciało się zrobić a nie ma mocy.

Sprawdź wirnik pompki - potrafi się rozsypać:

428b2f06882e8326med.jpg

foto z forum
audiklub.org

Jak to zrobić: http://tinyurl.com/c3gz78p

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem sam kompresorek tyle tylko że w A3 i wirniki są inne ale to nie ma znaczenia wystarczy że kupisz sam kompresorek i go wlutujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wirnik sie rozsypal tak jak u mnie, dzisiaj montuje kompresorek i mam nadzieje ze bedzie dzialac;)

Jak wyjac stary kompresorek?

Juz sobie poradzilem, trzeba od zewnatrz wepchac takie gumki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...