Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
oooo...to znowu grubo:wink:

Jest tego więcej ale wrzucę info dopiero jak skończę grzebanie...

Opublikowano

no dobra..poczekam.ale co by nie za długo:wink:

Opublikowano
  • Autor
no dobra..poczekam.ale co by nie za długo:wink:

Jutro coś machnę jak się pozbieram :decayed:

Opublikowano

No to napewno jutro to nie będzie nie oszukujmy się:polew:

Opublikowano
  • Autor
No to napewno jutro to nie będzie nie oszukujmy się:polew:

Oj tam oj tam, zobaczymy :grin:

Opublikowano

zestaw hebli z passka R36 właśnie poszedł :grin:

Opublikowano
  • Autor
zestaw hebli z passka R36 właśnie poszedł :grin:

Jeszcze nie czas :wink:

Dziś za wiele się nie działo - prawa strona dostała lusterko w full opcji (pamięć, składanie, dodatkowe oświetlenie). Co dziwne w Paskach tylko strona kierowcy ma zewnętrzny fotochrom :facepalm:

Jutro lewa strona :wink:

rightmirror.JPG

Opublikowano

widać, że wosk jeszcze trzyma :)

Opublikowano

mam zderzak od R ale z PDC :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
mam zderzak od R ale z PDC :kwasny:

Roberto daj cenę na pw :decayed:

Opublikowano

Fajny gadżecik te lusterka szczególnie teraz jak jest długo ciemno :naughty:

Klamki wewnątrz też są podświetlane jak w Superb?

Opublikowano
Co dziwne w Paskach tylko strona kierowcy ma zewnętrzny fotochrom :facepalm:

:facepalm::OMG::facepalm:

ale czy napewno...

3d87e97ff23ff048.jpg

Opublikowano

Antonina a wiesz co oznacza skrót w ETCE kzp i kzl kierownica z prawej i kierownica z l... :whistling::wink:

Opublikowano

no sorry :doh: tak się kurde zastanawiałem ale niestety chyba jeszcze nie bardzo trybię po sylwestrze :grin:

Opublikowano
Antonina a wiesz co oznacza skrót w ETCE kzp i kzl kierownica z prawej i kierownica z l... :whistling::wink:

czyli mozna wstawic od kierowcy z kzp i bedzie komplet fotochrom :kox:

Opublikowano

Lustro na pewno ma inny kąt a czy sam wkład się różni pod względem "wizyjnym" to cholera wie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Antonina a wiesz co oznacza skrót w ETCE kzp i kzl kierownica z prawej i kierownica z l... :whistling::wink:

Dokładnie jak napisał alv - kzp czyli anglik. Fabrycznie przewidziano fotochrom tylko dla kierowcy... Rzeczywiście można podłączyć prawą stronę do obiegu ale tutaj Łukasz nabił mi ćwieka z tym, że szkło będzie miało inny kąt... Póki co zostawiam jak jest.

Dziś trochę grzebałem :rolleyes:

...i tym sposobem mamy założoną także i lewą stronę wraz z obsługą składania, memo i fotochromem. Troszkę zabawy w kodowanie ponieważ pamięć jest porozpierdzielana po kilku modułach ale śmiga (włącznie z tiltem dla prawej stony :thumbup1:).

leftmirror.JPG

mirrorswitch.JPG

...uzupełniłem tył w alcantarze - póki co nie podłączam tylnych airbagów (poczekam na wiosnę, jest jeszcze trochę elektryki do dołożenia i chciałbym to machnąć za jednym razem).

rearbenchalcantara.JPG

...nie starczyło czasu na obie strony ale lewy tył dałem radę jeszcze uzbroić w roletkę :decayed: BTW, Brysio i Andrzej - jeszcze raz dzięki za dostarczenie towaru (stan MINT :grin:).

leftrolo.JPG

Na koniec swap modułu centralnej elektryki na wersję HIGH (obsługujący ogrzewaną przednią szybę).

bordnetz.JPG

...w weekend chciałbym dołożyć brakującą, prawą roletkę i skończyć elektrykę grzanej szyby (mam nadzieję, że się uda :grin:).

Opublikowano

Jak zawsze pierwsza liga:oklasky:

Opublikowano

inny kąt... tzn będziesz miał szerszy widok a przecież to chyba nawet lepiej :wink:

Opublikowano
:heat::notworthy: jesteś niesamowity

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.