Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R line :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tu mamy remis a na forum Passata zdecydowanie prowadzi R line :wink:

Opublikowano

R-line zdecydowanie :wink:

Opublikowano

Rrrr :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kilka głosów i decyzja podjęta :decayed:

Opublikowano

Bartek Ty już zabieraj te r line a nie czekaj na głosy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bartek Ty już zabieraj te r line a nie czekaj na głosy :decayed:

To nie tak - dymione mam do kupienia nówki w dobrej cenie. Dokupiłem jedną sztukę R36 żeby zobaczyć na czym dokładnie polega różnica... No ale nie dajecie mi wyboru :grin:

Opublikowano

Ale się dzieje w temacie.

Bierz Rrrr:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przed chwilą kupiłem zestaw do zdalnego sterowania webasto :wink: Piecyk jest na głowie Mario... W weekend za tydzień montujemy :decayed:

remotestuff.jpeg

Opublikowano

świrus :)

Opublikowano

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/instrclustbefore.jpg

Bartek na nowych zegarach widzę temp.oleju :eusathink:

czy w passacie B6 w standardzie wyświetla na FiSie temp.oleju,czy trzeba coś rezać?

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/instrclustbefore.jpg

Bartek na nowych zegarach widzę temp.oleju :eusathink:

czy w passacie B6 w standardzie wyświetla na FiSie temp.oleju,czy trzeba coś rezać?

Nowsze zegary mają tą funkcję ale trzeba uważać (bo nie wszystkie).

Opublikowano

Bart jak zakończysz VW to daj cynka :wink::decayed:

jakoś przeboleję te pare tygodni bez auta ale podrzucę Ci swojego i coś porezasz :grin: :grin: :grin: bo Ty bez rezania to chyba chory chodzisz, snujesz się po mieszkaniu i nie wiesz co ze sobą zrobić :grin: :grin: :grin:

Szacun za wytrwałość i graty za umiejętności :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Idź w R-Line :wink:

Opublikowano

Bart-S a masz może dojście do R-line lub dymionych do CC? Bo znalezienie tego taniej niż w ASO to graniczy z cudem... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bart-S a masz może dojście do R-line lub dymionych do CC? Bo znalezienie tego taniej niż w ASO to graniczy z cudem... :decayed:

R line brałem nowe z ASO. Dymione kupiłem w wyprzedaży w okazyjnej cenie - czyli też strzały...

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 23:32 ----------

Tak sytuacja... // optyczny PDC, webasto, elektryczna roleta tylnej szyby, system kontroli ciśnienia w oponach UNDER WAY :wink:

ozpierducha.JPG

Opublikowano

jakiś granat wybuchł? :wink:

Opublikowano

Ja yebie ja mam słabe serce nie pokazujcie takich akcji:grin::grin::grin::slina::slina::slina:

Opublikowano
Bart-S a masz może dojście do R-line lub dymionych do CC? Bo znalezienie tego taniej niż w ASO to graniczy z cudem... :decayed:

R line brałem nowe z ASO. Dymione kupiłem w wyprzedaży w okazyjnej cenie - czyli też strzały...

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 23:32 ----------

Tak sytuacja... // optyczny PDC, webasto, elektryczna roleta tylnej szyby, system kontroli ciśnienia w oponach UNDER WAY :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/ro***erducha.JPG

takie fotki nie są mi obce :grin: sama przyjemność potem to składać :naughty: Dobrze idziesz Bartku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.