Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

co za koła :facepalm: kto Ci je doradził i kupił :facepalm: dramat i dodatku łyse opony :kwasny:

p.s pamiętam o zderzaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za koła :facepalm: kto Ci je doradził i kupił :facepalm: dramat i dodatku łyse opony :kwasny:

p.s pamiętam o zderzaku :wink:

No i co ja bym bez Ciebie zrobil :grin: Pewnie dalej jezdzil golasem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INTERLAGOS czy obecne - i tak myślę, że wyszłoby fajnie (jest SAMAKAND bo takie wpadły - dzień po zakupie znalazłem komplet INTERLAGOS za tę samą cenę :polew:).

Jeszcze przed obniżeniem zawieszenia wjedzie body R line (części już w drodze). Mam nadzieję, że uda się wszystko założyć przy następnej wizycie w PL :decayed:

jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INTERLAGOS czy obecne - i tak myślę, że wyszłoby fajnie (jest SAMAKAND bo takie wpadły - dzień po zakupie znalazłem komplet INTERLAGOS za tę samą cenę :polew:).

Jeszcze przed obniżeniem zawieszenia wjedzie body R line (części już w drodze). Mam nadzieję, że uda się wszystko założyć przy następnej wizycie w PL :decayed:

jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto :thumbdown::decayed:

GILI - przez tą delegację w Szwecji nie mogę się z niczym wyrobić. Rezanie Paska jeszcze trochę potrwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INTERLAGOS czy obecne - i tak myślę, że wyszłoby fajnie (jest SAMAKAND bo takie wpadły - dzień po zakupie znalazłem komplet INTERLAGOS za tę samą cenę :polew:).

Jeszcze przed obniżeniem zawieszenia wjedzie body R line (części już w drodze). Mam nadzieję, że uda się wszystko założyć przy następnej wizycie w PL :decayed:

jeszcze 2 miesiące i nie będziesz miał co rezac....*** nie auto :thumbdown::decayed:

GILI - przez tą delegację w Szwecji nie mogę się z niczym wyrobić. Rezanie Paska jeszcze trochę potrwa :wink:

a to przepraszam, odpowiedni samochód na taką okoliczność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długo był spokój :decayed: Ruszamy z R line-em...

Progi, listwy drzwiowe, wkład tylnego zderzaka, kratka środkowa + halogenowe i spojler klapy niestety z ASO (nie udało się dorwać nic w dobrej cenie na allegro itp). Przy okazji na pokład wjedzie ori front & rear PDC oraz przednie światła przeciwmgielne.

rlineparts.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjesz. uff ;) długo Cie nie było na forum po powrocie do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjesz. uff ;) długo Cie nie było na forum po powrocie do PL

W piątek utknąłem na noc w Kopenhadze - w sobotę chcieli mnie wysłać do domu przez Hamburg i Monachium więc zdecydowałem się na lot do Warszawy - więc w domu wylądowałem o 17:00. 2 dni w plecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi i listwy drzwiowe już siedzą :decayed:

Seria...

stocksill.JPG

vs. R line :naughty:

rlinesill.JPG

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Tylny zderzak zamontowany... Brakuje mi troszkę gratów mocujących - śruby mam ale zapomniałem o spinkach z gwintem i kołkach do mocowania wkładki dyfuzora :doh:

Seria...

stockrearbumper1.JPG

...vs. R line

rlinerearbumper1.JPG

Jeszcze jeden rzut z ukosa...

Seria...

stockrearbumper2.JPG

...vs. R line

rlinerearbumper2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki prawie S line :decayed: Dobrze, że zacząłeś działać Bartek :)

Tak to działa Matt - A4 ma wersję S i stąd S line a Passat ma R36 i tym samym usportowiona baza to R line :wink:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Zderzak przód to będzie masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ale chodzi mi o ten tył, że w sumie tez się różni takim wytłoczeniem od serii, jak w esz lajnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę? :> Jedyną różnice jaką widzę między zdjęciami to umyty element :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę? :> Jedyną różnice jaką widzę między zdjęciami to umyty element :decayed:

Witek to się lepiej przyjrzyj... Na dole spojler zderzaka jest szerszy - ma przetłoczenie idące w parze z poszerzonym progiem. No i R line jest cały lakierowany - a serię masz w plastikach.

...to czego nie widać to zderzak seryjny składa się z dwóch elementów - zderzak R line z trzech (wkład w którym jest otwór na dyfuzor w R line jest częścią wymienną - w serii jest to całość ze spojlerem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Bartku przydałyby się nakładki na wydech :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Bartku przydałyby się nakładki na wydech :whistling:

Wydech będzie albo 2x albo pomyślę nad jakąś fajną końcówką :decayed: Póki co w obecny projekt poszło 7300zł więc muszę odsapnąć troszkę finansowo :wink: A tu jeszcze jest plan na modernizację wnętrza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, nasze hobby jest... cholernie drogie :facepalm: ale dobrze, że chociaż daje to fun! :kox: muszę Cię kiedyś Bartku odwiedzić, chętnie bym zobaczył oba auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...