Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj linka gdzie zamówiłeś

Opublikowano

Podpinam się pod temat, ciekawy mod z kierunkami

Opublikowano

tak z ciekawości na jakie gniazdo znalazłeś tą żarówkę?

Opublikowano

Jak to jest podpięte że świecą dzienne. Czym się dzienne włącza przełącznikiem na postojowe czy jakimś dodatkowym przełącznikiem? Czy trzeba coś kombinować z kablami, czy ori kostki:eusathink:

Opublikowano

fajna sprawa też bym chętnie to założył :)

Opublikowano

no chyba normalne, że na ori kostkach świateł dziennych w kierunkach nie masz, na filmie są lampy z USA i tam oryginalnie żarówka od kierunków jest dwuwłóknowa, bo postojówki też świeca na pomarańczowo

Opublikowano

czyli trzeba grzebać w kablach. nie chcę kombinować bo coś jeszcze spier...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzeję kotleta.

Ktoś ogarnął ten temat?

Opublikowano

swietna sprawa u siebie bym to wpia bez zadnych kombinacji:kox:

Opublikowano

to czekamy :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Znalazłem na allegro, wydaje mi się ze to są żarówki o których mówicie, wystarczy poszukać

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pytanie czy gniazdo/oprawka europejskich lamp da się przystosować do takich ledów bo rozumiem ze wersja USA ma 2 obwody jeden na pokojówki jeden na kierunki, czy musze zamówic oprawki(samo gniazdo zarówki) USA zeby zrobic swiatła dzienne w miejscu kierunków i kierunkowskazy ??

Opublikowano
Znalazłem na allegro, wydaje mi się ze to są żarówki o których mówicie, wystarczy poszukać

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pytanie czy gniazdo/oprawka europejskich lamp da się przystosować do takich ledów bo rozumiem ze wersja USA ma 2 obwody jeden na pokojówki jeden na kierunki, czy musze zamówic oprawki(samo gniazdo zarówki) USA zeby zrobic swiatła dzienne w miejscu kierunków i kierunkowskazy ??

no ciekawe czy juz je ktos testowal :eusathink::eusathink:

Opublikowano

niestety do europejskich lamp nie idzie założyć oprawek z US ponieważ są inne gniazda. wiec ten mod odpada

Opublikowano
Zamowilem - a niech strace :wink: zobaczymy jak to bedzie dzialalo - koszt tego swiecidelka to ok 100zl - razem z rezystorami

Rafał mineło już kilka msc. wiec żarówki raczej dotarły

i co wyszło z tego moda, bo fajnie to wyglada

Opublikowano
:grin: zarowki sa ale nie ma sie jak zmobilizowac - wolny czas przeznaczylem na bixy i reczna regulacje do nich :decayed:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
:grin: zarowki sa ale nie ma sie jak zmobilizowac - wolny czas przeznaczylem na bixy i reczna regulacje do nich :decayed:

Dawaj z tematem, bo chciałbym to u siebie zamontować zamiast SD2 na długich :decayed:

Opublikowano

Można ręcznie to wyrezać używając do tego modułu ze standardowych dziennych świateł. Trzebabyłoby przerobić gniazdo żarówki i wyprowadzić napięcie do "białego" światła i podpiąc pod moduł, następnie moduł po podpięciu się do kierunków i włączeniu ich odcinałby zasilanie na białych diodach zapalając pomarańcz w kierunku. Dodatkowo można dodać przewód od mijania do modułu i wyłączałby "białe" ledy po włączeniu świateł mijania. Do zrobienia tylko trochę dużo drobiazgowej pracy. Gwerty pewnie by ogarnął :decayed: on lubi rezać w lampionach :grin:

Opublikowano

To już chyba wolę DRL zamiast długich :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

f*ck, a myślałem że już to ktoś ogarnął :kwasny:, to może by kupić bixy z USA :decayed:

Opublikowano

No noo ciekawy temat z tymi diodami :decayed: , chętnie bym go założył , jak ktoś go ogarnie niech krzyczy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.