Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej w kiosku i z tylnym napędem np.Malucha do zabawy ha ha sory za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak nie jeździłem nigdy Subaru ani Evo. A budżetu nie określam tyko bez tekstów że Mc laren czy coś w tym rodzaju. Chce poznać opinię innych i najlepiej uzasadnienie.

Wiosną bym coś przygarnal dlatego chciałbym się za czymś rozgladnac wcześniej i popytać co nie co. Żeby nie mieć później niedosytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że myślałem o tym pierwszym. A mamy jakiegoś szpeca od R-35 ? Który w razie czego pommógłby przy zakupie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne opcję. Już wiem że G-TR'em będę mógł poszaleć i pociągać się z najlepszymi autami. A jakieś inne maszyny z podobnymi możliwościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze,nie ma co dalej szukać, bo wszystko będzie albo dużo droższe,albo zbyt podobne do tego co już masz, albo plastikowe i nietrwałe. kolega kupił 997turbo za 250k, dołożył kolektory i wydech cargraphica, brzmi to wybitnie, jak wolnossące GT3, głośne jak cholera, no i robi przeciąg, frajda bo manual, ale taki 650 konny GTR zrobi z niego miazge. Szczególnie bym zwrocil uwage na tego czerwonego z akrapoviciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne opcję. Już wiem że G-TR'em będę mógł poszaleć i pociągać się z najlepszymi autami. A jakieś inne maszyny z podobnymi możliwościami

Jak nie musi byc nowe to rs4 b5 zrobione na ponad 500 KM i bedzie frajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Evo 10 a jeszcze lepiej Evo 9 zrob zdrowe 360km a gwarantuje ci ze spedzisz w nim wiecej czasu niz w tej Sce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje marzenie które śni mi się w nocy

Lancer EVO V - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

gdybym miał wolne 130k tylko:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zadałem pytanie bo jest wiele opcji i chce zasięgnąć waszej opinii w wielu przypadkach osób które mają lub mieli czynienia z różnymi projektami motoryzacyjnymi.

Dziadek samochód nie musi być nowy nawet nie chce bo ma być do zabawy i np wypadów na zawody na 1/4 mili ewentualnie jakiss tor czy coś. Powiem szczerze w maju/czerwcu napewno wybieram się na Ring na cały weekend spróbować swoich sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było brać Mazdę od mojego brata :decayed: nie dość, że szybkie to jeszcze bez dachu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zadałem pytanie bo jest wiele opcji i chce zasięgnąć waszej opinii w wielu przypadkach osób które mają lub mieli czynienia z różnymi projektami motoryzacyjnymi.

Dziadek samochód nie musi być nowy nawet nie chce bo ma być do zabawy i np wypadów na zawody na 1/4 mili ewentualnie jakiss tor czy coś. Powiem szczerze w maju/czerwcu napewno wybieram się na Ring na cały weekend spróbować swoich sił.

Sprecyzuj tez co to jet wedlug ciebie zabawa chcez sie tym cigac wnocy na ustawkach czy cwiarce czy jezdzic po torze i oedzawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być szybko z kreski i bardzo dobrze na torze. Chce w miarę regularnie uczęszczać na tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma być szybko z kreski i bardzo dobrze na torze. Chce w miarę regularnie uczęszczać na tory.

sti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być szybko z kreski i bardzo dobrze na torze. Chce w miarę regularnie uczęszczać na tory.

taki był MX, ale teraz już w Wawie jeździ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest STI ? Bo nie bardzo wiem (sorki)

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Poza tym na wiosnę pozbęde się jeszcze motocykla kombinezonu itp to wpadnie dodatkowy grosz na ewentualne dosprzetowienie auta w potrzebne graty czy upgrad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...