Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Kuredu z niecierpliwością czekamy na filmiki :kox: szczerze to gdzies mam te R8 i RS4, tylko RS6 chce zobaczyć :shock3: zamieścisz tu czy w swoim temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moj temat juz dawno umarl. Jak sie nikt nie obrazi to wrzuce u Szymka w watku. Taki tu dzial o sportowych furach. Zaraz postaram sie na yt zgrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałeś do Ingolstadt żeby sobie pojeździć RS6? :naughty:

Ingolstadt przyjechało do niego:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-200 wychodzi kolo 12 sek tak od 5 do 17 sek, gdzie wiało strasznie tego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo standardowo prawy pas pusty i trzeba lewym jezdzic. Nie wiem co u nas jest ze wszyscy lewym jezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałbym nerkę i wątrobę za tego RSa:slina: ten przód jest kozacki:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo standardowo prawy pas pusty i trzeba lewym jezdzic. Nie wiem co u nas jest ze wszyscy lewym jezdza

Polacy nie umieją korzystać z dwupasmówek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że autora tematu nie zaprosili. A może zaprosili,tylko nie ma czasu na takie głupoty? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo standardowo prawy pas pusty i trzeba lewym jezdzic. Nie wiem co u nas jest ze wszyscy lewym jezdza

Polacy nie umieją korzystać z dwupasmówek..

...i każdy jest mistrzem kierownicy, tak jak trenerem piłki nożnej, informatykiem, lekarzem itp...

Poza tym w PL każdy patrzy najdalej końcówki swojego nosa. Co to "lanosa" obchodzi że ktoś jedzie za nim 3 paczki?! To przykre ale tak jest :facepalm:

Żeby nie było OT, to RS6 jest IMHO kwintesencją motoryzacji w każdym calu. Wygodne, funkcjonalne, piekielnie szybkie i piękne...:jerk:

Wysyłam jutro Lotto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałbym nerkę i wątrobę za tego RSa:slina: ten przód jest kozacki:slina:

wysoko się cenisz:decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

0-200 wychodzi kolo 12 sek tak od 5 do 17 sek, gdzie wiało strasznie tego dnia

Kuredu, z ciekawości, to były tylko takie jazdy prezentacyjne, czy też ktoś zaprezentował uczestnikom możliwości rs'a na torze?

Mimo deszczu były jakieś pomiary przejazdów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na torze tylko R8. na publicznych drogach miałem auto z zaprogramowaną w nawigacji trasą 280km. musiałem zaliczyć kilka pkt kontrolnych. po140km była zmiana auta z Rs6 na RS4. każdy jechał tak jak chciał.

Co do RS6 to jak dla mnie idealne auto. Ludzie mówią że nie skręca itd. Na tyle co jeżdżę 30tys km rocznie 99% potrzebna jest moc do wyprzedzania i stabilność w prowadzeniu. A w codziennej jeździe to jak skręca to auto i tak wymiecie większość aut. Nie ma u nas torów gdzie można w 100% wykorzystać potencjał takich aut. Jak testowałem wczoraj po krętych drogach to w życiu bym tak swoją A6 nie pojechał. RS6 posiada wszystko co potrzebne w aucie: moc, wygląd, napęd, ładowność. Merc E to dla mnie porażka stylistyczna a BMW z tylnim napędem nie biorę pod uwagę w naszych warunkach pogodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze decyzja nie zapadla. Jutro mam spotkanie w firmie w tej sprawie. Bo jak ja zmienie to brat tez, nie zostanie ze swoja jak ja bym chcial zmienic i tu robi sie problem: 2szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się impreza udała. Na pewno przeżycia zostaną na dłużej. Mnie tam owszem zaprosili i z chęcią tam bym się zjawił ale niestety u mnie w tej chwili nawał pracy i musiałem podziękować.

Moje autko na dniach jedzie do Wawy na 2-3 tygodnie na dolot, wydech IC i kilka innych trików w Sportmile. Ogólnie po strojeniu będzie 6 z przodu. Może jeszcze wpadnie zestaw hamulców oraz 21' ale generalnie auto ma potencjał żeby robić 0-200 w około 10 sek i setke w niskiej trójce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...