Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To pytanie teraz co z eSą zostaje dla żony czy idzie do żyda?

Nie wiem, jak pójdzie do żyda to będzie wolne miejsce na podjeździe. A jak zostanie to tez nie będę raczej płakał. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie teraz co z eSą zostaje dla żony czy idzie do żyda?

Nie wiem, jak pójdzie do żyda to będzie wolne miejsce na podjeździe. A jak zostanie to tez nie będę raczej płakał. :grin:

Kto by płakał jakby codziennie widział na podjeździe widział S i RS :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cichu liczyłem na to, że postąpisz słusznie !!! Brawo :kox: masakrujesz to forum. dasz kiedyś chociaż popatrzeć na to auto :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładałeś mnie Szymek :decayed:

btw. co RSa seryjnie ma na wyposażeniu oprócz tego co zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, będzie jakieś Bose? bo rozumiem,że B&O nie skoro nie wspomniałeś. i czy zamieniasz seryjny carbon w srodku na aluminium bądź piano? oby nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładałeś mnie Szymek :decayed:

btw. co RSa seryjnie ma na wyposażeniu oprócz tego co zamawiałeś?

Generalnie to większość już w S jest standardem w RS trzeba dopłacić za "asystę jazdy", open sky, komfortowe fotele i Banga to są najdroższe opcje. Reszta jest w standardzie albo kosztuje grosze.

Takie porównanie w zwykłej A6 za kilmę 4 strefową trzeba dopłacić, w S i RS jest w std i tak jest z wieloma rzeczami

W środku carbon, i tylko bose bo na głowę nie upadłem żeby za audio dac tyle co za hamulce ceramiczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra z tym RS pytanko do Szymona co do tej akcji serwisowej czy poprawią największy problem tego auta według dziadka :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra z tym RS pytanko do Szymona co do tej akcji serwisowej czy poprawią największy problem tego auta według dziadka :decayed::grin:

Zbyt grube mody jak dla nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra z tym RS pytanko do Szymona co do tej akcji serwisowej czy poprawią największy problem tego auta według dziadka :decayed::grin:

Zbyt grube mody jak dla nich...

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon! Graty!:wink:

Jeszcze nie dawno zastanawiałeś się nad jakąś alternatywą dla eSy. Jak się okazuje (patrząć na wszystkie testy) nowe RS6 być może będzie w stanie sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom... Być może... A co jeśli nie? Się nagle okaże, że wszystko o czym była mowa za słabo odbiega od RSa i trzeba będzie na Zondę odkładać... :grin::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedzie sie do sportmile, zrobi wydech, downpipe, duże ślimaki, chłodzonko i będzie gitarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra z tym RS pytanko do Szymona co do tej akcji serwisowej czy poprawią największy problem tego auta według dziadka :decayed::grin:

Zbyt grube mody jak dla nich...

Bo ja jak modze to juz grubo ze ciezko nadążyć :wink:

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie jak Go zmotywowałem?! napisałem, że ma brzydkie i nudne auto i już RS'a zamówił :decayed: a tak serio to kiedy planowany odbiór? na Bukowinę będzie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie jak Go zmotywowałem?! napisałem, że ma brzydkie i nudne auto i już RS'a zamówił :decayed: a tak serio to kiedy planowany odbiór? na Bukowinę będzie? :naughty:

Będzie na BT. Odbiorę pewnie styczeń/luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to liczę, że tym razem załapię się na przejażdżkę :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałeś, że żałujesz, że nie kupiłeś S6 w Niemczech, ale rozumiem, że RS6 też będzie z PL salonu ?

To był jeden z elementów przetargowych, oferta jest bardzo atrakcyjna i finansowanie również. Tak że nie mam po co świrować. Ogólnie będzie git

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

to liczę, że tym razem załapię się na przejażdżkę :jerk:
Ja jestem pierwszy w kolejce:naughty:

W tym roku też byłeś pierwszy tylko w trochę innej "kolejce" :grin:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Jeszcze jest opcja żeby zrobić takie zestawienie kolorystycznie

2013 Audi RS6 Avant photo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...