Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym tam został przy Daytonie.. ten kolor rwie suty :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super Szymek decyzja.. ile wyszla w takiej konfiguracji ? Ps. Wplacaj za summer cars party :)

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie jak Go zmotywowałem?! napisałem, że ma brzydkie i nudne auto i już RS'a zamówił :decayed: a tak serio to kiedy planowany odbiór? na Bukowinę będzie? :naughty:

Będzie na BT. Odbiorę pewnie styczeń/luty

gratki!!!

właśnie miałem pytać na kiedy odbiór

zimówki wrzuciłeś w cenę auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie jak Go zmotywowałem?! napisałem, że ma brzydkie i nudne auto i już RS'a zamówił :decayed: a tak serio to kiedy planowany odbiór? na Bukowinę będzie? :naughty:

Będzie na BT. Odbiorę pewnie styczeń/luty

gratki!!!

właśnie miałem pytać na kiedy odbiór

zimówki wrzuciłeś w cenę auta?

Nie wrzucałem zimowych, felgi i opony kupię oddzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Szymon pakiet serwisowy plus, cena 300netto m-c to śmiech bo robiąc 30tys rocznie same filtry i oleje wyjdą z przeglądem wyjdą drożej niż ten pakiet, a dodatkowo, tarcze, klocki, pióra wycieraczek. Najlepsze że cena pakietu jest taka sama dla 2.0TDI i dla RS6 o ile w 2.0TDI bym się zastanawiał to przy RS6 to jest złota sprawa.Same klocki do mnie z 2tys będą kosztować. Ja ceramiki nie brałem ale Ty mając caremike, też w tym pakiecie masz wymianę jakby się coś działo.

Tak jak liczyłem to biorąc ten pakiet na 150tys km to ostatnie 50tys km wymiany oleju, filtrów klocków wychodzą gratis w porównaniu do płacenia samemu za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Szymon pakiet serwisowy plus, cena 300netto m-c to śmiech bo robiąc 30tys rocznie same filtry i oleje wyjdą z przeglądem wyjdą drożej niż ten pakiet, a dodatkowo, tarcze, klocki, pióra wycieraczek. Najlepsze że cena pakietu jest taka sama dla 2.0TDI i dla RS6 o ile w 2.0TDI bym się zastanawiał to przy RS6 to jest złota sprawa.Same klocki do mnie z 2tys będą kosztować. Ja ceramiki nie brałem ale Ty mając caremike, też w tym pakiecie masz wymianę jakby się coś działo.

Tak jak liczyłem to biorąc ten pakiet na 150tys km to ostatnie 50tys km wymiany oleju, filtrów klocków wychodzą gratis w porównaniu do płacenia samemu za wszystko.

Bierem, gwarancje na 150 tkm i 5 lat też. Tylko w sumie po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, powiedz mi no kolego, czy to coś będzie jechało tak szybko jak boeing?? :grin::grin::grin:

Graty zamówienia, oczywiście na przejażdżkę też się piszę :kox: A nie było możliwości odebrania auta w Ingolstadt? Znajomy tu kiedyś zamówił nową TTkę i miał ją do odebrania w ingolstadt, fajna przygoda, podróż potem przez Europę, podobno lux zorganizowane, widzisz jak auto zjeżdża windą do Ciebie :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Szymon pakiet serwisowy plus, cena 300netto m-c to śmiech bo robiąc 30tys rocznie same filtry i oleje wyjdą z przeglądem wyjdą drożej niż ten pakiet, a dodatkowo, tarcze, klocki, pióra wycieraczek. Najlepsze że cena pakietu jest taka sama dla 2.0TDI i dla RS6 o ile w 2.0TDI bym się zastanawiał to przy RS6 to jest złota sprawa.Same klocki do mnie z 2tys będą kosztować. Ja ceramiki nie brałem ale Ty mając caremike, też w tym pakiecie masz wymianę jakby się coś działo.

Tak jak liczyłem to biorąc ten pakiet na 150tys km to ostatnie 50tys km wymiany oleju, filtrów klocków wychodzą gratis w porównaniu do płacenia samemu za wszystko.

Bierem, gwarancje na 150 tkm i 5 lat też. Tylko w sumie po co ?

ale kuredu chyba chodziło o pakiet serwisowy nie gwarancje - bo jak masz auto na gwarancji to za olej , filtry itp musisz płacić i tak a jak masz pakiet serwisowy to płacisz za to miesięcznie ale jak masz przegląd to jest on za free razem z materiałami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Szymon pakiet serwisowy plus, cena 300netto m-c to śmiech bo robiąc 30tys rocznie same filtry i oleje wyjdą z przeglądem wyjdą drożej niż ten pakiet, a dodatkowo, tarcze, klocki, pióra wycieraczek. Najlepsze że cena pakietu jest taka sama dla 2.0TDI i dla RS6 o ile w 2.0TDI bym się zastanawiał to przy RS6 to jest złota sprawa.Same klocki do mnie z 2tys będą kosztować. Ja ceramiki nie brałem ale Ty mając caremike, też w tym pakiecie masz wymianę jakby się coś działo.

Tak jak liczyłem to biorąc ten pakiet na 150tys km to ostatnie 50tys km wymiany oleju, filtrów klocków wychodzą gratis w porównaniu do płacenia samemu za wszystko.

Bierem, gwarancje na 150 tkm i 5 lat też. Tylko w sumie po co ?

ale kuredu chyba chodziło o pakiet serwisowy nie gwarancje - bo jak masz auto na gwarancji to za olej , filtry itp musisz płacić i tak a jak masz pakiet serwisowy to płacisz za to miesięcznie ale jak masz przegląd to jest on za free razem z materiałami :decayed:

Bartku postawiłem przecinek po słowie bierem ktore odnosiło sie do pakietu o którym pisał drugi Bartek. A o gwarancji to jeszcze pomyślę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam pytań stary... chciałbym móc mieć taki gest żeby przy okazji wizyty w ASO pyknąć sobie zamówienie na eReSa... :grin:

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, powiedz mi no kolego, czy to coś będzie jechało tak szybko jak boeing?? :grin::grin::grin:

Graty zamówienia, oczywiście na przejażdżkę też się piszę :kox: A nie było możliwości odebrania auta w Ingolstadt? Znajomy tu kiedyś zamówił nową TTkę i miał ją do odebrania w ingolstadt, fajna przygoda, podróż potem przez Europę, podobno lux zorganizowane, widzisz jak auto zjeżdża windą do Ciebie :shock3:

Zobaczymy jaka będzie różnica i czy będzie odczuwalna. A co do odbioru w Ingolstadt to zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Szymek napisal gwarancje dodatkowo tez bierze.

Ja tez wzialem na 5lat/150tys i przy moich przebiegach rocznych wystarczy. Nie wiem tylko co z ewentualnym podniesieniem mocy w okolice 700KM. Rozsadek podpowiada ze seria wystarczy, ale kusic bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam pytań stary... chciałbym móc mieć taki gest żeby przy okazji wizyty w ASO pyknąć sobie zamówienie na eReSa... :grin:

Gratulacje!

Nie no Michał aż tak to nie mam dobrze. Wiesz że debata trwała długo a zamówienie złożyłem bo dostałem ciekawą propozycję. Spoko jeszcze nie sram sianem, a jak już będę to kupie Aventadora albo Pagani

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Ale Szymek napisal gwarancje dodatkowo tez bierze.

Ja tez wzialem na 5lat/150tys i przy moich przebiegach rocznych wystarczy. Nie wiem tylko co z ewentualnym podniesieniem mocy w okolice 700KM. Rozsadek podpowiada ze seria wystarczy, ale kusic bedzie...

Będzie kusić i to bardzo. Zwłaszcza że pewnie po jakimś czasie jak już przejrzą silnik na wylot. To po modach typu dolo, wydech itp spokojnie pyknie 8 z przodu. Oby tylko Tip był wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie!

juz chyba lepszego audi miec nie mozna(niz RS6)... 3mam kciuki, zeby obylo sie bez komplikacji przy odbiorze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...