Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby kto chciał, to S6 styczeń/luty leasing do przejęcia bo mi się żona buntuje. Info na PW. Stan idealny i taki będzie. 2 komplety kół itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciał, to S6 styczeń/luty leasing do przejęcia bo mi się żona buntuje. Info na PW. Stan idealny i taki będzie. 2 komplety kół itp.

a kto leasingował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciał, to S6 styczeń/luty leasing do przejęcia bo mi się żona buntuje. Info na PW. Stan idealny i taki będzie. 2 komplety kół itp.

Ja na szczescie w lutym mam 24 rate i moge sprzedac za gotowke na fre vat, poki co za przejeciem leasingu z mojego ogloszenia dzwonia tylko naciagacze i zlodzieje, ktorzy nie chca przejac leasingu tylko wynajmowac ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciał, to S6 styczeń/luty leasing do przejęcia bo mi się żona buntuje. Info na PW. Stan idealny i taki będzie. 2 komplety kół itp.

a kto leasingował ?

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: Gratulacje :)

Kiedy ja się dorobię takiej pracy gdzie chociaż będzie mnie stać na trochę lepsze opony do Audi :( Tak to trzeba liczyć każdy grosz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciał, to S6 styczeń/luty leasing do przejęcia bo mi się żona buntuje. Info na PW. Stan idealny i taki będzie. 2 komplety kół itp.

Ja na szczescie w lutym mam 24 rate i moge sprzedac za gotowke na fre vat, poki co za przejeciem leasingu z mojego ogloszenia dzwonia tylko naciagacze i zlodzieje, ktorzy nie chca przejaclessingu tylko wynajmowac ode mnie.

Ja mam we wrześniu jak coś. Poczekam i tyle wtedy puszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Szymon auto ! w najlepszej mozliwej konfiguracji kolorystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy to jest pakiet 666KM i w końcu przestali oszukiwać czy 700KM i dalej walą w .uja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jedyny w swoim rodzaju, ani jednego moda praktycznie a już ponad 100 stron tematu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze z tego silnika sie nie da tyle wyciagnac bezpiecznnie co z 5.0tfsi :whistling: To co mamy w rs6 to juz podciagniety ten z s6 wiec granica moim zdaniem bliska ...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze z tego silnika sie nie da tyle wyciagnac bezpiecznnie co z 5.0tfsi :whistling: To co mamy w rs6 to juz podciagniety ten z s6 wiec granica moim zdaniem bliska ...:kwasny:

ciekawe jak sie F1 zaprezentuje....1.6 turbo i 600 KM:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jedyny w swoim rodzaju, ani jednego moda praktycznie a już ponad 100 stron tematu :grin:

A ta zarowke wymienił w tym schowku ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...