Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej uwazam ze 4.0tfsi nie jest takim rozwojowym motorem jak v10 , no ale pozyjemy zobaczymy ...

Ekononia i ekologia. Ciesz się że jest V8 bo następnie może być V6 na tri-turbo które też będzie miało ponad 500 ps. Niestety takie trendy.

W topowych Lambo od 50lat siedzie V12:decayed:Oni mają wyjeb.ane na turbo i downsizing:decayed:Pagani hujara(nie wiem jak to sie pisze: Ma V12 ale doladowana i dźwięk w porównaniu do zondy jest conajmniej słaby:thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

"Hłajra" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to poszło:

RS6 C7 2014;

Dynamic Plus:

- ceramika przód tył

- dynamic ride control

- sportowy dyferencjał

- dynamiczny układ kierowniczy

- sportowy układ wydechowy

- blokada na 305km/h

Pakiet Carbon

- lustra w carbonie

- dyfuzor

- wstawki w zderzakach

- wykończenie w czerni

Felgi Titan Optik 21'

Kolor Daytona Grau Pearleffekt

Fotele kubły, przód i tył (oddzielne)

I kilka innych dodatków ...

http://s7.postimg.org/ttccl5dnr/RS6.jpg

http://s7.postimg.org/n1lxiaoo7/RS6_II.jpg

Jak w bajce :kox:

gratulacje Szymek:wink: wg mnie ideał z zewnątrz - wewnątrz pewnie też:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z chęcią zobaczył porównanie RS6 C7 560ps vs. nowe S8 4.0 tfsi 520ps :naughty:

S8 1975 kg vs. 2010kg RS.

Dzieki ilości miejsca pod maską dolot w esce wydaje się być bardziej wydajnie rozwiązany.

MTM robi 650ps w s8 samym programem.

Na yt jest film jak s8 miażdży R8 na torze :naughty: Jeśli ktoś nie chce kombi, a wypasioną limo to jest dobrą alternatywą dla RS z ilością gadgetów jak masaże itd.

Sluszna uwaga problem yylko w tym ze S8 jest wrecz brzydkie a RS6 piękne ;)

RS6 bez konkurencji na tą chwilę i to biorąc pod uwage zarówno optykę jak i tracking.

Ale dla dziadków S8 jest miłą alternatywą bez konieczności rzucania się w oczy :wink:

Tak jedzie S8 D4 z boxem na 650ps od MTM:

Mistrz prostej :wink: Stock 520 ps, można od razu przejść do 4.15:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek co się nie chwalisz że furka już do Ciebie jedzie :kox:

PS. Trochę licho wyglądają te końcówki zatopione w zderzaku :kwasny: tłumik kończy się kilka cm wcześniej dobrze widzę? Takim wiejskim tuningiem trochę zalatuje w 4:00 patrzysz w wydech i widzisz asfalt :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves moje autko dopiero będzie w przyszłym roku na początku. A dzisiaj esa wróciła z serwisu. I kuuurrrwwwaaa nareszcie przestał układ kierowniczy być gumowy w trybie comfort i auto. Wcześniej było tak że w tych dwóch trybach sam się dostosowywał do pochyłości drogi przez co było wrażenie ściągania. Jak im o tym mówiłem to było że ten typ tak ma a teraz wszystkim co mają eletroniczny układ kierwoniczy wygrywają nowy soft

No i jeszcze kilka pierdół oczywiście wszystko w ramach akcji fabrycznych. Jedynie czego nie robili to update softu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek co się nie chwalisz że furka już do Ciebie jedzie :kox:

PS. Trochę licho wyglądają te końcówki zatopione w zderzaku :kwasny: tłumik kończy się kilka cm wcześniej dobrze widzę? Takim wiejskim tuningiem trochę zalatuje w 4:00 patrzysz w wydech i widzisz asfalt :kwasny:

Przy daytonagrey fajnie wyglądają zarówno ciemne jak i srebrne felgi. A wzór z tego YT faktycznie jest b.ładny. Dodatkowo podoba mi się, że końcówki nie są połączone na stałe z wydechem więc nie będą sie wyciągały na zewnątrz przy gorącym wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy daytonagrey fajnie wyglądają zarówno ciemne jak i srebrne felgi. A wzór z tego YT faktycznie jest b.ładny. Dodatkowo podoba mi się, że końcówki nie są połączone na stałe z wydechem więc nie będą sie wyciągały na zewnątrz przy gorącym wydechu.

O tym nie pomyślałem:wink: ale wizualnie jakiś mi to w oko kole :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves moje autko dopiero będzie w przyszłym roku na początku. A dzisiaj esa wróciła z serwisu. I kuuurrrwwwaaa nareszcie przestał układ kierowniczy być gumowy w trybie comfort i auto. Wcześniej było tak że w tych dwóch trybach sam się dostosowywał do pochyłości drogi przez co było wrażenie ściągania. Jak im o tym mówiłem to było że ten typ tak ma a teraz wszystkim co mają eletroniczny układ kierwoniczy wygrywają nowy soft

No i jeszcze kilka pierdół oczywiście wszystko w ramach akcji fabrycznych. Jedynie czego nie robili to update softu silnika.

Jutro powinienem mieć info dla Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni z gruszki niz z pietruszki :D na fejsbuku zauwazyłem dzisiaj coś takiego :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=416829515094180&set=a.416829405094191.1073742189.142119602565174&type=1&permPage=1

Ciekawie się prezentuję , brak ochydnego napisu QUATTRO na grilu z przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma napis, ale nieco mniejszy i niżej :decayed: Zresztą to nie RS6, więc może inne modele mają inne wzornictwo :wink:

Szymek - do zajebania - GRATULACJE :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma napis, ale nieco mniejszy i niżej :decayed: Zresztą to nie RS6, więc może inne modele mają inne wzornictwo :wink:

Szymek - do zajebania - GRATULACJE :kox:

Fakt nie zauważyłem :decayed:

To Concept ale możemy przypuszczać jak może wyglądać następne pokolenie Audi w tym I RS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni z gruszki niz z pietruszki :D na fejsbuku zauwazyłem dzisiaj coś takiego :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=416829515094180&set=a.416829405094191.1073742189.142119602565174&type=1&permPage=1

Ciekawie się prezentuję , brak ochydnego napisu QUATTRO na grilu z przodu :decayed:

Ohyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek co się nie chwalisz że furka już do Ciebie jedzie :kox:

PS. Trochę licho wyglądają te końcówki zatopione w zderzaku :kwasny: tłumik kończy się kilka cm wcześniej dobrze widzę? Takim wiejskim tuningiem trochę zalatuje w 4:00 patrzysz w wydech i widzisz asfalt :kwasny:

Mercedes robi tak już od lat, końcówki są połączone na stałe ze zderzakiem i są odzielną częścią układu wydechowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 c 7 dzisiaj na zlocie w Katowicach wykręcił 11,4 na 1/4 jutro jakies fotki dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 c 7 dzisiaj na zlocie w Katowicach wykręcił 11,4 na 1/4 jutro jakies fotki dodam

Widziałem. Ale nie startowałem bo mi szkoda było zawieszenia. To była ta RSa którą we Wrocku sprzedawali. Ta laska która z nim siedziała kupiła mu w prezencie to auto. Sama jeździ Camaro SS też stało żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Ale nie startowałem bo mi szkoda było zawieszenia. To była ta RSa którą we Wrocku sprzedawali. Ta laska która z nim siedziała kupiła mu w prezencie to auto. Sama jeździ Camaro SS też stało żółte.

alez to musi byc wspaniala kobieta... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Ale nie startowałem bo mi szkoda było zawieszenia. To była ta RSa którą we Wrocku sprzedawali. Ta laska która z nim siedziała kupiła mu w prezencie to auto. Sama jeździ Camaro SS też stało żółte.

alez to musi byc wspaniala kobieta... :decayed:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No to grubo Szymon jak już masz zamówione RS6... Kolor fajny ten szary. Pisałeś coś też o białym, tak ?

Ja osobiście miałbym problem z kolorem.. Bo szary i biały są świetne. Czarny też fajnie wygląda, ale czarnych samochodów jest na ulicy dużo. Co prawda to nie są audi RS6 , ale właśnie do takiego wozu to czarnego bym nie wziął. Bo czarny wydaje mi się taki oklepany kolor.

Wezmę się za czytanie całego tego wątku jeśli czas pozwoli.. jest tego trochę.

pozdrawiam serdecznie ,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...