Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lepsze są przygotowania do filmu

He he chyba pierwsze rs6 którym da się polatac bokami na mokrym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze są przygotowania do filmu

He he chyba pierwsze rs6 którym da się polatac bokami na mokrym ;)

Widocznie poszli po rozum do głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu jak,tam Franek??

W przyszłym tygodniu idzie na drugą operację, na razie daje rady ale już bardzo ciężko oddycha, szybko się męczy nie chce przez to jeść itp. Na razie czekamy na telefon z Krakowa kiedy mamy się pojawić w szpitalu

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 11:51 ----------

Robili mi dzisiaj znowu akcję serwisową, dostałem zastępcze 3.0 TDI, efekt był taki że się mało nie zabiłem przy wyprzedzaniu a na domair mi brat w Leonie 2.0TDI spuścił wp***dol :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masa robi znaczącą różnicę. A te nowe Leony bardzo fajne auta, sam takiego zamówiłem dla żony tylko 1.8tsi 180 PS Dsg. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon zlał A6 3.0?

A to akurat kompletnie mnie nie dziwi - masa, ośka i parametry auta pozwalają na spokojne złojenie krówska, które waży prawie 2000kg i ma straty w napędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masa robi znaczącą różnicę. A te nowe Leony bardzo fajne auta, sam takiego zamówiłem dla żony tylko 1.8tsi 180 PS Dsg. :wink:

Materiały wewnątrz jak Golf VII, światła full LED jak w A3, silnik ten sam dotykowa duża NAVI, drive select, Lane assist, BT i masa innych dupereli to wszystko w wersji FR 2.0TDI za 98tys. zł.

A3 z takimi dodatkami i motorem 165 tys.

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Leon zlał A6 3.0?

A to akurat kompletnie mnie nie dziwi - masa, ośka i parametry auta pozwalają na spokojne złojenie krówska, które waży prawie 2000kg i ma straty w napędzie.

Otóż to, lekki jest i dobrze się prowadzi. Różnica w masie 500kg a w mocy 45PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon zlał A6 3.0?

Leon 2.0TDI FR 2013' w manualu FWD 200PS 400Nm masa własna 1370kg.

Puszek okruszek to jednak nie jest, bo to jednak 1.4 tony, a wciąż compact, ale współczynnik moc/masa ma 6.85, a a6 7.63.

W każdym razie nawet gdyby a6 miało zbliżony współczynnik, np w wersji 3.0T to i tak 1.9 tony skręcać nie będzie tak jak 1.4, tym samym nadal lipa i dwa winkle i a6 nie ma nawet w lusterkach wstecznych leona:facepalm:

Mnie ujął CLA, też waży 1370, ale może dysponować 360ps z doładowanych 2 litrów:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...