Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Policzcie dukaty w skarbonkach i zaplanujcie oszczędzanie. W przyszłym roku auto do sprzedania. Daje info tutaj żeby każdy kto byłby zainteresowany mógł się zastanowić. Cena w zależności od tego w którym momencie ktoś się zdecyduje. Szczegóły na PW (możliwość przejęcia leasingu)

Stan auta bardzo dobry, przebieg 27 tys. km w komplecie z autem oczywiście opony i felgi. Myślę że maksymalny przebieg przy sprzedaży to około 45 tys. km serwis tylko ASO. wymiana oleju co 10-12 tys. Motul. Na pewno nowemu właścicielowi skapną nowe hamulce bo szykuje wymianę na zestaw sportowy, i jak coś korektę lakieru z zabezpieczeniem.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Policzcie dukaty w skarbonkach i zaplanujcie oszczędzanie. W przyszłym roku auto do sprzedania. Daje info tutaj żeby każdy kto byłby zainteresowany mógł się zastanowić. Cena w zależności od tego w którym momencie ktoś się zdecyduje. Szczegóły na PW (możliwość przejęcia leasingu)

Stan auta bardzo dobry, przebieg 27 tys. km w komplecie z autem oczywiście opony i felgi. Myślę że maksymalny przebieg przy sprzedaży to około 45 tys. km serwis tylko ASO. wymiana oleju co 10-12 tys. Motul. Na pewno nowemu właścicielowi skapną nowe hamulce bo szykuje wymianę na zestaw sportowy, i jak coś korektę lakieru z zabezpieczeniem.

Nosz urwa liczę te dukaty i liczę ale nie chce mi wyjść:kwasny: a z matmy niby nie byłem zły :facepalm:

:decayed:

Szymek miło było znów zobaczyć i musze przyznać że jak autko zrobiło na mnie ogromne wrażenie w dzień tak ostatnio w SG w ciemności te wszystkie ledy ledziki i zegary robią wrażenie do kwadratu :kox: ... dalej liczę i liczę i no nie ma szans zabraknie mi jeszcze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek chyba karierę robi, wydaje mi się, że w radio słyszałem Szymenia ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Chyba w cb radio :D

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RmfMaxx a nie CB ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Niestety jeszcze nie jestem celebrytą :wink: cały dzień siedziałem w pracy, ale opłacało sie jak nigdy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RmfMaxx a nie CB ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Niestety jeszcze nie jestem celebrytą :wink: cały dzień siedziałem w pracy, ale opłacało sie jak nigdy :kox:

To się ciesz bo jeszcze by na Ciebie kwas wylali jak na Wojewódzkiego :D

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzcie dukaty w skarbonkach i zaplanujcie oszczędzanie. W przyszłym roku auto do sprzedania. Daje info tutaj żeby każdy kto byłby zainteresowany mógł się zastanowić. Cena w zależności od tego w którym momencie ktoś się zdecyduje. Szczegóły na PW (możliwość przejęcia leasingu)

Stan auta bardzo dobry, przebieg 27 tys. km w komplecie z autem oczywiście opony i felgi. Myślę że maksymalny przebieg przy sprzedaży to około 45 tys. km serwis tylko ASO. wymiana oleju co 10-12 tys. Motul. Na pewno nowemu właścicielowi skapną nowe hamulce bo szykuje wymianę na zestaw sportowy, i jak coś korektę lakieru z zabezpieczeniem.

Nosz urwa liczę te dukaty i liczę ale nie chce mi wyjść:kwasny: a z matmy niby nie byłem zły :facepalm:

:decayed:

Szymek miło było znów zobaczyć i musze przyznać że jak autko zrobiło na mnie ogromne wrażenie w dzień tak ostatnio w SG w ciemności te wszystkie ledy ledziki i zegary robią wrażenie do kwadratu :kox: ... dalej liczę i liczę i no nie ma szans zabraknie mi jeszcze:grin:

Miło było po raz kolejny sie spotkać. Szerokie grono było atmosfera przednia. A samochód cóż jak każdy inny. Na mnie wrażenie robią wyrezane i doinwestowane bo wiem ile to kosztuje czasu i pieniędzy.

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

RmfMaxx a nie CB ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Niestety jeszcze nie jestem celebrytą :wink: cały dzień siedziałem w pracy, ale opłacało sie jak nigdy :kox:

To się ciesz bo jeszcze by na Ciebie kwas wylali jak na Wojewódzkiego :D

Wysłane z telewizora Note2

Od mediów to ja sie trzymam z daleka. Jedyne co to produkuje dla nich to i owo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak w porsche cayenne. Mamuśka uparła się na zielone jabłuszko i nie ma opcji. Tylko GTS.

Mówisz o tym kolorze - Peridot ?

cvh9.jpg

Super wygląda Cayenne w tym kolorze z czarnymi felgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak w porsche cayenne. Mamuśka uparła się na zielone jabłuszko i nie ma opcji. Tylko GTS.

Mówisz o tym kolorze - Peridot ?

http://imageshack.us/scaled/modthumb/841/cvh9.jpg

Super wygląda Cayenne w tym kolorze z czarnymi felgami.

offtopujac, tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ogłasza że w modelach S6, S7 i RS6 wyprodukowanych w okresie 08.2010-08.2013 przy dużym przebiegu oraz jak określa Audi w ekstremalnych warunkach może dojść do rozszczelnienia się przewodu paliwowego. Usterka może się pojawić ale nie musi, dla pewności wszyscy właściciele samochodów z wadliwym przewodem paliwowym wzywani są do odwiedzenia dealera w celu darmowej wymiany elementu na pozbawiony wady.

Akcją serwisową objętych jest około 8500 samochodów.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyć nie walczą, ale co chwila coś jest do zrobienia. Ostatnia akcja na rozszczelniony przewód paliwowy. Wcześniej też duperele. Jedyne co jest zjebane w tym aucie to kolumny tylnych amortyzatorów bo tuleje drugi raz się tłuką. A co do zakupu nowego, to wiesz auto było wtedy kompletną świeżynką to teraz wychodzą kwiatki. Ale cóż takie życie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę mam przewidziane 19' fabryczne. Pomyślałem żeby pomalować je w tytan albo czerń coś jak w linku

19" S4 Style Matte Black Wheels Rims Fit Audi A5 A6 A7 A8 Q5 RS4 RS6 2002 2008 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś już na 19'' zimą? Wciąż się bujam z dylematem czy zostawić obecne 19'' na zimę czy celować w 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś już na 19'' zimą? Wciąż się bujam z dylematem czy zostawić obecne 19'' na zimę czy celować w 18...

Od 4 lat jeżdżę na 19" zimą i gdyby nie to że będę się pozbywał eski to poszedł bym w 20' na zimę i 21' na lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś już na 19'' zimą? Wciąż się bujam z dylematem czy zostawić obecne 19'' na zimę czy celować w 18...

Od 4 lat jeżdżę na 19" zimą i gdyby nie to że będę się pozbywał eski to poszedł bym w 20' na zimę i 21' na lato

No to nie dlugo będzie 22,5' jak w ciężarówce:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...