Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze niech szybko się kuruje. U mnie mały ma 9m-cy i jestem codziennie w szoku jaki jest fajny.

Co do filmikow chyba musisz się 1.8t przejechać wtedy zmienisz zdanie co filmów z Twojej fury :kox:

Już mi przeszło odnośnie auta. Na początku było "ohh" i "ahh" ale z czasem jakoś tak zeszło ciśnienie. Czasem jeszcze tylko szybciej pojadę ale z reguły to tak na spokojnie bez spiny.

Z ciekawych rzeczy ostatnio to kilka fajnych aut na autostradzie można było spotkać S5, Q7 V12 TDI, M550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawe po jakim czasie ochy i achy Ci przejdą w RS6 :decayed: od razu szprotmajl na 700ps? czy dasz jej trochę pooddychać najpierw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wsadzisz 700 od razu to po tygodniu ci juz będzie malo.

Jak zaczniesz od serii to wytytrzymasz 2 tyg. a to zawsze lepiej niz tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróci odpis VAT-u na samochody osobowe - Moto - WP.PL

No i się panom z MF spełniają najczarniejsze sny. Dyrektywa unijna jest nieubłagana auto użytkowane w firmie podlega odliczeniu VAT w 100%.

To teraz tylko poczekam na potwierdzenie w księgowości i pozostaje czekać na RS które będzie 23% tańsze

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Jak wsadzisz 700 od razu to po tygodniu ci juz będzie malo.

Jak zaczniesz od serii to wytytrzymasz 2 tyg. a to zawsze lepiej niz tydzień.

Już mi trochę przeszło z tą mocą. Pewnie trochę pośmigam na standardowym setupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się panom z MF spełniają najczarniejsze sny. Dyrektywa unijna jest nieubłagana auto użytkowane w firmie podlega odliczeniu VAT w 100%.

To teraz tylko poczekam na potwierdzenie w księgowości i pozostaje czekać na RS które będzie 23% tańsze

Tak na 100% to jeszcze nie jest pewne, najpierw homologacja. Musisz pytać w Audi czy takową mają/robią na ten samochód/model .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do audi i mozna od razu jako ciezarowy z kratka odebrac i nie wiem co robic bo moge to zmienic. Z drugiej strony kratke i tak zdemontuje od razu po odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant spełni na pewno warunki ładowności, co najmniej 3 osoby i 500 kg, wystarczy zarejestrować na 4 osoby i ładowność będzie spokojnie większa niż 500kg i minimalną wielkość otworu załadunkowego. Wrócą znowu (co mi nie przeszkadza) SUV'y z kratkami i kombiki. Najważniejsze że 23% i 19% z raty leasingu w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant spełni na pewno warunki ładowności, co najmniej 3 osoby i 500 kg, wystarczy zarejestrować na 4 osoby i ładowność będzie spokojnie większa niż 500kg i minimalną wielkość otworu załadunkowego. Wrócą znowu (co mi nie przeszkadza) SUV'y z kratkami i kombiki. Najważniejsze że 23% i 19% z raty leasingu w kieszeni

lubię to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je-bana - ale cacuszko i na dodatek śliczne aluski ma :slina: Jak mi się na początku ten Darth Vader nie podobał z tyłu i z przodu, to teraz aż się zaślinię czasem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Carbon

- lustra w carbonie

- dyfuzor

- wstawki w zderzakach

- wykończenie w czerni

Felgi Titan Optik 21'

Kolor Daytona Grau Pearleffekt

http://s7.postimg.org/ttccl5dnr/RS6.jpg

http://s7.postimg.org/n1lxiaoo7/RS6_II.jpg

Super połączenie tego lakieru i ciemnej optyki - carbonu i tytanowych felg :thumbup1:

(nie przyciemniaj szyb)

Można dopłacić za brak napisy quattro z przodu ? :wink:

Nie ma opcji żeby wy***ali ten napis. Już pytałem. Jednie to polakierować go w ten sam kolor co grill żeby się zgubił

Jestes pewny ze nie ma takiej opcji ?

Bo na niektorych widac ze nie ma :naughty:

97m2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogladałem RS6 na Polczynskiej w kolorze Daytona Grau Pearleffekt i juz go nie lubie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogladałem RS6 na Polczynskiej w kolorze Daytona Grau Pearleffekt i juz go nie lubie:wink:

już chyba wszyscy ją wymacali:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu w Porsche Krańcowa byłem na rozmowie, dyrektor się pochwalił, że mają RS6 zarejestrowane ale nim nie jeżdżą ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...