Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze , ze szymeniu rodzinka sie powiekszy :thumbup1:

Dbam o przyrost naturalny :grin: a tak poza tym to już ostatnie i finisz. Jak wszystko będzie OK to za 5 lat będę miał kilkuletnie dzieciaki w miarę odchowane i całe życie jeszcze przed sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze szymeniu rodzinka sie powiekszy :thumbup1:

Dbam o przyrost naturalny :grin: a tak poza tym to już ostatnie i finisz. Jak wszystko będzie OK to za 5 lat będę miał kilkuletnie dzieciaki w miarę odchowane i całe życie jeszcze przed sobą :wink:

Gratulacje Szymek:hi: no i bardzo dobre podejście do sprawy, najważniejsza rodzina bo dla kogo żyć jak nie dla smyków:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przy trójce pociech jest niezła jazda :wink: przepraszam że pytam jaka różnica wieku dzieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przy trójce pociech jest niezła jazda :wink: przepraszam że pytam jaka różnica wieku dzieci ?

Antek 3 lata, Franek 7 miesięcy i trzecie urodzi się gdzieś w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przy trójce pociech jest niezła jazda :wink: przepraszam że pytam jaka różnica wieku dzieci ?

Antek 3 lata, Franek 7 miesięcy i trzecie urodzi się gdzieś w lipcu

Fajnie mała różnica u nas ,Julia 11lat Łukasz 8 lat i malutki Mateusz 1,5 roku .Gratuluje :oklasky::oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem tym i wolalbym Cayenna.Z RS6 rezygnujesz?

Potrzebuje jakiegoś w miarę rozsądnego diesla. Bo żeby obydwa auta miały benzynowe V8 mniej więcej 4 litrowe to już przesada, przerost formy nad treścią. A Porsche w Dieslu ? Chyba nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz okropne to BMW :facepalm: (moim zdaniem oczywiście), w środku może być, ale nie ma to jak Audi :wink: Czekaj na nowe Q7 :naughty:

Gratulacje kolejnego potomka, jak na 24 lata to masz rozmach :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek graty...:banan:

W końcu poszedłeś po rozum do głowy jeżeli chodzi o auto ...

Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie wiedziałem, że z Ciebie taki buchaj rozpłodowy ? Gratulacje?

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebaka ze mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Szymek graty...:banan:

W końcu poszedłeś po rozum do głowy jeżeli chodzi o auto ...

Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku :kwasny:

Cayenne za drogie w utrzymaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku :kwasny:

Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego :wink: Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku :kwasny:

Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego :wink: Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów.

Dlatego rozglądam się za SUV'em ale w miarę ekonomicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku :kwasny:

Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego :wink: Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów.

wątpię żebyś dał radę wsadzić do cayenne 3 foteliki do tyłu - ale co ja tam wiem , ty pewnie testowałeś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jechałem Cayenne, ale rok temu jechałem 3d Fiatem Uno - siedziałem z tyłu pomiędzy 2 fotelikami przez 3h trasy :grin: (mam 188cm wzrostu). Przed jazdą myślałem, że ciężko będzie mi to przeżyć, ale nie było bardzo źle :decayed: Byłem także wieziony nowym Touaregiem - faktycznie nie wydawał się przesadnie duży w środku, ale myślę, że bez problemu można włożyć 3 foteliki do Cayenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne to mega auto i miażdży i i bmw i audi razem wzięte i nie mowię tu o osiągach ale na 3ke dzieci zbyt małe w środku :kwasny:

Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego :wink: Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów.

Dlatego rozglądam się za SUV'em ale w miarę ekonomicznym

Nie pitol :)

Jedź do Porsche i oglądaj Cayenne. Może nie ma takich wodotrysków, ledów i innych wiatrów co BMW albo Mercedes, ale jest sto razy lepiej wykończone. Tylko nie bierz zielonego ;)

Za bardzo nie widzę porównania między Touragiem a Q7. To tak jak postawić Paska i A4 obok siebie i porównać. Zupełnie inna klasa aut. W Cayenne rozjechała mnie możliwość konfiguracji samochodu. Na pytanie czy obszywać kratki wlotu nawiewu skóra postanowiłem wyjść z salonu by nie ryknąć śmiechem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie widzę porównania między Touragiem a Q7. To tak jak postawić Paska i A4 obok siebie i porównać. Zupełnie inna klasa aut. W Cayenne rozjechała mnie możliwość konfiguracji samochodu. Na pytanie czy obszywać kratki wlotu nawiewu skóra postanowiłem wyjść z salonu by nie ryknąć śmiechem :grin:

Na pewno jest znacznie mniejsza różnica między Passatem i A4 a między Touareg i Q7. Co do obszycia kratek nawiewów skórą w Cayenne - też byłem zdziwiony :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebaka ze mnie :decayed:

Eee w BT byłeś spokojny, dobrze że nie było w pokoju u nas żadnej luby :polew:

Szymek graty! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...