Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Policzcie dukaty w skarbonkach i zaplanujcie oszczędzanie. W przyszłym roku auto do sprzedania. Daje info tutaj żeby każdy kto byłby zainteresowany mógł się zastanowić. Cena w zależności od tego w którym momencie ktoś się zdecyduje. Szczegóły na PW (możliwość przejęcia leasingu)

Stan auta bardzo dobry, przebieg 27 tys. km w komplecie z autem oczywiście opony i felgi. Myślę że maksymalny przebieg przy sprzedaży to około 45 tys. km serwis tylko ASO. wymiana oleju co 10-12 tys. Motul. Na pewno nowemu właścicielowi skapną nowe hamulce bo szykuje wymianę na zestaw sportowy, i jak coś korektę lakieru z zabezpieczeniem.

Nosz urwa liczę te dukaty i liczę ale nie chce mi wyjść:kwasny: a z matmy niby nie byłem zły :facepalm:

:decayed:

Szymek miło było znów zobaczyć i musze przyznać że jak autko zrobiło na mnie ogromne wrażenie w dzień tak ostatnio w SG w ciemności te wszystkie ledy ledziki i zegary robią wrażenie do kwadratu :kox: ... dalej liczę i liczę i no nie ma szans zabraknie mi jeszcze:grin:

Miło było po raz kolejny sie spotkać. Szerokie grono było atmosfera przednia. A samochód cóż jak każdy inny. Na mnie wrażenie robią wyrezane i doinwestowane bo wiem ile to kosztuje czasu i pieniędzy.

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

RmfMaxx a nie CB ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Niestety jeszcze nie jestem celebrytą :wink: cały dzień siedziałem w pracy, ale opłacało sie jak nigdy :kox:

To się ciesz bo jeszcze by na Ciebie kwas wylali jak na Wojewódzkiego :D

Wysłane z telewizora Note2

Od mediów to ja sie trzymam z daleka. Jedyne co to produkuje dla nich to i owo

Szymek dzięki - naprawdę nie spodziewałem się że o mnie wspomnisz

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkich was podziwiam. Za to że wam się chce to robić :grin:

I po części masz racje... po co tyle kasy wkładać i rezać jak można było o tą kase droższe auto kupić :D

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich was podziwiam. Za to że wam się chce to robić :grin:

I po części masz racje... po co tyle kasy wkładać i rezać jak można było o tą kase droższe auto kupić :D

Wysłane z telewizora Note2

Jak kupujesz w salonie to i owszem ale generalnie to kupuje sie ze względu na silnik, przebieg i stan. A chłopakom gratuluje wiedzy i umiejętności żeby to wszystko grało trzeba umieć dość dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich was podziwiam. Za to że wam się chce to robić :grin:

I po części masz racje... po co tyle kasy wkładać i rezać jak można było o tą kase droższe auto kupić :D

Wysłane z telewizora Note2

Nie zgodzę się z Tobą...ja np. nie mam od razu konkretnego strzału gotówki żeby sprzedać swoje i kupić o wiele droższe takie które by mnie interesowało, a tak co jakiś czas kasa jakaś wpada to się coś reza i się z tego ma radochę więc nie każdy ma worek kasy żeby sobie przebierać w autach więc wkłada w swoje. No i oczywiście to z jednej strony pasja a z drugiej choroba:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba sie dzis mijalismy i nawet poznales swoja A6 :decayed::banan:

Wygląda za***iście. Aż mi się łezka zakręciła :grin: a poznałem już z daleka. Jest kox

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Ojciec ze mną jechał i z tekstem "na chooy żeś sprzedawał" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ze mną jechał i z tekstem "na chooy żeś sprzedawał" :polew:

:polew::polew::polew::polew:

MISZCZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie raz było gadane... Szymon, czemu nie robisz softu do tego diabła? Realnie 500KM można wyciosać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie raz było gadane... Szymon, czemu nie robisz softu do tego diabła? Realnie 500KM można wyciosać.

przecież już ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft jest. Jeździ to to sprawnie. Ale i tak czuć 2 tony. Typowa autostradówka, na zakrętach tragedii nie ma ale to jednak czołg. Pogodziłem sie z tym. A soft mam na 540 Ps i 800 Nm

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

k**wa hamulce się skończyły a na oponach letnich zostało mi 1,5 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba sie dzis mijalismy i nawet poznales swoja A6 :decayed::banan:

Wygląda za***iście. Aż mi się łezka zakręciła :grin: a poznałem już z daleka. Jest kox

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Ojciec ze mną jechał i z tekstem "na chooy żeś sprzedawał" :polew:

heh to grubo :grin: Ty sprzedałeś mi, niedługo ja sprzedam i będą 2 x RS6 :wink:

A co do hebli to zakładaj Brembo :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba sie dzis mijalismy i nawet poznales swoja A6 :decayed::banan:

Wygląda za***iście. Aż mi się łezka zakręciła :grin: a poznałem już z daleka. Jest kox

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Ojciec ze mną jechał i z tekstem "na chooy żeś sprzedawał" :polew:

heh to grubo :grin: Ty sprzedałeś mi, niedługo ja sprzedam i będą 2 x RS6 :wink:

A co do hebli to zakładaj Brembo :slina:

Dużo już nakręciłeś ? W sumie to za ładne pieniądze możesz ją jeszcze pogonić :grin:

Odnośnie hamulców to będzie zestaw z RS6 podchodzi P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...