Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sama słodycz :eek:

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten kolor estori ale strasznie duzo aut ludzie kupuja w tym kolorze. Szkoda ze w audi nie ma tak ze dany kolor jest dostepny tylko np dla A6 inny dla A5 itd. A tak w estori wuduje w Lublinie s4,s5,s6 i s7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak w porsche cayenne. Mamuśka uparła się na zielone jabłuszko i nie ma opcji. Tylko GTS.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eReS 680 KM 880 Nm 3,4 do setki, zmieniony wydech, program i ... nie wiem co jeszcze i czy jeszcze.

Oglądam dalej ...

Beemka 710 KM wg. G-Power, zmierzone 740 KM i 970 Nm. Do setki poniżej 4 sek. (nie podali konkretnego wyniku).

Mesiek 830 Km i 1294 Nm :slina: I 3.4 do setki, max. 360km/h.

Mesiek to 4matic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi RS6 490000.00 PLN. Poznań - otoMoto.pl

co oni z tą ceną? aż tak ją mają zamiar katować na testówce?

Promocja lepsza niż w biedronce :D

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym mietka na co dzień a RS6 do kościoła :)

A ja bm-ke na co dzien a mietka do kosciola :wink: Nic nie poradze ze rs6 mi sie nie widzi choc nie przecze technika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym mietka na co dzień a RS6 do kościoła :)

A ja bm-ke na co dzien a mietka do kosciola :wink: Nic nie poradze ze rs6 mi sie nie widzi choc nie przecze technika :kox:

Chyba odwrotnie, wyobrażasz sobie codzienne śmiganie po liściach, wodzie i zacienionych przymrozkach rwd, o koleinach już nie wspomnę ? :wink:

Do kościoła sobie wcześniej wyjedziesz, żeby się nie spóźnić to sobie dojedziesz pomalutku taką bmw :decayed:

A CompSport wymodził ostatnio fajną TT, to sobie można coś podobnego sprawić, żeby takim RS'em nie trzeba było zjeżdzać z lewego pasa jak się coś podobnego napatoczy:decayed:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0tFlPUeY9cg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamy furacza - furka była w SK na summer cars

Mówisz o Bentley'u? U mnie w mieście 20 tysięcznym (nie we wrocku) pojawił się właśnie Bentley Continental GT, Ferrari (nie wiem jaki model) i Laborghini Gallardo. Co najlepsze wszystkie na rejestracji SK i wszystkie moim zdaniem należą do jednego gościa. Wygląda że przyjeżdża nimi pod firme, bo zawsze stoją w tym samym miejscu, tak samo zaparkowane.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzcie dukaty w skarbonkach i zaplanujcie oszczędzanie. W przyszłym roku auto do sprzedania. Daje info tutaj żeby każdy kto byłby zainteresowany mógł się zastanowić. Cena w zależności od tego w którym momencie ktoś się zdecyduje. Szczegóły na PW (możliwość przejęcia leasingu)

Stan auta bardzo dobry, przebieg 27 tys. km w komplecie z autem oczywiście opony i felgi. Myślę że maksymalny przebieg przy sprzedaży to około 45 tys. km serwis tylko ASO. wymiana oleju co 10-12 tys. Motul. Na pewno nowemu właścicielowi skapną nowe hamulce bo szykuje wymianę na zestaw sportowy, i jak coś korektę lakieru z zabezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...