Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Szymek dzwonili do mnie wczoraj z Audi i w pierwszym kwartale bedzie mozna do RS zrobic na miejscu homologacje, na szczescie bez montazu kratki i na rej. na 5 osób, bo szczerze to bym kratke zdementowal po 100m od wyjazdu z salonu. Takze 23% zostanie w kieszeni i jeszcze caly vat z paliwa, dla mnie wyjdzie paliwo tyle co teraz, bo wieksze spalanie RS wyrownam vatem z paliwa.

Takze mnie dzieki temu ze c**jki nie zdarzyli ze zmiana vatu i wraca pelne odliczenie to RS wyjdzie w zakupie 320tys. Smiech na sali. Produkcja mojego 4 tydz. 2014r

Pierdolca idzie dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio zacząłem zazdrościć ludziom projektów, które potem przechodzą najśmielsze oczekiwania. Cały czas mi chodzi po głowie stworzenie RS6 C7 w sedanie, części się pojawiły, jedyny problem na zewnątrz to tylne "nadmuchane" błotniki resztę da się dopasować.

Dzwonił też do mnie Adam że ma dla mnie turbo hybrydowe jak coś, możemy wzmocnić mechanicznie S-tronica i przy celować już w konkretne moce. Do tego jakaś "dieta" i zawieszenie. Oczywiście idąc na ostro można zaadaptować mechanikę z RS ale wg Adama nie trzeba.

Tymczasem tak sobie myślę bo się mikołaj zbliża

AUDI RS6 C7 RS7 mieszek galka zmiany biegow 4G1 (3706469324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI RS6 C7 listwa listwy prog podswietlane (3665047085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi RS6 C7 2012-2013 - zderzak przód uzbrojony (3732546779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Szymek dzwonili do mnie wczoraj z Audi i w pierwszym kwartale bedzie mozna do RS zrobic na miejscu homologacje, na szczescie bez montazu kratki i na rej. na 5 osób, bo szczerze to bym kratke zdementowal po 100m od wyjazdu z salonu. Takze 23% zostanie w kieszeni i jeszcze caly vat z paliwa, dla mnie wyjdzie paliwo tyle co teraz, bo wieksze spalanie RS wyrownam vatem z paliwa.

Takze mnie dzieki temu ze c**jki nie zdarzyli ze zmiana vatu i wraca pelne odliczenie to RS wyjdzie w zakupie 320tys. Smiech na sali. Produkcja mojego 4 tydz. 2014r

Pierdolca idzie dostac.

Tak też myślałem, dlatego będzie wysyp drogich "ciężarówek" ale to dobrze. W całym tym burdelu z przepisami najważniejsza zasada że prawo nie działa wstecz. Oni się nie wyrobili z czasem i teraz jakby nie kombinowali to minie ok 4-5 miesięcy zanim znowelizują ustawę a do tego czasu jeśli podpiszesz umowę leasingu, to przez cały okres obowiązują warunki z dnia podpisania umowy.

To co Bartek marzec/kwiecień spotykamy się w Poznaniu :naughty: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu w Poznaniu?

Na tor a jakże. Podobno ta nowa daje spore możliwości a tam zawsze jest ktoś z kim można porównać czasy. Szczególnie niektórzy co mają auta do zabawy na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi bedzie auta...

A rak serio to kilka godz nz torze i oponki do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze caly vat z paliwa...

No moze byc różnie,o ile pamietam,przy ostatniej nowelizacji,odliczanie vat z raty zostało,ale juz z paliwa zabronili,teraz moze byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Odnosnie odliczania VATu - ciekawej rzeczy sie dowiedzialem. Cala ta sytuacja ponoc wyszla z tego, ze nasze kochane panstwo polskie, nie zdarzylo sie przygotowac na ruch z UE i podobno wszystko po 2,3 miesiacach wroci do "normy" czyli do tego, ze bedzie tak jak teraz. Tyle czasu potrzebuja, na reakcje i podobno juz sa jakies przymiarki

Generalnie nie ulega watpliwosc, ze nasz rzad poniesie spore straty zwiazane z pelnym odliczanie VATu.

Moze ktos to zweryfikowac? Wie cos wiecej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek dzwonili do mnie wczoraj z Audi i w pierwszym kwartale bedzie mozna do RS zrobic na miejscu homologacje, na szczescie bez montazu kratki i na rej. na 5 osób, bo szczerze to bym kratke zdementowal po 100m od wyjazdu z salonu. Takze 23% zostanie w kieszeni i jeszcze caly vat z paliwa, dla mnie wyjdzie paliwo tyle co teraz, bo wieksze spalanie RS wyrownam vatem z paliwa.

Takze mnie dzieki temu ze c**jki nie zdarzyli ze zmiana vatu i wraca pelne odliczenie to RS wyjdzie w zakupie 320tys. Smiech na sali. Produkcja mojego 4 tydz. 2014r

Pierdolca idzie dostac.

Na ile pewna jest ta sprawa z VATem? Z tego co słyszałem to na razie tylko lekkie rozmowy. Nic konkretnego. Co do paliwa to chyba pół vatu można odliczyć, nie cały. To samo dotyczy części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Odnosnie odliczania VATu - ciekawej rzeczy sie dowiedzialem. Cala ta sytuacja ponoc wyszla z tego, ze nasze kochane panstwo polskie, nie zdarzylo sie przygotowac na ruch z UE i podobno wszystko po 2,3 miesiacach wroci do "normy" czyli do tego, ze bedzie tak jak teraz. Tyle czasu potrzebuja, na reakcje i podobno juz sa jakies przymiarki

Generalnie nie ulega watpliwosc, ze nasz rzad poniesie spore straty zwiazane z pelnym odliczanie VATu.

Moze ktos to zweryfikowac? Wie cos wiecej na ten temat?

Nie jestem fachowcem, więc pewnej informacji nie mam, ale takie właśnie informacje krążą w mediach, że przez opóźnienie Donaldu Tusku na kilka miesięcy wrócą tzw. kratki ale potem sytuacja wróci do normy (czyli jak obecnie, mniej więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vat odliczymy pełny od samochodów z homologacją. Musi spełniać wymogi m.in ładowność liczba osób i minimalny wymiar otworu zaladunkowego. Jak sie wyrobisz z zamówieniem autai podpisaniem umowy w tych 3 miesiącach to odliczysz wszystko od auta, paliwa i części. Żelazna zasada prawo nie działa wstecz tym razem zemści się to na MF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos jest na rzeczy,

Mam znajoma, ktora pracuje dla skody i oni kampanie taktyczna na pelny VAT koncza luty/marzec, bo potem ma sie wszystko zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zasada prawo nie działa wstecz tym razem zemści się to na MF

prawo karne ok,ale z prawem handlowym jest różnie,co wielokrotnie udowodnił fiskus:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może listę pojazdów objętych tą homologacją? Albo po prostu, czy Panamerę obowiązuje to samo co RS6? Przestrzeń załadunkowa i ilość osób? Bo interesuje mnie teraz coś takiego, więc jeśli ktoś ma taką wiedzę, to baaaardzo byłbym wdzięczny, jeśli nie to mój post do kosza :) dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może listę pojazdów objętych tą homologacją? Albo po prostu, czy Panamerę obowiązuje to samo co RS6? Przestrzeń załadunkowa i ilość osób? Bo interesuje mnie teraz coś takiego, więc jeśli ktoś ma taką wiedzę, to baaaardzo byłbym wdzięczny, jeśli nie to mój post do kosza :) dzięki z góry

Przy homologacji na auto ciężarowe, oprócz ładowności będzie miała znaczenie liczba miejsc a przed wszystkim minimalne wymiary otworu ładunkowego i samej przestrzeni użytkowej. Panamera raczej nie spełni któregoś z tych kryteriów, natomiast Cayenne zdecydowanie i na to z tego co wiem Porsche zaciera ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może listę pojazdów objętych tą homologacją? Albo po prostu, czy Panamerę obowiązuje to samo co RS6? Przestrzeń załadunkowa i ilość osób? Bo interesuje mnie teraz coś takiego, więc jeśli ktoś ma taką wiedzę, to baaaardzo byłbym wdzięczny, jeśli nie to mój post do kosza :) dzięki z góry

Przy homologacji na auto ciężarowe, oprócz ładowności będzie miała znaczenie liczba miejsc a przed wszystkim minimalne wymiary otworu ładunkowego i samej przestrzeni użytkowej. Panamera raczej nie spełni któregoś z tych kryteriów, natomiast Cayenne zdecydowanie i na to z tego co wiem Porsche zaciera ręce.

Dokladnie , panamera 4 miejsca tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie [R]S6 w sedanie?:P

Jak nikt nie weźmie "S" a mnie najdzie ochota to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...