Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, "supercara" i tak go hejtują. co za kraj

Szymek jak to mówią, luźna guma :wink:

Nie przejmuj się i staraj się nie brać do siebie durnych komentarzy, tak wiem że to łatwo brzmi ale Cię rozumiem bo też często biorę teksty za bardzo do siebie :kwasny:

Polska to dziwny kraj gdzie wszystko jest złe i większość ludzi się po prostu dopier**la, nawet nie znając się na temacie ważne że trzeba znaleźć minusa i po czymś pojechać:facepalm:

Nie mogę się nadziwić jak np w UK ludzie na wszystko inaczej patrzą, pozytnie patrzą, to po prostu nasza mentalność , zazdrość i głupota zakorzeniona :facepalm:

Fura jest koks :kox: objeżdza gallardo, robi 0-100 w poniżej 3sek :shock3: więc nie ma zbyt wielu modeli na świecie które dają jej radę, na Świecie! To jest fakt któremu nikt nie zaprzeczy, Ty chciałeś taką furę Sportmile ją przygotowało i ją masz, spełniłeś swoje marzenie i to sie liczy, najlepsze że zmaterializowałeś marzenie którym możesz się cieszyć na codzień :grin: to nie jest wyżyłowana wydumka (podobno :decayed:) na tor, tylko fura do codziennego użytku :slina: więc ciesz się nią a wszelkie negatywne uwagi czy na forum, fejsie czy w tv olej bo one biorą się z... głupoty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RS ma ten sam potencjał, mam te same graty u siebie. Powoli zaczynam się łamać co do RS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj na porzadne lambo.. nie kupuj auta za 700k z tym samym potencjalem co Twoje obecne s6.. a moze nawet mniejszym bo z tipem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguje się dzisiaj na fejsa, i widzę jak kilku znajomych wrzuciło na tablicę Twój filmik z motokiller :decayed: Taka sława, taki fejm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguje się dzisiaj na fejsa, i widzę jak kilku znajomych wrzuciło na tablicę Twój filmik z motokiller :decayed: Taka sława, taki fejm :decayed:

W końcu to najmocniejsze S6 C7 na świecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguje się dzisiaj na fejsa, i widzę jak kilku znajomych wrzuciło na tablicę Twój filmik z motokiller :decayed: Taka sława, taki fejm :decayed:

Trzeba bylo byc na spocie Wroclawskim dzis to bys nawet zobaczyl i posluchal. :wink:

Fura dźwięczy za***iście :decayed: Szymek jak odpalił i przygazował nagle hołota ze spotów BMW sie zbiegla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon jechałeś może po 18stej Lotniczą w kierunku stadionu?

Wydawało mi się, że widziałem białego sedana s6 na wysokości Creatora, a jak potem kierowca dodał gazu za skrzyżowaniem z Bajana, to nogi się pode mną ugięły i mało się nie obsrałem taki dźwięk był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronę sadistic ktoś dodał filmik jak z Adamem wycyckałeś Lambo, warto poczytać co ludzie nie znający tematu wypowiadają się na ten temat.

http://www.sadistic.pl/audi-s6-pokazal-lambo-gdzie-jego-miejsce-vt272661.htm

Jeden z komentarzy:

[color=#AFAFAF][font=Verdana]Przemyślenia kolesia w lambo: [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"No dobra ruszamy ze świateł, byle spokojnie." [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"Jaka ładna pogoda, oj jaki ładny samochód mnie wyprzedził, ale co oni tak się cieszą." [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem." [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"Aa no tak, dobra, wrzucam drugi bieg."[/font][/color]

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronę sadistic ktoś dodał filmik jak z Adamem wycyckałeś Lambo, warto poczytać co ludzie nie znający tematu wypowiadają się na ten temat.

http://www.sadistic.pl/audi-s6-pokazal-lambo-gdzie-jego-miejsce-vt272661.htm

Jeden z komentarzy:

[color=#AFAFAF][font=Verdana]Przemyślenia kolesia w lambo: [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"No dobra ruszamy ze świateł, byle spokojnie." [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"Jaka ładna pogoda, oj jaki ładny samochód mnie wyprzedził, ale co oni tak się cieszą." [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem." [/font][/color]
[color=#AFAFAF][font=Verdana]"Aa no tak, dobra, wrzucam drugi bieg."[/font][/color]

:facepalm:

dlatego Szymonowi mówiłem, żeby do każdego kolejnego filmiku wrzucał dla bezmózgów link do allegro z maścią na ból d*py :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu smutne że żyjemy w tak popierdolonym kraju, że zamiast cieszyć się że po naszych drogach jeździ takie auto, to każdy zazdrości i komentuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon jechałeś może po 18stej Lotniczą w kierunku stadionu?

Wydawało mi się, że widziałem białego sedana s6 na wysokości Creatora, a jak potem kierowca dodał gazu za skrzyżowaniem z Bajana, to nogi się pode mną ugięły i mało się nie obsrałem taki dźwięk był :D

No toczyłem się w korku :wink: a kibiców dużo szło na mecz. Co do komentarzy to już nic nie odpisuje bo to walka z wiatrakami. Jest opcja że za tydzień pojadę do stolicy upoluje go gdzieś w Wawie i staniemy na kresce, ale wtedy to już będzie znęcanie się

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Poza tym to już poszło za szeroko ten film jest wszędzie :grin: wstyd mi tylko że darłem ryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że lambo ruszyło spokojnie jak na swoje możliwości a dresiki w Audi sie zajarali. Myślisz, że każdy w sportowym aucie ściga się na światłach a każdym autem jakie spotka?
Skąd się tacy ludzie biorą... Szymek i sportmile wydajcie oświadczenie na filmie żeby już nie było niedomówień że koleś z lambo się nie ścigał.. ewentualnie pojedź do warszawy i nakręć filmik z kreski bo w inny sposób nie przetłumaczysz niektórym.

Edit: oj napisałeś szybciej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że lambo ruszyło spokojnie jak na swoje możliwości a dresiki w Audi sie zajarali. Myślisz, że każdy w sportowym aucie ściga się na światłach a każdym autem jakie spotka?
Skąd się tacy ludzie biorą... Szymek i sportmile wydajcie oświadczenie na filmie żeby już nie było niedomówień że koleś z lambo się nie ścigał.. ewentualnie pojedź do warszawy i nakręć filmik z kreski bo w inny sposób nie przetłumaczysz niektórym.

Edit: oj napisałeś szybciej. :)

Ale ja już mam wyjebane na to :grin: właściciel tego cudeńka to czyta i widzi może kiedyś napisze, że jechał pełnym piecem. Ja swoje wiem, ludzie ogarnięci też, a to że mamy tylu znawców motoryzacji to cóż taki kraj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak wtedy by komentowali, kiedy lambo dostałoby niemiłosierne baty z kreski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...