Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

To tyle co 2.0T przy normalnej jeździe:decayed:

Bo dzięki takiemu Nm ECU w mieście praktycznie cały czas utrzymuje tryb 4 cylindrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakby cos ci sie kiedys przypadkiem stało to zamiast do ASO jedz tam AUDI A6 S6 przeróbka na RS6 pakiet czesci C7 4G (4022632446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Pojebao, z częściami, lakierem, itp jak liczyłem na gotowe, pełny pakiet łącznie z listwami progowymi to koszt maks 28k :grin:

nie no chyba troszke przesadziłes za malo policzyłes mi do b8 graty wyszly cos kolo 14-15tys malowanie i wstawka cwiar to tez 10-11tys a do rs6 widze ze graty sa duzo drozsze jak do rs4.

-zderzak przód 3500 zł

-zderzak tył 3000 zł

-błotniki 2000 zł

-listwy progowe 1500 zł

-drzwi tylne 3000 zł

-tylne błotniki 2500 zł

-malowanie 12000 zł

reszta czyli jakieś 3000 zl na nieprzewidziane wydatki

Custom S4 na widebody Rs4 B8 w sedanie już jedno jeździ od TAGMotorsports :naughty:

TAG Motorsports - RS4 Widebody Project Underway

Na Instagramie ma cały skrót foto diary pod nickiem tangdennis - ogólnie niezła rzeźnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales mnie ja mowie ze twoje rline podchodza normalnie,a od rsa do a4/s4 juz trzaba poszycie zmieniac albo jakos wyrezac.zreszta to nie watek na tego typu rozmowy nie bedziemy szymkowi zasmiecac :hi:

Wiem :wink: U mnie to tylko nakładka plastikowa wszystko P&P, a to że od RSa wezmę to taki żarcik :wink:

Szymon lepiej niech się pochwali ilu ludkom ukręcił nosa na trasie/światłach itp. Nie licząc lambo... :decayed:

Na razie to tylko kilka BMW i Porsche było i jedno S8 we Wrocławiu poza takimi wyskokami to jeżdżę spokojnie

Nowa S8? Bo pomiedzy modelem z silnikiem 4.0t. a starym jest bardzo duza roznica w osiagach. Nowa S8 nie odbiega bardzo osiagami od RSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw niewiele stockowych fur jest w stanie ganiac sie z 700hp s4 lub czymkolwiek co ma 700hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzilo ile dostalo S8 bo podobnie dostanie RS6, a to ze nie mialo szans to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S8 stockowe masa 2140kg na końcu czasy z RL'a przy LC RS6 jest jednak szybsze mierzone z LC 0-100 3,7 100-200 8,5 a to jest jakieś 1,5 sek szybciej 0-200 od tej S8. Co do wyścigu spod świateł to jechaliśmy normalnie bez procedury, 2 długości auta lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip, 180 km mniej i wieksza masa.. dwie dlugosci to i tak niezle ;)

to było bardzo krótki wyścig, bo miasto i za chwilę światła

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

MTM M-Cantronic AUDI RS6 C7 4,0 TFSI 722 hp (531 kW) inkl. MTM downpipe with metal cats& exhaust system - Audi RS6 C7 (4,0 TFSI 412 kW (560 hp) quattro)

może spotkam takie 722 Km, gdzieś na drodze chciałbym wtedy widzieć minę tego ziomka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie 50 to przesadził, ale kwestia jest tez taka na ile inne ma zawieszenie a ma, zwrotnice inne, napenwo wyszlo by mniej taki swap tylko poco :) moze za pare lat bedzie sie bardzije oplacac,

a kuredu nie mozesz nie pokazac RS-a to jak bys mowil wiem ale nie powiem , hejtowanie ludzie maja w genach , pokazac musisz. a jest co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip, 180 km mniej i wieksza masa.. dwie dlugosci to i tak niezle ;)

to było bardzo krótki wyścig, bo miasto i za chwilę światła

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

MTM M-Cantronic AUDI RS6 C7 4,0 TFSI 722 hp (531 kW) inkl. MTM downpipe with metal cats& exhaust system - Audi RS6 C7 (4,0 TFSI 412 kW (560 hp) quattro)

może spotkam takie 722 Km, gdzieś na drodze chciałbym wtedy widzieć minę tego ziomka :grin:

to jest to co ci pokazałem 722 konie i 11,3 do 200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazac musisz.

nic nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w wawie z 20 min temu rs 6 c7 na blachach PO szary mat i za chwile C klasa amg brabus czy cos tak jeszcze , patrze później w prawo rs6 c6 czerwona znowu blachach PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musi,ale jakiś moderator mu oferował, żeby zrobić temat zamknięty, gdzie bedzie mogl pokazywac zdjęcia i nie będzie durnych komentów. Na judupie też można wyłączyc komentarze i oceny jak ktoś jest wrażliwy. To byłaby niewypowiedziana strata nie móc tego cuda obejrzeć... jeszcze w TAKIM kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip, 180 km mniej i wieksza masa.. dwie dlugosci to i tak niezle ;)

to było bardzo krótki wyścig, bo miasto i za chwilę światła

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

MTM M-Cantronic AUDI RS6 C7 4,0 TFSI 722 hp (531 kW) inkl. MTM downpipe with metal cats& exhaust system - Audi RS6 C7 (4,0 TFSI 412 kW (560 hp) quattro)

może spotkam takie 722 Km, gdzieś na drodze chciałbym wtedy widzieć minę tego ziomka :grin:

to jest to co ci pokazałem 722 konie i 11,3 do 200 :)

Zdrowe te kunie muszą być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwa miesiące temu na A4 białe S6 C7 wyprzedziło mojego kolegę w ciężarówce prawą stroną, pasem awaryjnym :whistling: i tak się zastanawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwa miesiące temu na A4 białe S6 C7 wyprzedziło mojego kolegę w ciężarówce prawą stroną, pasem awaryjnym :whistling: i tak się zastanawiam :wink:

Przyznaje się, mam takie odpały i tak wiem że to niebezpieczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwa miesiące temu na A4 białe S6 C7 wyprzedziło mojego kolegę w ciężarówce prawą stroną, pasem awaryjnym :whistling: i tak się zastanawiam :wink:

Przyznaje się, mam takie odpały i tak wiem że to niebezpieczne :wink:

swój chłop :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...