AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE

• Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten wątek powinien być w dziale baśnie Andersena

Z jakiego powodu ? Że kogoś stać na zabawę ?

Co wyszło z tym R8 ? Czyżby to był powód sprzedaży S6

Im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :grin:

Ten wątek powinien być w dziale baśnie Andersena

:wtf:

Szymek moze sie wybierzesz z nami do Kamienia jak sie Audi nie sprzeda jakis puchar na zakonczenie by wpadł :decayed: pewnie pojedzie spora ekipa z Gliwickich :wink:

No to jak się nie sprzeda to wpadam tak jak rok temu z Wami :wink:

Wiem, że nie ładnie tak podglądać ale widziałem na fb ze jest kupiec na ese;p

za szybkie to! ostatnio wnet mi dupe urwałeś na światłach w LT-ku jak przez krzyżówkę przejeżdżałem we Wrocku :grin:

No to jak się nie sprzeda to wpadam tak jak rok temu z Wami :wink:

Tylko nie myśl że będziesz stał obok mnie (jak rok temu) - może i masz białe auto ale nie masz wklęsłych felg :grin:

Kiedy i gdzie Bartku to było ? Trza było trąbić :decayed:

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

No to jak się nie sprzeda to wpadam tak jak rok temu z Wami :wink:

Już nie postoje bo eSiok poszedł w świat :decayed:

No to stary szacun - szybko poszła - aczkolwiek osobiście troszkę się dziwię że tak szybko się nacieszyłeś

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Ps. poszła do Knurowa :grin: - szukałem czegoś żeby mieć czym do garażu po A5 podjechać

ale to fakt, szybciutko poszła. ja z Q7 się bujam już drugi miesiąc..

Zwyczajnie czas na zmiany, jak brałem S6 to myślałem o rodzinie, teraz pora być egoistą :grin:

A już mi mówili że nie pójdzie bo "stjunowana" itp. a tu koleś przyjechał obejrzał, mówi za***ista bierę a po przejażdżce miał banana jak ja wtedy przy Lambo

no to temat do zamknięcia. fajna była :wink:

Kiedy i gdzie Bartku to było ? Trza było trąbić :decayed:

na pewno we Wrocławiu:grin: gdzie dokładnie nie pamiętam,bardziej się skupiłem na ucieczce z krzyżówki jak zobaczyłem kątem oka jak coś białego rusza na spod świateł i bardzo szybko się zbliża,dopiero w lusterku skojarzyłem auto :decayed:

A miałem jeszcze sprawdzić te 700 kunia to tylko dane było 540 :kwasny::grin::decayed:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.