Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie to samo, oddalem do serwisu klimy, okazalo sie ze to nie czujnik bo probowali 3 rozne i dalej to samo :kwasny: zrobili przeglad calej klimy,łacznie z okablowaniem i powiedzieli ze na 99% to cos sie dzieje w panelu klimatronika, a tego nie dadza rady zrobic...

wiec jestem na poniedzialek umowiony z elektrykiem zeby to zobaczyl bo juz nic nie wiem :kwasny:

Opublikowano
u mnie to samo, oddalem do serwisu klimy, okazalo sie ze to nie czujnik bo probowali 3 rozne i dalej to samo :kwasny: zrobili przeglad calej klimy,łacznie z okablowaniem i powiedzieli ze na 99% to cos sie dzieje w panelu klimatronika, a tego nie dadza rady zrobic...

wiec jestem na poniedzialek umowiony z elektrykiem zeby to zobaczyl bo juz nic nie wiem :kwasny:

Podłączałeś w ogóle VAG'a i odczytywałeś błędy czy tak po omacku szukasz?

Opublikowano

Podłączałeś w ogóle VAG'a i odczytywałeś błędy czy tak po omacku szukasz?

Kompa podlaczylem ja, znajomy i gosc w serwisie przy mnie kilka razy. Caly czas wyskakiwal identyczny blad jak napisal kolega w pierwszym poscie.

Opublikowano

jakis pi....dowaty VAG to obsługiwał

musisz podłaczyc pod cos "mocniejszego"

Opublikowano

To wklej ten błąd i najlepiej z pełnej wersji VAG'a.

Proponuję sprawdzić przewody, może gdzieś się przełamały, te od czujnika są ułożone z mocnymi zagięciami przed czujnikiem. O ile pamiętam, jeden to masa (brązowy lub brązowo-biały), drugi to zasilanie i powinno być 12V a trzeci to sygnał do klimatronika i na mierniku też powinno być ok 12V.

Opublikowano

no wlasnie na mierniku przy kablach jest wszystko ok, wiec watpie zeby to byla sprawa okablowania, bo podobno w serwisie tez sprawdzili cala instalacje...

na ile im mozna wierzyc, to nie wiem...

Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl

Part No: 8E0 820 043 AB

Component: A4 Klimaautomat 1319

Coding: 00000

Shop #: WSC 63251

VCID: 61C2A7DA8713BC14

1 Fault Found

00819 - High Pressure Sensor (G65)

30-00 - Open or Short to Plus

taki blad mi sie wyswietla

Opublikowano

Czujnik był podmieniony? Na nowym czujniku też jest ten sam błąd?

Opublikowano

tak, na 2 nowych czujnikach wyskakuje dokladnie to samo

Opublikowano

To sprawdź najpierw przejście między (jeśli dobrze pamiętam) środkowym pinem czujnika a kostką w klimatroniku.

Opublikowano

u mnie padł czujnik, 270 zł, a błąd był taki

Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl

Part No: 8E0 820 043 BM

Component: A4 Klimaautomat 3233

Coding: 00000

Shop #: WSC 00000

VCID: 6DD5CD870F51

1 Fault Found:

00819 - High Pressure Sensor (G65)

30-00 - Open or Short to Plus

Opublikowano
u mnie padł czujnik, 270 zł, a błąd był taki

Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl

Part No: 8E0 820 043 BM

Component: A4 Klimaautomat 3233

Coding: 00000

Shop #: WSC 00000

VCID: 6DD5CD870F51

1 Fault Found:

00819 - High Pressure Sensor (G65)

30-00 - Open or Short to Plus

Chyba mam taki sam błąd jak Ty, ciekawe czy w moim przypadku to też czujnik:eusathink:

U Ciebie też ECON świecił i nie dało się go wyłączyć??

Adres 08: Klimatyzacja Plik etykiet: 8E0-820-043.LBL

Nr seryjny: 8E0 820 043 AK

Komponent: A4 Klimaautomat 2731

Kodowanie: 00000

Kod serwisu: WSC 00000

Znaleziono 1 błąd:

00819 - Czujnik wysokiego ciśnienia (G65)

30-00 - Przerwa / zwarcie z plusem

Opublikowano

tak econ cały czas świecił

Opublikowano

Teraz się zastanawiam czy zmieniać czujnik w ciemno czy szukać gdzie indziej :eusathink:

Opublikowano
Teraz się zastanawiam czy zmieniać czujnik w ciemno czy szukać gdzie indziej :eusathink:

skasuj błąd potem odłącz wtyczkę czujnika i sprawdź błąd

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Teraz się zastanawiam czy zmieniać czujnik w ciemno czy szukać gdzie indziej :eusathink:

skasuj błąd potem odłącz wtyczkę czujnika i sprawdź błąd

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Problem w tym, że nie da się go skasować:kwasny:

Opublikowano
Teraz się zastanawiam czy zmieniać czujnik w ciemno czy szukać gdzie indziej :eusathink:

Wymieniaj w ciemno

Wysłane z pokoju, w którym stoi komputer :polew:

Opublikowano

Zmienialem taki czujnik u mnie w aso ori kosztowal 240zl.

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Opublikowano

Witam.

A oriętuje się ktoś z was w jaki jest gwint w miejsce gdzie przychodzi czujnik?

Mam podobny problem jak ty z kontrolką ECON, kupiłem nowy czujnik i tu pojawił się u mnie problem. W miejsce gdzie się go wkręca w chłodnice jest kruciec i jest on innej średncy niż gwint w nowym czujniku. Może ktoś z was się spotkał z podobnym problemem? Jeśli tak to w jaki sposób go rozwiązaliście? Może ktoś z was wie jaki jest gwint na owym kruccu? Może wtedy sam coś wykombinuje bo to w jakiś sposób przerobić.

Opublikowano
Witam.

A oriętuje się ktoś z was w jaki jest gwint w miejsce gdzie przychodzi czujnik?

Mam podobny problem jak ty z kontrolką ECON, kupiłem nowy czujnik i tu pojawił się u mnie problem. W miejsce gdzie się go wkręca w chłodnice jest kruciec i jest on innej średncy niż gwint w nowym czujniku. Może ktoś z was się spotkał z podobnym problemem? Jeśli tak to w jaki sposób go rozwiązaliście? Może ktoś z was wie jaki jest gwint na owym kruccu? Może wtedy sam coś wykombinuje bo to w jakiś sposób przerobić.

Ja też kupiłem wcześniej używany z B5 i gwint nie pasował - nawet go skróciłem bo miał taki któciec, potem kupiłem z B6 i wszystko działa

Musisz kupić po nr. taki jaki ma być

Opublikowano

czujnik 3R0959126

121_1.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.