Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau


OficeR

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej nieobecności może w końcu się odezwę :P Niestety czas i jak na razie brak funduszy nie pozwala mi za bardzo zaopiekować się Audiolką. Jedyne foto to 240000 tys km na liczniku :) ciekawe czy tylko czy aby prawdziwe :decayed:

20121118_221416.jpg

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 10:53 ----------

Witam ;) po długiej nieobecności i czasie oraz pieniądzach zainwestowanych w Audiolkę zrobiłem pare fotek w zimowej szacie :)

Wymieniony został dyferencjał, wszystkie tulejki, przegub z tyłu, klocki z tarczami z przodu, wpadł hokej na przedni zderzak. Został mi już tylko tylni wahacz z lewej, przewody od turbiny i to już chyba wszystko co miało by zostać zrobione ;) w marcu planuje zakup radyjka audi concert na CD ( z późniejszymi planami pod zmieniarkę ) i być może dla dopieszczenia znaczek :quattro: w grillu :decayed:

20130223_145600.jpg

20130223_145625.jpg

20130223_145638.jpg

20130223_145654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukał i było go słychać a nawet czuc wibracje podczas jazdy. Dokladnie nie wiem co i jak ale nadawal sie do wymiany. Na szczescie na szrocie znalazlem dryf od 1,9 115 KM i wszystko gra teraz ;-) siedze teraz na Mazurach gdzie sniegu od zaje... to i zabawa przednia :-D niedlugo wycieczka do Zakopca to moze tez jakas sesyjke zrobie sobie moze nawet z moja Kobietka jak sie zgodzi :-P

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 08:23 ----------

Mam też pytanie do braci klubowej. Czy Concert CD będzie pasować bez żadnego kombinowania do autka jak mam Chorusa I?

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 13:07 ----------

Witam. Długi czas nie mogłem się zebrać z napisaniem czegokolwiek bo i czasu i za dużo się z autem nie dzieje, nawet jeszcze nie jest w pełni sprawne tak jak bym chciał. Od ostatniej wizyty wymieniłem sprzęgło ( pęknięcia ), skrzynię ( poszły podkładki z tyłu skrzyni, przemielone przez "ślimaki" i wpadły do środka zniszczyły ten segment przy wale ), załatwiony wyciek oleju ( wcześniejszy właściciel zakamuflował to sylikonem) i podpora wału z łożyskiem ( luzy na łożysku ) Z forsą nie za wysoko się stoi więc na razie nie szaleję. Niestety podczas szukania skrzyni nie znalazła się nigdzie używka 1.9 tdi quattro więc wpadła chyba od 1.8 quattro a że byłem na dość długim wyjeździe i raczej autem się nie poruszałem poza weekendami wokół komina, to wziąłem to co jest. Niestety teraz jest to bardzo uciążliwe :/ aż w brodę sobie pluje

20130529_120833.jpg

Nie wiem czy dobrze czytam z tej naklejki, ale chyba oznaczenie EEP jest kodem skrzyni, jak nie to mnie poprawcie. Niestety na allegro są tylko dwie od VW syncro w cenie 2000+. Niedługo objadę parę szrotów i poszukam a jak się nie znajdzie to chyba bo aż się tym jeździć nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia znaleziona, może uda się szybko znaleźć też kasę :P

Wcześniej nie dopisałem że jakiś czas temu zrobiłem rozrząd (rolka z 2005 była :confused4:) wraz z termostatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...