Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B8


Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro jest do sprzedania kompletny silnik od S4 333KM za 8,5 tys Pln. Ktoś chętny na swapa?

http://www.allegro.pl/item697305241_silnik_audi_a4_v6_3_0_tfsi_ccb.html

Swoją droga zastanawiam sie, który silnik lepszy 3.0 TFSI czy 2.7 BiT ASJ od RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga zastanawiam sie, który silnik lepszy 3.0 TFSI czy 2.7 BiT ASJ od RS4.

2.7 BiT :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0TFSi jest :kox: :kox: , więc 3.0TFSi :kox: :kox: :kox: , bez 2 zdań , czekam na dane ze spalania :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być przewiezionym samochodem z silnikiem 2.7BiT i powiem Ci że wrażenia są :kox: Auto łapie od początku. Audi odeszło od tego rozwiązania na rzecz wolnossących 4.2 ale zrozumieli błąd i wprowadzili ostatnio do gamy silników 3.0BiT :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumieli błąd i wprowadzili ostatnio do gamy silników 3.0BiT :evil:

Z tego co czytałem, inżynierowie Audi początkowo planowali zrobić 3.0 BiT, ale stwierdzili, że w przypadku tego silnika kompresor Rootsa bardziej pasuje do jego konstrukcji i ma lepszą reakcje na pedał gazu od niższych obrotów niż w przypadku BiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno czytałem że będą samochody z 3.0BiT. Nawet były modele z tym silnikiem już zapowiedziane. A Ty piszesz że z tego zrezygnowali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno czytałem że będą samochody z 3.0BiT. Nawet były modele z tym silnikiem już zapowiedziane. A Ty piszesz że z tego zrezygnowali :mysli:

Bo zrezygnowali, S4 jest tego najlepszym przykładem. Tam siedzi kompresor. O silniku 3.0 BiT pisano jakieś 2 lata temu w spekulacjach, Audi wypuściło zamiast tego 3.0 z kompresorem nie zmieniając nazewnictwa. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu filmik S4 B8 MTM:

http://www.abhd.nl/video/mtm-audi-s4-avant/[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 20:52[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 18:33__________________________________________________________________________________________________s4uspricing01.jpg

Cena nowego Audi S4 B8 w USA wynosi 45.900 $ - (wcześniejsza wersja S4 B7 kosztowała 57 tys. $), czyli licząc po kursie 3,0 zł - 1 $ wychodzi 137.700 zł.

Za S4 B8 w Polskim salonie trzeba zapłacić ponad 260 tys. zł w zależności od kursu euro.

Niemcy już to rozkminili i uważają, że to dobra okazja kupić S4 B8 za 32.390€...

Zapraszam do zakupu S4 z USA.

Tu linki do poczytania:

http://blogs.thecarconnection.com/marty-blog/1034293_2010-audi-s4-priced-from-45900

http://www.qarsi.de/a4s4rs4/926-audi-s4-zum-schnaeppchenpreis-von-32390.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 link w wersji bardziej przystępna dla Kowalskiego :decayed:

tłumaczenie by wujek google :tongue4:

A brand new Audi S4 for 32,390 euros? No problem, at least for U.S. customers. In the land of unlimited possibilities, there is the middle-class athletes now starting price of 45,900 U.S. Dollar (32,390 €) - there is really appealing emigrating.

The Audis in the U.S. because of the weak dollar and the usual price to consumers hießige always acted as a bargain is well known, but the pricing of the new S4 is still a crown on top.

For the latest version of the S4 with the V8 engine was still due $ 57,000 - almost 12,000 more than $ for the current model with the 3.0TFSI. The pricing will be according to the Audi S4 priced closer to the competition ala BMW 335i approaching.

The Audi S4 sedan with 6-speed manual transmission in Germany costs € 50,950, incidentally - no less than with the standard equipment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzałem ze stanów moją eskę....tylko to czekanie i załatwianie..... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygram w totka to kupię sobie taki rodzinne kombi S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...