Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B8


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.samar.pl/index.html?__la=pl&__ac=sec,37&con=42916

1720 kg sedan w manualu :gwizdanie:

1705 kg avant :shocked:

Hmm, dziwne, i jeszcze podają przyśpieszenie 0,2 sek gorsze sedana, chyba powinno być odwrotnie jeśli chodzi o jedno i drugie

Nie wiem skąd oni takie bzdury wzięli.

Oficjalne dane nowego A4 Avant z silnikiem 1.8 TFSI wg Autocara 1470 kg --> http://www.autocar.co.uk/CarReviews/FirstDrives/Audi-A4-1.8-TFSI-160-SE/232959/ natomiast S4 3.0 TFSI Sedan 1650 kg --> http://www.autocar.co.uk/CarReviews/FirstDrives/Audi-A4-3.0-V6-S4/235475/ czyli wg tego, co pisze Flyer 150 kg mniej niż S4 b7 i dziwić sie, że nowe S4 3.0T objeżdża RS4 B7. Doładowanie + mniejsza masa to jest to, co powinien mieć sportowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z C63 AMG juz S czwórce nie idzie tak łatwo i to w sumie nie dziwne, ale po chipsie by go wciągneła :>

moim zdaniem S4 jest swietne pod kazdym wzgledem! I ciesze sie ze audi wrocilo w tym modelu do V6 T.

a507decda1878945m.jpg88af81e9110e8383m.jpg829f9b66d3e887c7m.jpgffc8c4a8a972a39am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale S4 B8 napewno nieobjezdza S5,osiagi,masa podobne spalanie tez ,bo jesli ktos mysli ze 3.0 bt pali 12-12 litrow to wspolczuje z tego co wiem to 15-19 przy ostrej jezdzie wiec tyle co moje s5 a dzwiek silnika nieporownywalny-jedyna wada wolnossaka to ze go nie podkrecisz :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 28tys euro mozna miec RS4 b5 ktore jest klasykiem i jeszcze go podkrecic można i zadne inne esy, eresy, empałery nie podskoczą :cool1: No ale S4 B8 naprawde robi wrażenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale S4 B8 napewno nieobjezdza S5,osiagi,masa podobne spalanie tez ,bo jesli ktos mysli ze 3.0 bt pali 12-12 litrow to wspolczuje z tego co wiem to 15-19 przy ostrej jezdzie wiec tyle co moje s5 a dzwiek silnika nieporownywalny-jedyna wada wolnossaka to ze go nie podkrecisz :angry:

Od 0-100km/h na bank objeżdża, w zakrętach pewnie też, jedynie przy większych prędkościach na prostej S5 może być szybsze. Co do spalania to Audi podaje, że jest o 20% mniejsze niż 4.2, więc średnie pewnie coś koło 2 litrów mniejsze. Zresztą od przyszłego roku S5 coupe też będzie miało 3.0 TFSI :cool1: i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank to mozesz byc pewny, ze tego co napisales nie jestes pewien :polew:

a ja wiem z doswiatczenia ze nie jest :> poprostu redukcja emisji spalin zmusza ich do robienia takich manewrów,a ze moze duzo czytasz gazet to masz wiedze papierowa a rzeczywistosc na drodze jest calkiem inna,osiagi podobne spalanie tez---WIEC V8 Lepsze od tego silnika 3.0bt ,mogli by do RS4 wsADZIC v8 4,4 bt JAK W X6M lub cos podobnego(bajeczny silnik) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank to mozesz byc pewny, ze tego co napisales nie jestes pewien :polew:

a ja wiem z doswiatczenia ze nie jest :> poprostu redukcja emisji spalin zmusza ich do robienia takich manewrów,a ze moze duzo czytasz gazet to masz wiedze papierowa a rzeczywistosc na drodze jest calkiem inna,osiagi podobne spalanie tez---WIEC V8 Lepsze od tego silnika 3.0bt ,mogli by do RS4 wsADZIC v8 4,4 bt JAK W X6M lub cos podobnego(bajeczny silnik) :hi:

Zanim coś napiszesz, obejrzyj sobie ten filmik, który jak byś się odrobinę wysilił znalazłbyś na poprzedniej stronie tego topika:

Jak widać każdy z samochodów na filmie jest mocniejszy od S5 4.2 i nowe S4 objeżdża je wszystkie, łącznie z RS4 B7. :gwizdanie: Także nie pisz bzdur jak nie wiesz bo to, że masz w profilu S5 nie czyni cię alfą i omegą w dziedzinie motoryzacji. Aha nie ma silnika 3.0bt, tylko 3.0 TFSI doładowane mechanicznie tak dla ścisłości panie ekspert od rzeczywistości drogowej. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty normalnie tu widac ze jest szybsze pokaz mi gdzie???????? :polew:czlowieku zejdz na ziemie bo od ogladania filmikow mozg ci sie chyba przegrzal :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 21:32_________________________________________________aaaa chyba ze 1 cm to dla ciebie objecanie to peewnie tym twoim trabantem to wszystko objezdzasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmierzyłeś ten 1 cm, bo na filmiku widać przynajmniej pół długości auta. Jeśli niedowidzisz to czas najwyższy wybrać się do okulisty. :> Zresztą nawet jeśli to jest minimalna przewaga, to i tak nieźle jak na auto potencjalnie wolniejsze od np. RS4 czy ISF. Co do trabanta to chyba mówisz o sobie, bo tego "twojego" S5 to jeszcze nikt nie widział... :gwizdanie: Po drugie nie będę z tobą dyskutował, bo musiałbym się zniżyć do twojego poziomu chłopczyku. :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...