Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też mogę zagrać, ale tak 22.30-23. WhyMe, gdzie takie drogie steamy sprzedają? :decayed: Za dyszkę już można wyrwać na allegro:grin:

Opublikowano
Też mogę zagrać, ale tak 22.30-23. WhyMe, gdzie takie drogie steamy sprzedają? :decayed: Za dyszkę już można wyrwać na allegro:grin:

To nie tak jak myślisz. Poczytaj co za dyszkę można kupić. Oni sprzedają same konto steam bez gry, przerabiałem ten temat już wiele razy :wink:

Opublikowano

Też będę koło 22:00. Jaki serwer? :decayed:

Opublikowano
Też mogę zagrać, ale tak 22.30-23. WhyMe, gdzie takie drogie steamy sprzedają? :decayed: Za dyszkę już można wyrwać na allegro:grin:

To nie tak jak myślisz. Poczytaj co za dyszkę można kupić. Oni sprzedają same konto steam bez gry, przerabiałem ten temat już wiele razy :wink:

to jest tak jak myślę:decayed: konta swoją drogą, ale key też za dychę kupisz:wink: przejrzyj allegro, jest tego trochę, bo patrzyłem:naughty:

Opublikowano

Serwer jakiś można wybrać pusty :wink: Panowie robimy serwer Klubowy? Zrzucimy się po 10 zł i się zrobi jakąś grajkownie :decayed:

Opublikowano
Też będę koło 22:00. Jaki serwer? :decayed:

właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Serwer jakiś można wybrać pusty :wink: Panowie robimy serwer Klubowy? Zrzucimy się po 10 zł i się zrobi jakąś grajkownie :decayed:

po 10 zł ? :shock3: Co Ty chcesz 100 slotów kupować? :decayed: 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł:wink: Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink:

Opublikowano
Też będę koło 22:00. Jaki serwer? :decayed:

właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Serwer jakiś można wybrać pusty :wink: Panowie robimy serwer Klubowy? Zrzucimy się po 10 zł i się zrobi jakąś grajkownie :decayed:

po 10 zł ? :shock3: Co Ty chcesz 100 slotów kupować? :decayed: 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł:wink: Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink:

No rzuciłem tak dla przykładu. Zrobić z 16 slotów to starczy. To piotrek możemy ogarnąć :kox:

Opublikowano
Też będę koło 22:00. Jaki serwer? :decayed:

właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Serwer jakiś można wybrać pusty :wink: Panowie robimy serwer Klubowy? Zrzucimy się po 10 zł i się zrobi jakąś grajkownie :decayed:

po 10 zł ? :shock3: Co Ty chcesz 100 slotów kupować? :decayed: 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł:wink: Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink:

No rzuciłem tak dla przykładu. Zrobić z 16 slotów to starczy. To piotrek możemy ogarnąć :kox:

10 w zupełności wystarczy:wink: A ogarnąć to max 30 minut :wink:

Opublikowano

Trzeba najpierw zebrać kilka osób chętnych do grania, po co nam serwer 10 slotowy jak będą 4 osoby grać :whistling:

Opublikowano
Trzeba najpierw zebrać kilka osób chętnych do grania, po co nam serwer 10 slotowy jak będą 4 osoby grać :whistling:

Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim :wink:

Opublikowano
Trzeba najpierw zebrać kilka osób chętnych do grania, po co nam serwer 10 slotowy jak będą 4 osoby grać :whistling:

Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim :wink:

ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził:wink:

Opublikowano
Trzeba najpierw zebrać kilka osób chętnych do grania, po co nam serwer 10 slotowy jak będą 4 osoby grać :whistling:

Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim :wink:

ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził:wink:

Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP :wink:

Opublikowano
Trzeba najpierw zebrać kilka osób chętnych do grania, po co nam serwer 10 slotowy jak będą 4 osoby grać :whistling:

Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim :wink:

ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził:wink:

Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP :wink:

ale nie taki jest cel. Mamy sobie pograć między sobą dla funu:wink: Ja i tak FFA nie grywam:wink:

Opublikowano
Trzeba najpierw zebrać kilka osób chętnych do grania, po co nam serwer 10 slotowy jak będą 4 osoby grać :whistling:

Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim :wink:

ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził:wink:

Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP :wink:

ale nie taki jest cel. Mamy sobie pograć między sobą dla funu:wink: Ja i tak FFA nie grywam:wink:

:cry: :cry: :cry:

Opublikowano

To w końcu jaki serwer Panowie? Można by zagrać 3vs3 czy 4vs4. To zależy ilu jest chętnych. Sądzę, że ok. 22:30 by się zebrało kilka osób. Wcześniej LM :decayed:.

Opublikowano

Ja będę na pewno:wink: Spróbuję załatwić serwer z pukawki testowy, może się uda:wink:

Opublikowano

Też jestem za prywatnym serwerem tylko dla nas, jakby było mało ludzi to zawsze można kogoś zaprosić :wink:. Za mało nas na jakieś FFA, only TP.

Na FFA można wbić od czasu do czasu postrzelać dla fun' u, ale to nie ma nic wspólnego z grą :facepalm:.

Opublikowano
Też jestem za prywatnym serwerem tylko dla nas, jakby było mało ludzi to zawsze można kogoś zaprosić :wink:. Za mało nas na jakieś FFA, only TP.

Na FFA można wbić od czasu do czasu postrzelać dla fun' u, ale to nie ma nic wspólnego z grą :facepalm:.

:thumbup:

Opublikowano

ooo jaaaaa mogę pyknąć :decayed:

Opublikowano

Serwer testowy może uda się załatwić o 22:04, więc o 22:30 można zagrać. Z tym, że to będzie tylko steam. Ktoś nie ma steama? Bo jeśli ktoś nie ma to nawet się nie biorę za to:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.