Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem wszystkim :hi:

Dziś zamykam listę wieczorem i zaczynamy wpłacać kaskę na serwer.

Dla mnie może być amx bądź rcon nie ma problemu.

Opublikowano

To ja podam na pw każdemu kto wpłacił jak adminować i zero problemu :wink: Junior, wpisuj się na listę i zamykamy :kox:

Opublikowano

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Opublikowano

10 osób jest :kox::banan:

Opublikowano

ktos dzisiaj chce pograc po 22.30?

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

oczywiscie jeszcze FFA:D

Opublikowano

Ja zagram chętnie:naughty: Ale wieczorem, bo wypadałoby się coś wreszcie pouczyć. Poniedziałek wolne, dzisiaj zaspałem na zajęcia, jutro jeden wykład, pojutrze kolokwium i w piątek wf :grin: Wakacje :kox:

Opublikowano
1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Lista chętnych do grania zostaje zamknięta .

Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer.

Przypominam że składka to 2zł od osoby.

Opublikowano

musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

Opublikowano
musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

też jestem zmuszony grać na lapku:kwasny:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Lista chętnych do grania zostaje zamknięta .

Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer.

Przypominam że składka to 2zł od osoby.

Ok, skoro zamknąłeś listę to podaję nr konta:

Piotr Duda

11 1050 1171 1000 0090 7943 6540

W tytule podawajcie nick, będę pisał od kogo doszła kasa.

Opublikowano

Ja wpłacę później :decayed:. Jak będziecie się logować na serwer to z dopiską A4 :wink:. Ja jeszcze do formy nie wróciłem :doh:.

Opublikowano

Z tego co czytam, to chyba jednak będzie musiał być amx.. :kwasny: Inaczej nie zrobię żeby było steam/nonsteam. Jeszcze poszukam, ale chyba amx będzie potrzebny (tylko standardowy, który jest na dzień dobry po kupnie serwera). Poczytam dziś wieczorem, może upoluję serwer testowy to sobie spróbuję :wink:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

Z wpłatą się nie pali, podejrzewam, że kupimy w piątek albo w poniedziałek (w zależności jak dojdzie kasa od wszystkich), ale to jeszcze pomyślimy:wink: Na tą chwilę można powiedzieć, że wpłaciłem ja (:decayed:) i kolega Raymax, bo dał mi kasę do ręki:wink:

1. DudsA4 ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax ZAPŁACONE

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Opublikowano

Te to Piotr wyłóż za mnie. Oddam ci tam kiedyś :grin:

Opublikowano

Jak ktoś zapłacił to wybolduj -> ZAPŁACONE :naughty:

Ja sobie wykupiłem GO, ale nie instalowałem nawet. Akurat była promocja na Steamie. Jak coś to mam CS: Source po arabsku :decayed::grin:

Opublikowano
Te to Piotr wyłóż za mnie. Oddam ci tam kiedyś :grin:

:polew:

Ty, tak BTW, jeśli niepotrzebne Ci te kable, które Ci wysyłałem to sprzedaj na miedź. Wziąłem ostatnio 100 zł za niekompletną wiązkę:doh: jeszcze zarobisz:kox:

Opublikowano

To jak ktos nie wpłaci to nie bedzie mial wstepu na serwer czy tylko adma?

Opublikowano

Ok ja mam wolne. Moge wieczorem zagrac. Kase przed chwila wplacilem. Ja bede na piaskownicy gral IP jest strone wczesniej. Ja gram na nicku A4* nie zmieniam bo juz top15 ogarnalem :D I nie smiac sie ze mnie bo tez gram na laptopie i jeszcze nie moge sie przyzwyczaic do niego. O ktorej gramy w razie czego?

Opublikowano

Nie będzie miał wstępu. Możesz się jeszcze dorzucić, weźmiemy o jeden slot więcej i już:wink:

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Ok ja mam wolne. Moge wieczorem zagrac. Kase przed chwila wplacilem. Ja bede na piaskownicy gral IP jest strone wczesniej. Ja gram na nicku A4* nie zmieniam bo juz top15 ogarnalem :D I nie smiac sie ze mnie bo tez gram na laptopie i jeszcze nie moge sie przyzwyczaic do niego. O ktorej gramy w razie czego?

E, ja na ranki, top15, itd. nigdy nie gram :decayed: Ja po 22 spoko mogę grać. Wcześniej też jeżeli się więcej osób uzbiera:wink:

Opublikowano
musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

Witaj

Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie.

Tak mam SnaNoName na steamie :wink4:

Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko :good:

Opublikowano
musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

Witaj

Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie.

Tak mam SnaNoName na steamie :wink4:

Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko :good:

musti, dodałem Cię na steam:thumbup1:

Opublikowano
Te to Piotr wyłóż za mnie. Oddam ci tam kiedyś :grin:

:polew:

Ty, tak BTW, jeśli niepotrzebne Ci te kable, które Ci wysyłałem to sprzedaj na miedź. Wziąłem ostatnio 100 zł za niekompletną wiązkę:doh: jeszcze zarobisz:kox:

No muszę ją wrzucić do pieca kiedy wieczorem i przepalić :naughty: Dobra przeleje ci te 2 zł :kwasny:

:polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.