Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej


TyBucu

Rekomendowane odpowiedzi

to nie lepiej było kupić hybryde z możliwością regulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mowisz o jakiejs regulacji zaleznej od obrotow, to nie ma takiej, tak jak tybucu napisal DV jest otwierany w momencie puszczenia gazu/wcisniecia sprzegla i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hybrydach tez jest taka sama zasada dzialania, pewnie chodzi ci o regulowane sprezynkami... To nie jest zalezne od obrotow, tylko od cisnienia w ukladzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chodzi chyba tylko o dzwiek, bardziej scisnieta membrana to mocniejszy dzwiek, gwizd itp

czy to DV, czy BOV, jego zadaniem jest jak najszybsze upuszczenie cisnienia z ukladu spowrotem do rury dolotowej przed turbine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale dv nie wypuszcza powietrza w atmosfere to jakim cudem slychac ten tzw pssss? chodzi mi oczywiscie o ten od properfekt itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna dv tez robi pssst

tylko troche ciszej, wiekszosc tego dziwieku jest tlumiona przez gumowy dolot i puszke filtra

Cisnienie wypuszczasz czy tak czy inaczej w atmosfere, tylko czy to bedzie atmosfera komory silnika czy dolotu to juz inna sprawa.

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Ja mam TIP+stozek

(tak wiem zaraz posypie sie ze to ujnia dla przeplywki itp itd. i ze zaraz mi padnie)

i "Pssssst" slychac przez to duzo glebiej i wyrazniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stożku właśnie słychać cofające się powietrze nawet ze zwykłej dvki, tylko jest to bardziej furczenie, na zwykłym filtrze cały dźwięk tłumi i filtr i gumowy tip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stożek to zło, najlepiej zrobic "waxboxa " czyli dziury w puszce :D ja mialem tak u siebie i nieźle sapało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz na aucie, nie ma opierdzielania sie.. :whisteling:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

1907410_10152382499187746_19550161528653

Takie cos wyszlo, okazuje sie ze to k04 jest jakies dziwne, brak maf 3" , lipny stożek (pipercross byl pod 3") ujowy kolektor wydechowy, padnieta lambda i przepustka. Tak jest bezpieczniej jak narazie, ogarne kilka rzeczy i spowrotem na korekte :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie dziaje, na zwolnieniu jestem do piątku, ale nie próżnuje :naughty:


6upenasa.jpg

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam staram sie ulepić, ale dopuki Slo nie wyśle mi tego co on zebrał z oemu, jest cienko z materiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przekaznik u siebie, wiec wiesz ze nie :grin:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez niego nic nie zdzialasz?

Moge wrzucic konsole ale przeciwmgielne mi nie beda dzialaly z tylu i d*pa z przegladem. Pozatym czekam na kolejna wyplate to wpadnie jakies konkretne radyjko.

:ph34r:

Widze cie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...