Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Raczej mało prawdopodobne że jakiś kabelek jest uwalony, bo to i tak komunikuje się po kanie. Rozumię że próbowałeś się podpiąć pod sterownik jak miałeś wpięty bezpiecznik :decayed:

Kiedy wracasz do PL? Bo mam dwa takie sterowniki na zbyciu jeśli potrzeba, a do Raciborza nie masz daleko :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja zona teraz jest autem w Polsce, w okolicach K-Kozla i zostanie tam tydzien.

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Oczywiscie na wpietym bezpieczniku :decayed:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

Najwyzej kazalbym jej podjechac. :whistling:

Opublikowano

Hammer-> PW :wink:

Opublikowano

Pytanka mam dwa. :naughty:

1. Jestem po wymianie turba, swapie pompy oleju, rozrządu i musze umówić się na korektę softu. Można spokojnie jeżdżić na starym sofcie z nowym turbem? Jak długo? Mam nadzieję, że do dwóch tygodni uda mi się z tym uporać ale pytam na wszelki wypadek. :wink4:

2. Druga sprawa dotyczy list progowych S4... Widzę, że są dwie wersje. Pewnie wiecie o co chodzi. :wink: Skąd ta różnica? Zależało to w jakich latach były wkładane? :mysli:

Zapożyczyłem jakieś fotki z alledrogo... :whistling:

b2a7f8834822b6e8med.jpg a959f008cfb90312med.jpg

Opublikowano

Te bez czerwoneg romba sa chyba z B6 a te z czerwonym z B7

Opublikowano
  • Autor

Ad1. spokojnie możesz jeździć

Ad2. te pierwsze są z B7 a te drugie z B6

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany, mam już dosyć wymiany żarówek w oświetleniu tablicy tylnej.

Gdzieś widziałem, że ktoś stosował oryginalne ledy.

Czy podejdą P&P do B7 bez ciągnięcia dodatkowych kabli. Jeśli tak jakie mają numery oem ?

Opublikowano
  • Autor
Pany, mam już dosyć wymiany żarówek w oświetleniu tablicy tylnej.

Gdzieś widziałem, że ktoś stosował oryginalne ledy.

Czy podejdą P&P do B7 bez ciągnięcia dodatkowych kabli. Jeśli tak jakie mają numery oem ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/

Opublikowano

Dzięki Tomek :hi:

Opublikowano

Ja mam moje juz od roku i zero problemow, poprzednie mialem tez rok i zmienilem tylko bo slabo swiecily juz...

Opublikowano
  • Autor

RS żoncia odebrała sterownik :wink:

Nie myślałeś żeby tylny dyfuzor strzelić na czarno?

Opublikowano

panowie pytanie, jaki kod lakieru ma taki ciemny grafit wpadający już praktycznie w czerń w b7??

Opublikowano

ma ktoś zbędne tylne lampy od Avanta pożyczyć?

Opublikowano
ma ktoś zbędne tylne lampy od Avanta pożyczyć?

Diody rezasz? :naughty:

Opublikowano

nieee, ja mam już dawno zrobione

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

ziomki a ile są warte takie aluski, stan igła

ad6fa0b3cae8abe1.jpg

Opublikowano
panowie pytanie, jaki kod lakieru ma taki ciemny grafit wpadający już praktycznie w czerń w b7??

LZ9W ebonyschwarz perleffect u mnie taki jest, niby czarny a nie czarny:decayed: jeśli Ci o ten kolor chodzi:wink:

Opublikowano

dzięki tomasz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.