Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, mając RNS'a można dołożyć ten panel jeszcze w tunel?

http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/24/72/45/84/2472458448

dużo zabawy z wiązką?

Też się nad tym zastanawiałem... Wychodziło to w ogóle u nas? I jak działa?

Jak ktoś miał nawi w FISie to tego używał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To wstaw tam przycisk z RS4 :decayed:

Tez o tym myslalem, a duzo z tym roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie wiecie gdzie jest tematy wymiany przycisków od podnoszenia szyba na te z chromem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie wiecie gdzie jest tematy wymiany przycisków od podnoszenia szyba na te z chromem?

O to chodzi?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że forum zepsułem :facepalm: , a tu nowy ładny dział :decayed:
No zaebisty pomysł. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś sprawdzić w ETCE czy to na 100% są odboje i osłony od s-line ?

Jakby dało radę to proszę o podrzucenie numerów na tył... dziękuje.

odbijak przód (1BE, 1BV): 4F0 512 131A

osłona przód (1BE, 1BV): 8E0 512 137E

Trochę zdziwiła mnie cena u gajosa osłony, 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś na złom zawieźć mój stary wydech, potrzebuje ktoś np. końcówki albo coś z tego bo ktoś ostatnio gdzieś się o to pytał ale nie kojarzę kto... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wycior z dwoma wydechami (rurkami), tak? :naughty: ZOstawiłem go już dzisiaj ale może podjadę jutro bo nie ma daleko i odetnę jak jeszcze będzie możliwość. :good:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Pytanko mam teraz do techników i rezaczy. :decayed:

W tej chwili mam elektrykę szyb tylko na przodzie :facepalm: ale noszę się z zamiarem aby to naprawić i teraz mam kilka pytań. :naughty:

Potrzebuje silniczki, bezpiecznik termiczny... wiadomo boczki. :decayed: I teraz mam na oku boczki z podświetlanymi klamkami czy trzeba będzie jakąś dodatkową instalację zrobić czy wystarczy tylko wpiąć wtyczki w silniczki jak teraz nie mam podświetlanych klamek? :mysli:

I jeszcze jedno. Może zrobiłbym od razu składane, podgrzewane i fotochrom lustra zewnętrzne. Do tego mam już silniczki na przód w wersji high i panel sterowania do składanych luster. Jak w boczkach nie było składanych luster to muszę jakieś wtyczki ogarnąć. Powie mi ktoś jakie? :naughty: Fotochrom mam już "wyciągnięty" z lustra wew. na zewnątrz. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam teraz do techników i rezaczy. :decayed:

W tej chwili mam elektrykę szyb tylko na przodzie :facepalm: ale noszę się z zamiarem aby to naprawić i teraz mam kilka pytań. :naughty:

Potrzebuje silniczki, bezpiecznik termiczny... wiadomo boczki. :decayed: I teraz mam na oku boczki z podświetlanymi klamkami czy trzeba będzie jakąś dodatkową instalację zrobić czy wystarczy tylko wpiąć wtyczki w silniczki jak teraz nie mam podświetlanych klamek? :mysli:

I jeszcze jedno. Może zrobiłbym od razu składane, podgrzewane i fotochrom lustra zewnętrzne. Do tego mam już silniczki na przód w wersji high i panel sterowania do składanych luster. Jak w boczkach nie było składanych luster to muszę jakieś wtyczki ogarnąć. Powie mi ktoś jakie? :naughty: Fotochrom mam już "wyciągnięty" z lustra wew. na zewnątrz. :wink4:

Ad.1 Jak dołożysz el. szyb na tył, to wszystko jest wtedy sterowane canem i czy byś chciał czy nie pakiet światło będzie jak masz wiązkę. Nawet dioda w podświetleniu klamki.

Ad.2 dwie strony wcześniej podawałem link do montażu :facepalm:

PS. jak co to dzwoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy aby wymienić halogen w slinie trzeba zrzucać zderzak czy da rade przez kratkę :eusathink:

Już nie pamiętam jak to tam jest osadzone w s-linie a dostał dzisiaj strzała kamieniem i sie rozsypał w drobny mak. Na szczęście został mi kpl ze zwykłego zderzaka wiec bez kosztów sie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy aby wymienić halogen w slinie trzeba zrzucać zderzak czy da rade przez kratkę :eusathink:

Już nie pamiętam jak to tam jest osadzone w s-linie a dostał dzisiaj strzała kamieniem i sie rozsypał w drobny mak. Na szczęście został mi kpl ze zwykłego zderzaka wiec bez kosztów sie obejdzie.

Szarpnij za kratkę i wyskoczy, potem 3 śrubki i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam takiego paneliku przełączników alarmu

zapożyczyłem obrazek z postu jedrekx-a

http://img163.imageshack.us/img163/8189/a4club.jpg

w kieszeni boczka drzwi kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy aby wymienić halogen w slinie trzeba zrzucać zderzak czy da rade przez kratkę :eusathink:

Już nie pamiętam jak to tam jest osadzone w s-linie a dostał dzisiaj strzała kamieniem i sie rozsypał w drobny mak. Na szczęście został mi kpl ze zwykłego zderzaka wiec bez kosztów sie obejdzie.

Szarpnij za kratkę i wyskoczy, potem 3 śrubki i gotowe.

podziękował :hi:

Uff a już sie bałem, że znowu 2 godz w plecy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...