Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
hamer ma, akjam ma. lukij u nich w temacie

Ja mam MS Votex :wink:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Nie pyskuj mi tu :facepalm: Ja chce pdc!!! :decayed:

Wiem juz wszystko wiem, uspokuj Hormony Tomek :decayed:

Sent from my GT-I9100

Ten bo jak przepłynę promem jezioro to będziesz jeczał jak łoś w trakcie godów :decayed:

Tomek, będziesz mógł go ugościć w BT :decayed:

Jak przyjedzie łajza :decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hamer ma, akjam ma. lukij u nich w temacie

Ja mam MS Votex :wink:

d:

Jest w pytę. Masz może jakieś,namiary na nuffki??

Opublikowano
Spuszczę mu powietrze z tych bebeesków to zobaczymy jaki kozak:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Wróóóóóóóóóóóóćććć, Rotiformków:decayed:

:polew::polew::polew:

przywitanie H4mm3R'a zrobisz takie jak Poźka w Samociążku? :decayed:

:grin::grin: A co tam było bo nie pamiętam??:decayed:

Opublikowano

coś w stylu: nabuzowany Młody przychodzi "który to kur.. Poziek?!", ale dokładnie nie pamiętam :decayed:

Opublikowano
:grin::grin: A no było, od razu wiedzieli, że to Mlody z drogi przyjechał po tych perypetiach na forum:decayed:
Opublikowano

fajna inicjatywa z B7 Crew :thumbup1: popieram :drinks:

Opublikowano
  • Autor
hamer ma, akjam ma. lukij u nich w temacie

Ja mam MS Votex :wink:

d:

Jest w pytę. Masz może jakieś,namiary na nuffki??

Z USA z ecstuning.com zamawiałem :wink:

Opublikowano
Opublikowano

Pancie powiedzcie mi dlaczego te felgi pomimo ze jedno i drugie to s-line to sa jednak troche inne? wiem ze 17 i 18" porownuje, ale te 18" sa jakby bardziej wklesle, a 17 wypukle. Sa jakies rozne modele???

C27329205_1.jpg

C27329205_5.jpg

C27329205_4.jpg

i standardowe 17"

1jpg_xwpsphx.jpg

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

i czy ktos moze wrzucic zdjecie b7 avant na takiej feldze 18" ???

2872578052

Opublikowano

mystic chyba lata/latał na takim BBS'ie

Opublikowano

Ten ostatni BBS nie wyglada wogole w 18 calach.

Minimum 19 i to nie na szerokiej oponie:wink:

Co do roznic w s linach tak jak piszesz, jedna sa bardziej wklesle i tyle.

Opublikowano
Ten ostatni BBS nie wyglada wogole w 18 calach.

Minimum 19 i to nie na szerokiej oponie:wink:

Co do roznic w s linach tak jak piszesz, jedna sa bardziej wklesle i tyle.

Co wynika najprawdopodobniej z szerokości felgi i ET.

Opublikowano

Magnesy doszły, bardzo git :decayed: Dzięki Daniel. :drinks:

Opublikowano

U mnie na parkingu stoi na takich bbsach 18cali b7 i powiem szczerze że szału nie robią.

W sumie to nie wiem dlaczego ale jak patrzę na to auto (a przechodzę codziennie ) to w ogóle nie zwracają na siebie uwagi.

Opublikowano

No to mnie uspokoiliscie bo zaczęła mi chodzić po głowie zmiana z Rs6 I

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Magnesy doszły, bardzo git :decayed: Dzięki Daniel. :drinks:

Nie ma za co :decayed: polecam się na przyszłość :whistling: sam też posiadam na autku.Dostępne jeszcze 22szt.:naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 23:39 ----------

i czy ktos moze wrzucic zdjecie b7 avant na takiej feldze 18" ???

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/72/57/80/2872578052

To jest coś takiego

DSCN6632_123.jpg

Opublikowano
  • Autor
Magnesy doszły, bardzo git :decayed: Dzięki Daniel. :drinks:

Nie ma za co :decayed: polecam się na przyszłość :whistling: sam też posiadam na autku.Dostępne jeszcze 22szt.:naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 23:39 ----------

i czy ktos moze wrzucic zdjecie b7 avant na takiej feldze 18" ???

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/72/57/80/2872578052

To jest coś takiego

http://s2.postimage.org/fk4j7ohdl/DSCN6632_123.jpg

To są BBS motosport i ex auto kumpla :whistling:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Kerczi miał takie 19" :wink:

Opublikowano
Magnesy doszły, bardzo git :decayed: Dzięki Daniel. :drinks:

Nie ma za co :decayed: polecam się na przyszłość :whistling: sam też posiadam na autku.Dostępne jeszcze 22szt.:naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 23:39 ----------

i czy ktos moze wrzucic zdjecie b7 avant na takiej feldze 18" ???

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/72/57/80/2872578052

To jest coś takiego

http://s2.postimage.org/fk4j7ohdl/DSCN6632_123.jpg

To są BBS motosport i ex auto kumpla :whistling:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Kerczi miał takie 19" :wink:

A to nie przypadkiem BBS CH?

Ja poluje na to co miałem w poprzednim aucie - BBS RC.

Tak to wyglądało:

g4_01.jpg

<br /><br />

Po przymiarce wyglądało to tak:

IMG_20120322_132605.jpg

<br /><br />

Ciężko trafić w naszym rozstawie. Kiedyś było ich więcej.

Ostatnio znalazłem fajny komplet (18x8 ET35 lub 33) ale nie miałem dukatów :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.