Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany od czego te amorki?

8E0 413 031 DF

8E0 513 036 T

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany od czego te amorki?

8e0 413 031 df

8e0 513 036 t

b7 1be

Opublikowano

dziekuje slicznie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

a dojde po numerach z jakiego silnika?

Opublikowano

a dojde po numerach z jakiego silnika?

ETKA dojdzie ;)

8E0 413 031 DF przód 1BE wersje 4,6cylindrowe. Kategorie wagowe od 0JB do 0JG

8E0 513 036 T tył 1BE wersje 4,6 cylindrowe - wszystkie kategorie wagowe

Opublikowano

:hi:podziekowal slicznie

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 23:27 ----------

to mam jeszcze pytanie, jak sie demontuje/montuje element nr 7. to mam luzne w tylnych drzwiach, i coraz bardziej mnie to irytuje .....

ID8u8cl.jpg

Opublikowano

Ma ktos jakis opis lub fotostory z wymiany zwyklego radia na rnse? Glownie chodzi o kosz bo ne wiem jak mam sie do tego zabrac zeby nic nie polamac :decayed:

Opublikowano

Połamać to będziesz musiał a raczej powycinać jeśli masz tunel 1Din :wink:

Gdzies na forum widziałem zdjęcie co dokładnie trzeba wyciąć ale w którym wątku to nie wiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Tutaj coś jest :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Może to cos pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał :wink:

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

Opublikowano
  • Autor
chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

W b7 w avancie masz inaczej otwarty do przykrecania lamp.

Opublikowano
Połamać to będziesz musiał a raczej powycinać jeśli masz tunel 1Din :wink:

Gdzies na forum widziałem zdjęcie co dokładnie trzeba wyciąć ale w którym wątku to nie wiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Tutaj coś jest :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Może to cos pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał :wink:

dzieki dzieki:wink:

Opublikowano
chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

W b7 w avancie masz inaczej otwarty do przykrecania lamp.

A w sedanie ?

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor
chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

W b7 w avancie masz inaczej otwarty do przykrecania lamp.

A w sedanie ?

Sent from my

Nie wiem.

Opublikowano

:hi:

Ma ktoś w B7 na forum takie felgi, w 9J 19" ET41 ?

1b3232161021.jpg

aa1035927d3a.jpg

501f80ac4647.jpg

Opublikowano

Pytaj miedzika ale on ma b6

Opublikowano

Oglądałem jego temat i przeoczyłem stronę z nowymi felgami :decayed:

Szkoda, że dopiero na wiosnę zakłada i że to nie 9J. Jeszcze podobne z wyraźniejszym rantem i ET33 widziałem z A5.

Opublikowano

Ja mam 8,5x19 et32 i moim zdaniem to dobre rozwiazanie.

9x19 jest troszkę przyszerokie, jak dla mnie , ale o gustach sie nie dyskutuje.

Możliwe ze Et 41 będzie przecierać w 9-calowej feldze i trzeba będzie zakładać dystanse, a et 33 może przycierac na blotnikach, bo u mnie juz nawet palca nie włożę...

Opublikowano

Akjam ma 9J 19 z ET44 z RS6 i wchodzą bez problemu, nawet dystans dał, więc może nie było by tragedii. Wolę się jednak dobrze rozejrzeć, niż eksperymentować na własnym portfelu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam 8,5x19 et32 i moim zdaniem to dobre rozwiazanie.

9x19 jest troszkę przyszerokie, jak dla mnie , ale o gustach sie nie dyskutuje.

Możliwe ze Et 41 będzie przecierać w 9-calowej feldze i trzeba będzie zakładać dystanse, a et 33 może przycierac na blotnikach, bo u mnie juz nawet palca nie włożę...

Wszystko zależy od opony i zawieszenia :whistling: u mnie jest 19x8,5J ET25 guma 215/35 i tylko czasem coś przyszura :decayed:

Opublikowano
Akjam ma 9J 19 z ET44 z RS6 i wchodzą bez problemu, nawet dystans dał, więc może nie było by tragedii. Wolę się jednak dobrze rozejrzeć, niż eksperymentować na własnym portfelu :decayed:

Może ma wlasnie dystans zeby nie przybierało o amory? :P

BTW,: ktoś szuka białej B7? ;)

Opublikowano

A jest Twoja na sprzedaz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.