Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie,

Padł mi Intake Manifold Flap, czyli klapa gasząca. Po zgaszeniu silnika dochodzą dźwięki takiego jakby cykania. W swojej B7 mam silnik 2.0 TDI BLB. Chciałem zapytać, czy przepustnica, bo chyba trzeba wymienić całą przepustnicę, o numerze 03G 128 063 C będzie pasować do mojego silnika, i czy przepustnice z numerem z inną końcówką np. A J też będą pasować?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Czy te literki na końcu mają jakieś znaczenie, w sensie, to są zupełnie inne części, czy np. i dalsza literka, tym jakaś nowsza część z wyeliminowanymi wadami, części z końcówkami z literkami wcześniejszymi?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Witam Panowie,

Padł mi Intake Manifold Flap, czyli klapa gasząca. Po zgaszeniu silnika dochodzą dźwięki takiego jakby cykania. W swojej B7 mam silnik 2.0 TDI BLB. Chciałem zapytać, czy przepustnica, bo chyba trzeba wymienić całą przepustnicę, o numerze 03G 128 063 C będzie pasować do mojego silnika, i czy przepustnice z numerem z inną końcówką np. A J też będą pasować?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Czy te literki na końcu mają jakieś znaczenie, w sensie, to są zupełnie inne części, czy np. i dalsza literka, tym jakaś nowsza część z wyeliminowanymi wadami, części z końcówkami z literkami wcześniejszymi?

Do BLB taka ma być 03G128063J

03G128063J - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

podziękował :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Ale ogólnie jak padła mi ta klapa gasząca, to muszę wymienić całą przepustnicę, czy tak ? To juz tak piszę żeby się upewnić :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor
podziękował :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Ale ogólnie jak padła mi ta klapa gasząca, to muszę wymienić całą przepustnicę, czy tak ? To juz tak piszę żeby się upewnić :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

To jest jeden cały element.

Opublikowano

Dzięki H4mm3r za fachową poradę :wink:

Opublikowano

pamięta ktoś może numer przetwornicy nie skrętnej do B7?

Opublikowano
pamięta ktoś może numer przetwornicy nie skrętnej do B7?

Dzisiaj będę wyciągał to ci podam.

Opublikowano

W bixenonie wszystkie przetwornice są firmy AL? Da sie to sprawdzić bez wyciągania lamp?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Swietnie dzieki ;)

Nie sprawdzisz bo przetwornice masz pod lampa

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
a3yrunyn.jpg
Opublikowano

:hi:podziękował

Opublikowano
:hi:podziękował

Wlasnie to otworzylem na kompie i jakos niewyraznie to widac- na fonie lepiej widac. Widzisz to co chcesz, albo mam dodac wyrazniejsze zdjecie?

Opublikowano

Pany, kto rezal ledy od a6 na tyl?

Opublikowano
Pany, kto rezal ledy od a6 na tyl?

Akjam. Hammer

Opublikowano

Szybkie pytanie mam. Jakie oznaczenie (kolory pasków) powinny mieć przednie sprężyny s-line przy silniku 1.9 ?

Opublikowano
  • Autor
Szybkie pytanie mam. Jakie oznaczenie (kolory pasków) powinny mieć przednie sprężyny s-line przy silniku 1.9 ?

Zależy jaka klasa wagowa...

Opublikowano

0yk 0jh

PS. Dlaczego jak piszę dużymi literami w tych oznaczeniach to wyświetla mi później małe? :eusathink::decayed:

Opublikowano

Tylko dalej nie wiem jakie powinno widnieć oznaczenie na sprężynie. Wydaje mi się że sprężyny które mam mogą być nie do mojego silnika bo jak patrzę na inne audi z zawieszeniem s-line to prześwit tył i przód jest mniej więcej równy a u mnie jest zbyt duża różnica. Tył siedzi tak że prawie nie ma prześwitu między oponą a nadkolem a z przodu prześwit jest według mnie za duży.

Opublikowano
  • Autor
Tylko dalej nie wiem jakie powinno widnieć oznaczenie na sprężynie. Wydaje mi się że sprężyny które mam mogą być nie do mojego silnika bo jak patrzę na inne audi z zawieszeniem s-line to prześwit tył i przód jest mniej więcej równy a u mnie jest zbyt duża różnica. Tył siedzi tak że prawie nie ma prześwitu między oponą a nadkolem a z przodu prześwit jest według mnie za duży.

Przeważnie prze 1BE przód 0,5cm wyżej stroi. Ty masz 1BE? Jakie masz kolory na sprężynach? Może masz tylne amorki padnięte...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.