Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Padł mi Intake Manifold Flap, czyli klapa gasząca. Po zgaszeniu silnika dochodzą dźwięki takiego jakby cykania. W swojej B7 mam silnik 2.0 TDI BLB. Chciałem zapytać, czy przepustnica, bo chyba trzeba wymienić całą przepustnicę, o numerze 03G 128 063 C będzie pasować do mojego silnika, i czy przepustnice z numerem z inną końcówką np. A J też będą pasować?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Czy te literki na końcu mają jakieś znaczenie, w sensie, to są zupełnie inne części, czy np. i dalsza literka, tym jakaś nowsza część z wyeliminowanymi wadami, części z końcówkami z literkami wcześniejszymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie,

Padł mi Intake Manifold Flap, czyli klapa gasząca. Po zgaszeniu silnika dochodzą dźwięki takiego jakby cykania. W swojej B7 mam silnik 2.0 TDI BLB. Chciałem zapytać, czy przepustnica, bo chyba trzeba wymienić całą przepustnicę, o numerze 03G 128 063 C będzie pasować do mojego silnika, i czy przepustnice z numerem z inną końcówką np. A J też będą pasować?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Czy te literki na końcu mają jakieś znaczenie, w sensie, to są zupełnie inne części, czy np. i dalsza literka, tym jakaś nowsza część z wyeliminowanymi wadami, części z końcówkami z literkami wcześniejszymi?

Do BLB taka ma być 03G128063J

03G128063J - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Ale ogólnie jak padła mi ta klapa gasząca, to muszę wymienić całą przepustnicę, czy tak ? To juz tak piszę żeby się upewnić :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Ale ogólnie jak padła mi ta klapa gasząca, to muszę wymienić całą przepustnicę, czy tak ? To juz tak piszę żeby się upewnić :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

To jest jeden cały element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięta ktoś może numer przetwornicy nie skrętnej do B7?

Dzisiaj będę wyciągał to ci podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bixenonie wszystkie przetwornice są firmy AL? Da sie to sprawdzić bez wyciągania lamp?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie dzieki ;)

Nie sprawdzisz bo przetwornice masz pod lampa

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:podziękował

Wlasnie to otworzylem na kompie i jakos niewyraznie to widac- na fonie lepiej widac. Widzisz to co chcesz, albo mam dodac wyrazniejsze zdjecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie mam. Jakie oznaczenie (kolory pasków) powinny mieć przednie sprężyny s-line przy silniku 1.9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie mam. Jakie oznaczenie (kolory pasków) powinny mieć przednie sprężyny s-line przy silniku 1.9 ?

Zależy jaka klasa wagowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0yk 0jh

PS. Dlaczego jak piszę dużymi literami w tych oznaczeniach to wyświetla mi później małe? :eusathink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0YK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10

0JH = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1386-1435; 1bj:1386-1435

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dalej nie wiem jakie powinno widnieć oznaczenie na sprężynie. Wydaje mi się że sprężyny które mam mogą być nie do mojego silnika bo jak patrzę na inne audi z zawieszeniem s-line to prześwit tył i przód jest mniej więcej równy a u mnie jest zbyt duża różnica. Tył siedzi tak że prawie nie ma prześwitu między oponą a nadkolem a z przodu prześwit jest według mnie za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dalej nie wiem jakie powinno widnieć oznaczenie na sprężynie. Wydaje mi się że sprężyny które mam mogą być nie do mojego silnika bo jak patrzę na inne audi z zawieszeniem s-line to prześwit tył i przód jest mniej więcej równy a u mnie jest zbyt duża różnica. Tył siedzi tak że prawie nie ma prześwitu między oponą a nadkolem a z przodu prześwit jest według mnie za duży.

Przeważnie prze 1BE przód 0,5cm wyżej stroi. Ty masz 1BE? Jakie masz kolory na sprężynach? Może masz tylne amorki padnięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...