Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, ja to mam, tylko ze bez chromu. Laknalem to na czarny polysk, bo bylo w macie. Taki pekajacy plastik, trzeba uwazac jak sie dokreca. I u gory odstaje pod maska, ale nie widac jak maska zamknieta. Wziolem to bo do DTM ten z RS4 niestety nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś coś takiego w przednich lampach ?

angeleyes.jpg

Reszta zdjęć by nie zawalać wątku zdjęciami

http://img.photobucket.com/albums/v249/Drummasta/002.jpg

http://i30.photobucket.com/albums/c301/m0nk89/P1020698.jpg

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to, ukryta opcja bawarska? :eusathink: :eusathink:

Że ring to od razu BMW ? A że tak spytam jakieś zboczenie na temat BMW ?

Dla mnie BOMBA

Zaj... to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ring to znak rozpoznawczy tej marki, dziwne Ci to? Bo dla mnie nie, a zboczeniem nazwał bym zakładanie tego do B7. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to, ukryta opcja bawarska? :eusathink: :eusathink:

Że ring to od razu BMW ? A że tak spytam jakieś zboczenie na temat BMW?

A tak. I nie mam zamiaru sie z tego tlumaczyc.

Zle to nie wyglada, ale mam mieszane uczucia co do ringow wlasnie i nie ma to znaczenia czy sa podwojne czy pojedyncze.

Edytowane przez RS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też fajna opcja .

Ktoś wie coś więcej na ten temat ?? Jakie koszta?? Co potrzebne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki szacun do BMW, w sumie nie szukałem b7 a własnie BMW e90 ale to się trafiło, BMW prowadzi się niepodważalnie lepiej niż AUDI sory Panowie taka jest prawda.

Ale mam Audi, i nie żałuje, te ringi gdyby były dwa na lapmę to fakt troszkę za bardzo by do BMW sadziło ale taki mod jak na focie jest uważam za***isty :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki szacun do BMW, w sumie nie szukałem b7 a własnie BMW e90 ale to się trafiło, BMW prowadzi się niepodważalnie lepiej niż AUDI sory Panowie taka jest prawda.

Ale mam Audi, i nie żałuje, te ringi gdyby były dwa na lapmę to fakt troszkę za bardzo by do BMW sadziło ale taki mod jak na focie jest uważam za***isty :dance2:

BMW fajnie się prowadzi do czasu... linia między fajnym prowadzeniem a obrotem jest bardzo cienka.

Audi może nie jedzie tak jak by się chciało czyli w zakręcie jak ośka by dopiero po chwili poczuć, że to czterołap (bo przecież nie będziemy porównywać FWD z RWD).

Moja siostra jest ogromną fanką BMW, miała już ich chyba ze 4, więc się najeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ori szary kolor listw S4, tylko na foto wyszły ciemno, na jednym widać, że są szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że mam podobny kolor auta i zastanawiam sie czy tak listwy pomalować, nie wiem czy z chromem na ramkach bedzie to pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ale tak sie składa że oddałem auto do malowania i to całe więc się zrobi przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki szacun do BMW, w sumie nie szukałem b7 a własnie BMW e90 ale to się trafiło, BMW prowadzi się niepodważalnie lepiej niż AUDI sory Panowie taka jest prawda.

Ale mam Audi, i nie żałuje, te ringi gdyby były dwa na lapmę to fakt troszkę za bardzo by do BMW sadziło ale taki mod jak na focie jest uważam za***isty :dance2:

BMW fajnie się prowadzi do czasu... linia między fajnym prowadzeniem a obrotem jest bardzo cienka.

Audi może nie jedzie tak jak by się chciało czyli w zakręcie jak ośka by dopiero po chwili poczuć, że to czterołap (bo przecież nie będziemy porównywać FWD z RWD).

Moja siostra jest ogromną fanką BMW, miała już ich chyba ze 4, więc się najeździłem.

Właśnie, BMW to auto dla facetów , ale sądząc po ilości wypadkow z BMW, to raczej mało tych kupuje te auta. Raczej typy z kompleksem małego członka, którzy zawsze i wszędzie muszą udowadniać ze je jednak mają.

Prowadzę z nimi otwarta wojnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o markę samochodu, możesz mieć takie kompleksy i niekoniecznie musisz siadać do BMW.

Porównywanie BMW do AUDI to temat rzeka, co by nie gadac fajne wozy, ale jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, a jak wiadomo najczęściej dyskutuje sie o gustach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o markę samochodu, możesz mieć takie kompleksy i niekoniecznie musisz siadać do BMW.

Porównywanie BMW do AUDI to temat rzeka, co by nie gadac fajne wozy, ale jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, a jak wiadomo najczęściej dyskutuje sie o gustach :grin:

Niby prawda, ale ja myślę że właśnie ci co mają te kompleksy właśnie przy wyborze auta decydują sie na BMW, mając nadzieję że to właśnie auto wypełni im te lukę.

Bo BMW nie jest samo w sobie złym autem- ma układ kierowniczy wolny od przeciążeń napędu i tylni napęd tęż jest fajny jak sie ma wystarczajaco mocy, ale i tak jak ktoś ma dobrze ustawione FWD to teoretycznie na zakrętach może objechać RWD ( wiem z własnego doświadczenia)

No i nie zapominając o dźwięku R6.

Normalnie na zakrętach można jechać do zerwania przyczepności. Dobry kierowca potrafi wtedy jeszcze wdepnąć gaz. RWD wtedy potrafi sie tylnia oś uslizgnac, jak sie nie opanuje a w FWD przednia chyba że masz tyle mocy , balansu i trakcji ażeby cię przednia oś z tej sytuacji wyciągneła. Już nie raz sie tak ktoś rąbnął jadąc za mną. :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na szybko bo brat chce kupić a ja nie b arzo ma wiedzę na temat tego konkretnie silnika.

2.0tdi BRD na szybko wady/zalety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...