Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz foto to zaznaczę.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/zdjecie/47e01a133a3cd9a0

Zdjęcie zrobiłem na szybko ale chyba wszystko widać, no poza śrubą która docelowo ma być wyjęta.

Opublikowano

Jedna tu:

5d0a0d352a7b.jpg

Druga tutaj:

464c5de43852.jpg

Wiadomo amor odkręcić trzeba, a odkręcając tamtą śrubę do czujnika z drugiej strony warto wkładać drugą śrubę by wahacz nie opadł. Pod belkę podnośnik, łatwiej później podnieść i przykręcić.

Opublikowano

Witam Panowie jakie były ORI rozmiary felg tzw" ROTORÓW " oraz ET jakie powinny mieć

Pozdrawiam

Opublikowano

http://www.original-felgen.com/8t0601025ad.html


:hi:


z tego co teraz tam zobaczyłem to a5 i a7 mają inne parametry rotorów więc musisz sobie tam poszukać na stronce

Opublikowano

Jedna tu:

5d0a0d352a7b.jpg

Druga tutaj:

464c5de43852.jpg

Wiadomo amor odkręcić trzeba, a odkręcając tamtą śrubę do czujnika z drugiej strony warto wkładać drugą śrubę by wahacz nie opadł. Pod belkę podnośnik, łatwiej później podnieść i przykręcić.

DSCF1732-1.jpg

Koledzy dzięki wielkie czujnik już na swoim miejscu ale trochę kombinacji różnego typu było. Wczoraj wieczorem się za to zabrałem i o 2 w nocy udało się czujnik wkomponować w zawieszenie ( a robiłem to na zwykłej windzie samochodowej x2 i miałem drugą parę rąk ) no ale udało się. :banan:

Tak że jeszcze raz dzięki bardzo :hi: za podanie na tacy sposobu na tą dość specyficzną operację :P

Opublikowano

jakie możecie soczewki polecić do bixa? mam ori ale chciałbym jakieś lepsze wsadzić

Opublikowano

Od B8, pasuje P&P.

Opublikowano

A są jakieś lepsze na rynku ?

Opublikowano

Chłopaki, kto z forum może sprawdzić przebieg serwisowy AUDI :)

Opublikowano

Stanley

Opublikowano

Dzięki Grzechu :hi:

Opublikowano

18 cali przy ET48 i oponie 245/40 będzie obcierać ? czy przypasuje bez problemu ?

Opublikowano

Pod warunkiem, że ma nie więcej jak 8j.

Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no wlasnie ma 8.5j

Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.