Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.

Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować;) ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.
Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować;) ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No nie wiem czy tak łatwo można ją spasować...
Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.
Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.
Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować;) ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No nie wiem czy tak łatwo można ją spasować...
Ktoś na forum pisał kiedyś , że można spasować ... a czy łatwo to już nie wiem.Sprawdzalem orientacyjnie odrazu przyznam się na szybko na alledrogo to ponad 2 tysie kompletny zderzak wow

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

szkoda bo ten komplecik w ładnej kasie jest.

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.
Opublikowano

Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.
Super dziękuje :) jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.
Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować ;) ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No nie wiem czy tak łatwo można ją spasować...
Ktoś na forum pisał kiedyś , że można spasować ... a czy łatwo to już nie wiem.Sprawdzalem orientacyjnie odrazu przyznam się na szybko na alledrogo to ponad 2 tysie kompletny zderzak wow

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cena już chyba z pompkami oczywiście ??

Bo grill i zderzak idzie kupić za 1200-1500 to juz max

Opublikowano

Bierz Dtm :D

Opublikowano

Bierz Dtm :D

Jak to cenowo wygląda? Bo auto będę wstawiał do warsztatu który zajmuje sie naprawami powypadkowymi i dziś jadę pytać się o cenę s-lina

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no DTM to dość drogi interes ale wygląd rekompensuje ubytek w portfelu :)


Panowie zmieniając zderzak przedni na s-line wszystko jest p&p czy trzeba coś zmienić ?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szkoda bo ten komplecik w ładnej kasie jest.

Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów.

no wlasnie ma 8.5j

To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.

ale jeśli bym gume węższą wsadził to powinno styknąć ? czy byłby potrzebny jeszcze dystans. I jaką najwęższą opone moge przucić do 8.5j 225 czy 235 ?

Opublikowano

Pod warunkiem, że ma nie więcej jak 8j.

a co to za różnica ?? nawet jak by miała 10 j to z tym ET i tą opona by weszła i nic nie tarło

Opublikowano

więc w końcu jak ? Musze być pewien czy to wejdzie i bedzie dobrze leżało. Opony w razie czego mógłbym zmienić ale czy 225 będzie ok ?

Opublikowano
  • Autor

Pod warunkiem, że ma nie więcej jak 8j.

a co to za różnica ?? nawet jak by miała 10 j to z tym ET i tą opona by weszła i nic nie tarło

Chyba jak przeszlifujesz zwrotnicę o 13mm...

więc w końcu jak ? Musze być pewien czy to wejdzie i bedzie dobrze leżało. Opony w razie czego mógłbym zmienić ale czy 225 będzie ok ?

Wejdzie tylko oponę bym zmienił na co najmniej 235 lub 225

Opublikowano

wiec musze je sobie odpuścić...

Opublikowano

spoko jak podpasuja Wsadze 225 i będzie dobrze nie ?

Opublikowano

dzięki :hi:

Opublikowano

od B8, pasuje P&P.

Tom3k soczewka z B8 jest prawie identyczna jak hella intemo. Rozmawialem z gwertym i on nie widzi roznicy w swieceniu... wiec nie warto inwestowac w helle ;)

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

skoro tak to rzeczywiście nie warto przepłacać

Opublikowano

od B8, pasuje P&P.

Tom3k soczewka z B8 jest prawie identyczna jak hella intemo. Rozmawialem z gwertym i on nie widzi roznicy w swieceniu... wiec nie warto inwestowac w helle ;)

Mi mówił coś całkowicie odwrotnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.