Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie na szybko bo brat chce kupić a ja nie b arzo ma wiedzę na temat tego konkretnie silnika.

2.0tdi BRD na szybko wady/zalety??

Na pewno pompa oleju tzn napęd albo swap na 1.9 albo regeneracja w RUMI

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaleta: 16V + moc.

Wady takie same, jak wszystkich 2.0tdi....

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No właśnie o te 16v mi chodzi, czy to dobre motory.

gdzie znajdę opis modyfikacji tej pompy oleju?

Opublikowano

No właśnie o te 16v mi chodzi, czy to dobre motory.

gdzie znajdę opis modyfikacji tej pompy oleju?

Wymienia się napęd na inny, temat bardzo obeznany i nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności, robi się to przy rozrządzie, zainteresujcie się czy wtryski zostały wymienione, a jak nie to przed kupnem zainteresujcie się czy te auto obejmuje akcja serwisowa.

Opublikowano

cos więcej? jaka akcja serwisowa?

Opublikowano

cos więcej? jaka akcja serwisowa?

Taka że w BRD Audi/VW wymienia wtryski za free.

Opublikowano

Dzwonisz do ASO podajesz vin i pytasz o możliwe akcje serwisowe dla tego samochodu.

Opublikowano

Panowie na szybko bo brat chce kupić a ja nie b arzo ma wiedzę na temat tego konkretnie silnika.

2.0tdi BRD na szybko wady/zalety??

Nie kupuj :bag:
Opublikowano

Dlaczego mam nie kupować?

I co tak za free mi wtryski wymienią :wink:

Opublikowano

I co tak za free mi wtryski wymienią :wink:

Jak auto łapię się na akcje to tak :)

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

A nie jest to tak ze auto powinno mieć max 7 lat?

Opublikowano

Koledzy jeśli macie jakiegoś zaufanego rzeczoznawcę, który mógłby opisać "usterki" samochodu sprowadzonego z zagranicy to bardzo proszę o namiar. Będę wdzięczny. Najlepiej z okolic Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej.

Opublikowano

Ja znam kolesia ale z Swiętokrzyskiego

Opublikowano

Dzięki, ale potrzebował bym kogoś na miejscu

Opublikowano

Panowie takie pytanie na szybko czy intercooler prawy z 2,7 tdi podejdzie do 2.0 TDI bo taki ciężko znaleźć. To będzie pasować:

http://allegro.pl/chlodnica-intercooler-audi-a4-2-7-3-0-8e0145806l-i5519141618.html

Edytowane przez fox60

Opublikowano

BRD ma też 2 icki

Opublikowano

Wiem że BRD ma dwa IC ale stosunkowo ciężko znaleźć. A Ma może ktoś numer tej chłodnicy to po numerze szybciej dojde do niej.

Opublikowano

warto ładować felge na przód 19X 8,5J ET35 i na tył 9,5J ET33 ? czy lepiej jednakowe felgi ? i dużo będzie się chować koło przy tej 8.5j ?

Opublikowano

warto ładować felge na przód 19X 8,5J ET35 i na tył 9,5J ET33 ? czy lepiej jednakowe felgi ? i dużo będzie się chować koło przy tej 8.5j ?

Ja mam 19x8.5 et35 i uważam ze jest to w sam raz
Opublikowano

a jakie masz zawieszenie ? na 1be bedzie to wyglądać ? czy raczej ładować jakiś gwint ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.