Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko 750 kosztuje ori? w Hanowerze w carglass zawolali 530€

Wrocławska 1A, 62-300 Września - tutaj montowałem swoją i dokładnie taką cenę mi podali, sam widziałem w systemie, bo spec pokazał czarno na białym ile kosztuje.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chciałem wymienić szybę z ubezpieczenia bo miałem naprawiana , ale widzę ze lekko poszło dalej. Ale skoro to kosztuje 750 zł to nie warto robić to z AC bo zniżki mi poleca a wkładu własnego mam 150€. a robota ile ?

Opublikowano

ile za ta akustyczna płaciłes?

Ja w Ostrowie Wielkopolskim w Izek-Eco za szybę wraz z wymiana płaciłem niecałe 730zł

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Robota 200 pln. Jednak w tym przypadku warto było zapłacić tyle bo byłem przy wymianie i zrobione jest profi.

Opublikowano

Tylko 750 kosztuje ori? w Hanowerze w carglass zawolali 530€

Hehe 530E ? To jest nic mi w NO dali info, że koszt takiej sszyby to 12tys NOK :decayed: Za tyle to miałbym pewnie podgrzewaną w PL :kox: tak z ciekawości ktoś wie ile kosztuje podgrzewana do b7 ?

I jeszcze takie pytanie jaki kod wyposażenia ma podgrzewana szyba ?

Opublikowano

w b7 nie ma podgrzewanej tylko w B6 wychodzila

Opublikowano

Nie wierze bo widziałem, na żywo w B7 :P

Opublikowano

W etce nie widzę takiej...

Opublikowano

No to już nie wiem. Ostatnio widziałem właśnie B7 z takim kolorem szyby jak mają szyby w b6 podgrzewane. Jeżeli jest tak jak piszesz to chłopaki z Audi słabo podeszli do tematu skoro B6 miało a B7 nie... Podgrzewana szyba zazwyczaj nie widniej w pozycjach doposażenia. Ludzie zamawiali bo np. doradca mówił im, że jest możliwość doposażenia w postaci takiej szyby.

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

No to już nie wiem. Ostatnio widziałem właśnie B7 z takim kolorem szyby jak mają szyby w b6 podgrzewane. Jeżeli jest tak jak piszesz to chłopaki z Audi słabo podeszli do tematu skoro B6 miało a B7 nie... Podgrzewana szyba zazwyczaj nie widniej w pozycjach doposażenia. Ludzie zamawiali bo np. doradca mówił im, że jest możliwość doposażenia w postaci takiej szyby.

No i tak jest tak samo jest chyba z kierownicą podgrzewana w B6 były w b7 nie, przynajmniej ja dotąd nie widziałem .

Może ktoś się spotkał ??

Opublikowano

trzeba się na b6 przesiąść widać lepszy wypas miały

Opublikowano

a powiem wam że mi webasto zastępuje podgrzewaną szybę i kierka i jestem bardzo zadowolony

A z tą szyba może widziałeś b7 ale miał zamodzona szybę z b6

Opublikowano

No to już nie wiem. Ostatnio widziałem właśnie B7 z takim kolorem szyby jak mają szyby w b6 podgrzewane. Jeżeli jest tak jak piszesz to chłopaki z Audi słabo podeszli do tematu skoro B6 miało a B7 nie... Podgrzewana szyba zazwyczaj nie widniej w pozycjach doposażenia. Ludzie zamawiali bo np. doradca mówił im, że jest możliwość doposażenia w postaci takiej szyby.

To że wpadała w odcień niebieski to pewnie dlatego że była solaryczna. Grzanej w B7 nie było do zamówienia w konfiguratorze.

Opublikowano

Niestety nie widziałem co było na szybie ale jak go jeszcze raz spotkam to sprawdzę :decayed:

Ale takie coś było

b6s96r7c.jpg

Opublikowano

Kierownica w B7 grzana była czteroramienna. Widziałem na profilu jednego z kolegów z klubu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coding 17

00??xxx: Options I

  • +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World)
  • +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive)
  • +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive
  • +04 = 3. K-Number (Rental Cars)
  • +08 = 2. K-Number (Australia)
  • +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display

Aby zakodować Cluch pedal switch muszę dodać do obecnej liczby +16 ? czyli obecnie jak mam 4 to muszę do tego dodać 16 ?

Tak w ogóle to dzięki temu kodowaniu na fisie będzie pokazywać się komunikat " Press clutch pedal to start engine" ?

Opublikowano

Kierownica w B7 grzana była czteroramienna. Widziałem na profilu jednego z kolegów z klubu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ale nie występowała fabrycznie tylko ktoś dobie z A6 C6 założył.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

I wszystko jasne

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coding 17

00??xxx: Options I

  • +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World)
  • +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive)
  • +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive
  • +04 = 3. K-Number (Rental Cars)
  • +08 = 2. K-Number (Australia)
  • +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display
Aby zakodować Cluch pedal switch muszę dodać do obecnej liczby +16 ? czyli obecnie jak mam 4 to muszę do tego dodać 16 ?

Tak w ogóle to dzięki temu kodowaniu na fisie będzie pokazywać się komunikat " Press clutch pedal to start engine" ?

Tak, dodajesz 16 i po test i zatwierdzeniu na fisie będzie taki napis.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coding 17

00??xxx: Options I

  • +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World)
  • +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive)
  • +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive
  • +04 = 3. K-Number (Rental Cars)
  • +08 = 2. K-Number (Australia)
  • +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display
Aby zakodować Cluch pedal switch muszę dodać do obecnej liczby +16 ? czyli obecnie jak mam 4 to muszę do tego dodać 16 ?

Tak w ogóle to dzięki temu kodowaniu na fisie będzie pokazywać się komunikat " Press clutch pedal to start engine" ?

Tak, dodajesz 16 i po test i zatwierdzeniu na fisie będzie taki napis.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Tak tez zrobilem. Myslalem, ze faktycznie musze wcisnac pedal sprzegla by odpalic. W c6 po zakodowaniu tego Musisz wcisnacinaczej nie odpalisz. Tu niestety nie jest tak. Cos jesCze trzeba do tego zakodowac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.