Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś na wierzchu numer OEM blendy w przedni ZWYKŁY zderzak z PDC bez miejsca na tablice rejestracyjną? :whistling:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolega ma problem ze schowkiem do urwał zaczep i takie pytanko da sie cos z tym zrobic czy zostaje tylko kupno nowego?? 35rkdn8n.jpg8qrxv96c.jpg i co to jest za kolor schowka a najlepiej nr schowka dziekuje i pozdrawiam

Gdzieś na forum był temat jak to można naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolega ma problem ze schowkiem do urwał zaczep i takie pytanko da sie cos z tym zrobic czy zostaje tylko kupno nowego?? 35rkdn8n.jpg8qrxv96c.jpg i co to jest za kolor schowka a najlepiej nr schowka dziekuje i pozdrawiam

Gdzieś na forum był temat jak to można naprawić.

Jest na forum gość który to ładnie naprawia azik ja u niego robiłem [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standart w Audi ja u plastikarza w poprzednim aucie zrobiłem to za grosze, poszukaj ograniętego plastikarza w okolicy i zawiez mu wykręcony schowek, ja bodajże 40zł płaciłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :hi:

Panowie mam pytanie i chyba znam odpowiedź ale chce się upewnić czy to prawda, a mianowicie poniżej wstawiam logi z mojego DPF'a i chciałbym wiedzieć czy to on jest winny trybowi awaryjnemu który włączał się do momentu aż musiałem zrobić trasę, w jeden dzień 600 km potem za 2 dni jeszcze 300 km i kolejne 2 dni 820 Km ,dodam że już po 200 km zniknął problem trybu awaryjnego ( 60 km ekspresówki prędkość ok 130 km/h bo przy 140 wpadł w tryb awaryny, a potem 80 km autostrady i prędkość 170km/h bo przy 180 się włączył tryb awaryjny) i po tym zabiegu już było czuć że auto nawet tak lepiej bardziej elastycznie pracuje, i można było lecieć nawet 200km/h i nic się nie działo.

I teraz Wstawiam screena z logami:

cmqmy8vr.png

I teraz ostatnie pytanie ale sądze że tak:

Czy DPF może powodować tryb awaryjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym masz problem? Zrób procedurę wypalania DPF i zobacz czy dalej pojawia się problem. Przecież to jest kwestia 20min.

Błędów żadnych vcds nie pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym momencie jeżdżę już 2 tyg i nic się nie dzieje ale martwi mnie ilość popiołu jaką pokazuje VCDS bo jak by sie miał zapchać to wolę go wywalić, sadzę wypala raczej na bieżąco bo raz jest 25% a przy następnym sprawdzaniu znowu 4% albo 6% i tak w koło.

Tylko się zastanawiam czy nie jest to już końcówka jego żywotu i go nie wywalić albo pomyśleć o jakimś zamienniku.

Błędów nie ma nigdzie.

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak na serio , myslalem że też coś w tych granicah 30-40 zł , a potrzeba mi dwa a gość w aso mówi 170 zł sztuka .......aż yebnolem słuchawką :grin:

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały kłopot, zaczęły mi fiksować elektryczne szyby w aucie, raz działają a raz nie nie, tylko i wyłącznie szyby, składanie lusterek działa, blokada otwierani szyb z z tyłu działa ale co któreś odpalenie auta nie działa otwieranie szyb, nie reaguje żaden z przycisków z przodu i z tyłu i nie reagują też na otwieranie i domykanie z pilota, jest całkowita cisza nie słychać w ogóle mechanizmu, podłączony komputer nic nie pokazał aczkolwiek dziś już w ogóle raz działały a raz nie więc nie wiem czy wstrzeliłem się komputerem w awarie, komfort zero błędów....., macie jakiś pomysł? może to bezpieczniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz aku na 1-3min i sprawdź. Ja miałem tak, że nie składały się lusterka i nie zamykały się czasem szyby. Po tym miałem spokój. Jak podczas tego nie świeci Ci się podświetlenie szyb i blokady to coś nie łączy w kostce przy silniczku szyb. Jak nie działają Ci szyby z twojej strony to z innych drzwi możesz sterować ?

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się świeci, a jak nie działają to wszystkie 4 na raz

Pod dywanikiem jest sucho? ja bym komfort sprawdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...