Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ktoś kodował może komunikat na wyświetlaczu " wciśnij pedał sprzęgła aby uruchomić silnik" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchutko sprawdzałem dziś

Sprawdzę jeszcze raz komfort i odłączę tez aku zobaczymy......

Ja miałem przypadek z niedziałającym składaniem lusterek, błąd był. Okazało się, że w instalacji drzwi jeden kabelek był nacięty (chyba już w fabryce) i sobie tam rozkładał się. Jak doszedłem do niego to z drucika był już tylko proszek, a uszkodzenie wielkości łepka od igły.

Sprawdź czy masz na wszystkich kablach przejście i czy któryś kabel nie jest przełamany na przejściu z drzwi do słupka, w tej czarnej gumie.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat posiadam Pilkingtona i nie mogę powiedzieć złego słowa o niej , nie rysuje sie ani nie piaskuje . W poprzednim aucie wymieniałem na Nordglass i więcej tego gówna bym nie założył bo po dwóch latach mogłem wymieniać na nową bo od wycieraczek się porysowała a od piaskowania wyglądała jak sitko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilkington... poszukaj też Saint Gobain Sekurit, jak ja wymieniałem to była aby 17zł droższa od Pilkingtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchutko sprawdzałem dziś

Sprawdzę jeszcze raz komfort i odłączę tez aku zobaczymy......

Ja miałem przypadek z niedziałającym składaniem lusterek, błąd był. Okazało się, że w instalacji drzwi jeden kabelek był nacięty (chyba już w fabryce) i sobie tam rozkładał się. Jak doszedłem do niego to z drucika był już tylko proszek, a uszkodzenie wielkości łepka od igły.

Sprawdź czy masz na wszystkich kablach przejście i czy któryś kabel nie jest przełamany na przejściu z drzwi do słupka, w tej czarnej gumie.

Sprawdze thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kosz 2din z Anglika pasuje do Europy chodzi o wizytownik na napój EPS czy z Europy do Anglika pójdzie

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanko, czy ktoś mógł by mi sprawdzić czy auto o numerze vin : WAUZZZ8E18A040947 ma hamulce 320/288 czy coś innego w serii bo nie mam nigdzie etki zainstalowanej, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanko, czy ktoś mógł by mi sprawdzić czy auto o numerze vin : WAUZZZ8E18A040947 ma hamulce 320/288 czy coś innego w serii bo nie mam nigdzie etki zainstalowanej, z góry dzięki

3.0TDI wiec hebel 320/288mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż downpipe na jedną sondę ?

http://allegro.pl/downpipe-1-8t-audi-a4-b5-b6-b7-i6512701336.html

Jak Ci nie szkoda na nowy to bierz od Niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż downpipe na jedną sondę ?

http://allegro.pl/downpipe-1-8t-audi-a4-b5-b6-b7-i6512701336.html

Jak Ci nie szkoda na nowy to bierz od Niego :wink:

znalazłem nowe na forum ciut taniej, ale dzięki za linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pakować szybe to akustyczną, jest droższa ale warto. Polecam Sekurit-a bo to oryginał bez znaczka Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pakować szybe to akustyczną, jest droższa ale warto. Polecam Sekurit-a bo to oryginał bez znaczka Audi.

Ta tylko znajdź gdzieś taką .... :(

Jak coś będę wdzięczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do zakładu który specjalizuje sie w wymianie szyb to Ci zamówią i ściągną taka jaka będziesz chciał... ja chciałem akustyczną to powiedzieli ze nie ma problemu tylko muszę 2 dni dłużej czekać aż ja skądś tam zamówią

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma ktoś na sprzedaż downpipe na jedną sondę ?

Użytkownik Toman ma dobry produkt w dobrej cenie, sam brałem.

ile za ta akustyczna płaciłes?

Ori nowa kosztuje ok. 750 zł, sprawdzałem ostatnio przy okazji wymiany swojej. Ja znalazłem acoustic za 300 pln, używana w bardzo dobrym stanie, z czujnikiem i mocowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...