Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupisz, tylko najlepiej uderzyć z numerem części do nich :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Potrzebuje przełożyć maty oparcia fotela sport, zniszczona gąbka.

Mata na dole i na górze jest przyklejona do gąbki.

Czy po przekładce wystarczy ja przykleić w tych miejscach na dobrej taśmie dwustronnej czy jest do tego jakiś specjalny klej.

Nie znalazłem nigdzie opisu przekładki.

Opublikowano

Na forum jest gość co ma bdb ceny akumulatorów, jak kupiłem FIAM chyba 120Ah i jetem zadowolony.

Pamiętasz może nick tego gościa ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na forum jest gość co ma bdb ceny akumulatorów, jak kupiłem FIAM chyba 120Ah i jetem zadowolony.

Pamiętasz może nick tego gościa ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też byłbym zainteresowany, bo czeka mnie wymiana.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy po przekładce wystarczy ja przykleić w tych miejscach na dobrej taśmie dwustronnej czy jest do tego jakiś specjalny klej.

Ja użyłem butaprenu i jest ok :)

Opublikowano
  • Autor

Na forum jest gość co ma bdb ceny akumulatorów, jak kupiłem FIAM chyba 120Ah i jetem zadowolony.

Pamiętasz może nick tego gościa ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na forum jest gość co ma bdb ceny akumulatorów, jak kupiłem FIAM chyba 120Ah i jetem zadowolony.

Pamiętasz może nick tego gościa ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też byłbym zainteresowany, bo czeka mnie wymiana.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

hortomagiko

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/page-93

Opublikowano

Dzięki [emoji106]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ....... dzięki za przyjęcie do elyty :decayed::hi:

Opublikowano

:wink4::good:

Opublikowano

Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?

Opublikowano

Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?

Dokładnie :D H11

Opublikowano

Dzięki Mati :hi:

Opublikowano

Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?

Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takie

http://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?

Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takie

http://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html

Wysłane z iPhone

Dzięki za linka :hi: Masz to u siebie? Na razie przeglądam oferty z żarówkami-ledami i innymi wynalazkami... :wink:

Opublikowano

Grzesiek dawaj normalne linki a nie jakie błędy mi wyskakują :decayed:

Opublikowano

Z internetu [emoji6]

Wysłane z iPhone

Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?

Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takie

http://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html

Wysłane z iPhone

Dzięki za linka :hi: Masz to u siebie? Na razie przeglądam oferty z żarówkami-ledami i innymi wynalazkami... :wink:

Miałem juz w dwóch autach i innych nie kupię [emoji6] znajomy twierdził ze przeplacilem i zamówił dwa razy tańsze z Allegro. Ja przez 3 lata jeździłem na nich aż do wypadku i nic sie nie działo, on wymieniał 2 razy.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Panowie jakie żarówki idą w halogeny ? H11 ?

Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takie

http://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html

Wysłane z iPhone

A ja bardziej polece LEDy, najlepiej oparte na diodach COB. Cena podobna. U mnie to wypala trawniki i świeci przekozak.

Opublikowano

Ledowe odpadaja do b7? Beda jakies bledy przy ledach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.