Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

01207 - Control Module for Auxiliary Heater (j364)

004- No Signal/Communication

mam taki błąd w immo od czego mogło się to stać i jak temu zaradzić?

Engine start z RS4 masz?

czy on powoduje jakieś błędy? u mnie 0 błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś na zbyciu zestawu pod otwieranie bagażnika z pilota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś na zbyciu zestawu pod otwieranie bagażnika z pilota ?

Siłowniki które same otwierają klapę po naciśnięciu przycisku na pilocie? Mam takie siłowniki...

Edytowane przez Brzozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam koledzy próbuje opanować pewien problem ale w temacie nic się nie dzieje a wiem że któryś z was zna odpowiedź na moje pytania :D , więc zapraszam do tematu z góry dzięki :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371394-bixenon-zmiana-kodowania-problem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem. Przez weekend rezałem Bose. Wsio na oryginalnej wiązce. Przepiąłem piny jak nakazuje schemat i podczas włączonego radia jak dam "mute" albo ustawie głośność na zero jest szum w głośnikach... Ponadto po wyłączeniu Rns-e wyłącza się wyświetlacz ale wentylator w radiu chodzi cały czas oraz głośniki szumią. Dzieje się to nawet jak zamknę auto i odczekam kilka minut. Oprócz tego wszystkiego po odtworzeniu auta oraz przekręceniu stacyjki radio się załącza. Wcześniej jak wyłączyłem radio przed zgaszeniem auta oraz jego zamknięciem nie włączało się po przekręceniu stacyjki w 1 oraz 2 pozycję.

Prosiłbym o jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić albo co zmienić :)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz poczekać na Kaja, on ma rozwiązanie na to szumienie. Jakiś pin źle był wpięty u mnie i to samo się działo dodatkowo rozładowywało aku i się kilka razy zdziwiłem, także radze sprawdzić pobór prądu żebyś nie miał nie przyjemnej niespodzianki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzisiaj już czasu nie miałem sprawdzić napięcia więc, żeby rano spokojnie wyruszyć do pracy navi śpi na chacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ori wiązce tzn? u Tomka ja walnąłem bube przy wyciszeniu micro od bose żeby nie pikał - zamiast 24 zmostkowałem 29pin wtyczki :bag: a u Ciebie objaw jak przy braku ekranowania, jak odpalisz, to gwizd masz w głośnikach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ori czyli od wzmaka ida ori kable az po piny w kostkach. Mikrofon dalem w slupek ale nie podlaczony bo nie mam reszty mikro. Jak odpale dalej jest szum. Jak zamkne auto tez jest szum i radio chodzi caly czas :/

A i jak daje głośniej to szum sie nie nasila. Jak podłączam kostke z tylu to mam 3 pipkania od sprawdzania micro. Wiatrak smiga w radiu caly czas. Wczesniej przed wymiana nie bylo czegos takiego. Moze gdzieś jakies zasilanie dodatkowe jest podpiete? Instalacja byla podlaczana wedlug schematu...

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś spierdzieliłeś. krótko i otwarcie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

powiedz mi jak masz ekran dany?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie spierdzielilem :decayed:

Szybciej bedzie jak napiszesz ktory to ekran... Chodzi Ci o ta wiazke 5 pinow razem zlaczonych czarna izolacj?

Moze wina lezy masie ktora dokrecilem do starego oczka za licznikiem po prawej stronie??

Edit:

Zapomniałem dodać, że nie zakodowałem radia na bose i nie podłączyłem centralnego głośnika :)

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekran musi być podpięty do masy radia :), w ogóle masy audio nie możesz łączyć z masą auta i zapewne o to pytał Kaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. Kupilem ori wiązke z systemu bose gotową do obsadzenia w kostkach przy radii oraz tylnej dużej kostce którą wpinamy do wzmaka. Piny obsadzilem wdlug schematu. Byly dwie wiązki które posiadały grubsze kable. Jeden był od zasilania i rozdzielał sie do bezpiecznika, zasilania wzmaka oraz radia. Był tez masowy gruby brazowy i z niego szedł jeden kabel z Oczkiem do mocowania za licznikiem, jeden do czarnej wtyczki gruby, 3 jako pin bose wtyk 7 w niebieskiej kostce oraz 4 do zielonej kostki we wtyk 8. W takim razie ktory to ekran bo ciągle nie mogę tego ogarnąć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mieszam się w czyjąś robotę jeśli chodzi o kabelkologię, spytaj turzola, jakie epitety puszczałem w kufateca jak mu podłączałem pdc :grin:

a tak całkiem serio... to wedle mnie ekranu to Ty nie masz wcale zapiętego. masz rozpiskę tego tałatajstwa coś kupił? w ciemno strzelam, że jak wypniesz pin bose i zmostkujesz się z pinem 8 zielonej kostki to Twój problem zniknie. ale to tylko moje przypuszczenie, poczekam na rozpiskę. druga sprawa - wypierdziel ten bezpiecznik i zmostkuj się bezpośrednio w kostce rnse do niebiesko czerwonego - ori bezpiecznik spokojnie daje radę, a podejrzewam, że tu też jest kolejny fuckup, że zasiliłeś go na stałe, a nie po zapłonie i dlatego jest ciągle zasilone. masę chcesz to zostaw na tym oczku, ale też bym odpierdzielił i mostkował się w kości erenesa. zawsze każdemu tak robię i jak dotychczas tylko u Tomka miałem fuckup, bo za bardzo napizgany byłem przy robieniu wiązki :grin: żadnych szumów, żadnych przebić, muzyczka gra ino ino i dobra jest :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju wie co mówi. Sam brałem od niego i to tylko część wiązki bo na przód i udało mi się to połączyć jak mi rozpisał i działa mi Bose bez żadnych pisków, jęków czy innych odgłosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w najbliższym czasie będę musiał wymienić akumulator w aucie....polecacie jakąś firmę szczególnie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest gość co ma bdb ceny akumulatorów, jak kupiłem FIAM chyba 120Ah i jetem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię w Škodzie termostat do 1.9 BRB? 1.9 mają chyba identyczne termostaty?

Wysłane z mojego XT1032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...