Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
38 minut temu, DarkMind napisał:

to inaczej, doradzilibyście coś odnośnie takich ET54?

Chooooojowe et i to bardzo :huh:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
39 minut temu, DarkMind napisał:

19" obawiam się, nie dla mnie, 18" to jeszcze jakiś kompromis w miarę sensowny 

Nie pitol :decayed: i szukaj 19 cali

Rotor w 18 calach na a4 wyglada śmiesznie, zbyt toporny wzór felgi, szukaj 19 cali :good:

Opublikowano

Koledzy dobrze radzą - bierz 19" i zobaczysz, że nie pożałujesz. Dużej różnicy w komforcie między tymi rozmiarami nie poczujesz ;)

Opublikowano

martwi mnie tylko, że wytrzęsie mi zawieszenie przy 19", jednak nie jestem w stanie każdej dziury ominąć, a zdarzają mi się drogi, na których przez np 3km przez las muszę do 40 zwolnić na 17" takie dziury i slalom...

 

ja wiem, że tutaj jest wielu fanów 19 ;)

Edytowane przez DarkMind

Opublikowano

Jak już chcesz 18 cali to szukaj z et najlepiej w granicach 35, i szerokość felgi co najmniej 8j, żeby ewentualnie wyrównać małym dystansen

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, FroS-t napisał:

Chooooojowe et i to bardzo :huh:

Co za problem dać dystans.

Opublikowano
Teraz, H4mm3R napisał:

Co za problem dać dystans.

Żaden :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, FroS-t napisał:

Jak już chcesz 18 cali to szukaj z et najlepiej w granicach 35, i szerokość felgi co najmniej 8j, żeby ewentualnie wyrównać małym dystansen :thumbdown:

Lepiej większy z centrowaniem, niż mały bez ;)

Opublikowano

przy ET 54 obawiam się właśnie dystansu, trzeba dać dość duży, (teraz mam bodajże et43 z dystansami i felgę ori sline 7,5) i się zastanawiam czy to jakoś nie wpłynie na bezpieczeństwo lub cokolwiek, taki duży dystans.

a poza rotorami i właśnie tym wzorem rs4, niewiele innych mi się podoba, a niestety ten wzór cały czas widzę z a3 czyli et54

Opublikowano

No właśnie o to mi chodziło, że duży ten dystans będzie, ja np w swoich zimowkach mam 18x8j et35 i brakuje jeszcze z 1,5 cm do równo z nadkolem a przy et 54 i 7,5j to na prawde trochę będzie brakowało.....

Opublikowano
  • Autor

Masz rację, wpłynie to na bezpieczeństwo, na +
Szerzej koła to lepsze prowadzenie, nie bez powodu rski są szersze i koła bardziej wystają.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

inaczej, wiem, że bezpieczeństwo :) dlatego mam dystanse teraz, lubię jak koła są szeroko bo i ładnie i dobrze się trzyma, chodzi mi tylko o to, że duży dystans, czyli jakiś dodatkowy element między autem a felgą, nie wiem czy moje obawy są podstawne.

po prostu mam wrażenie, że im większy "obcy" element tym coś się może bardziej zepsuć, a nie chciałbym takiego psucia przy 220km/h...

H4mm3R masz jakieś doświadczenie z takimi dystansami?

Opublikowano
  • Autor

Jakoś strasznie dużych dystansow nie miałem ale spokojnie 20stki możesz dać. To nie polonez że np łożysko cierpi jak co niektórzy twierdzą, bo łożyska nie są stożkowe jak kiedyś.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no właśnie z tego co sobie doczytałem to ok 20mm dystans.

pomyślę, szkoda, że ciężko złapać 18" od a4, a do 19" nie jestem przekonany :/

Opublikowano
  • Autor

Rsy 19x9 et29 ma kumpel do sprzedania...

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Powyżej 20mm lepiej już zastosować dystans przykrecany.

 

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

zastanawiałem się nad 19, tylko nie dość, że się boję trochę, że mi wytłucze zawieszenie, to jeszcze oponki swoje kosztują, a zdecydowanie lubie GY albo Conti... a dowcip jest taki, że 19 rsy potrafią być tańsze od ściągaych 18" z a3 ;)

poza tym zdarzają mi się dziurawe drogi...

Opublikowano

Panowie jezdził ktoś z Was na Michelin Pilot Super Sport ?

Opublikowano

@H4mm3R nie wiedziałem, że Twoje auto bierze udział w prezentacji felg AXE w NO :decayed: Sprzedałeś prawa autorskie :P 

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=88397760

 

Tak w ogóle mapy doszły i śmigają jak trzeba :hi: 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

Sam nie widziałem że takie rzeczy się dzieją za moimi plecami :P

To mnie cieszy :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.