Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
14 minut temu, Damianq napisał:

Bez opon?

tu masz z oponami, i tak musisz je zdjąć  bo profil z Q5 ale możesz za 300 4szt pogonić na szybko a to zawsze coś, w końcu to 235/55/19

wystawione ze 2099 ale na 1900 zejdą lekko tylko zadzwoń 

kwestia czy lekko obtarty rant cię nie gryzie :wink:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5935035551

 

Gdybys kupował pojedynczo to możesz spokojnie zejść do 1600-1700 za 4szt

bo pojedynczych jest masę kwestia podzwonienia i targowania się 

 

Ty masz b7? Nie zapomnij o pierścieniach centrujacych z 66 na 57

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Panowie zaczynam się poważnie rozglądać za oponami, za 2 tyg trzeba by było się przesiąść na set letni. Zakupiłem Rotory 19x9 et33 i uparcie chcę na to założyć 235/35. Rozmawiałem jakiś czas temu z @FroS-t i @Bruuuum którzy użytkowali/użytkują gumę w tym rozmiarze i : Vredestein trze o nadkole, Dunlop MAxx Sport Bruuuma nie. Wiem też na pewno, że Continentale ContiSporty nie trą, nie wiem jak z innymi oponami. Interesują mnie bardzo Uniroyale 3-ki, ale wysłucham każdej opinii. Nie namawiajcie na 225 bo nie kupię, chyba że spokornieje i za rok się przyznam do błędu.

Opublikowano
18 minut temu, HOLMATRO napisał:

Panowie zaczynam się poważnie rozglądać za oponami, za 2 tyg trzeba by było się przesiąść na set letni. Zakupiłem Rotory 19x9 et33 i uparcie chcę na to założyć 235/35. Rozmawiałem jakiś czas temu z @FroS-t i @Bruuuum którzy użytkowali/użytkują gumę w tym rozmiarze i : Vredestein trze o nadkole, Dunlop MAxx Sport Bruuuma nie. Wiem też na pewno, że Continentale ContiSporty nie trą, nie wiem jak z innymi oponami. Interesują mnie bardzo Uniroyale 3-ki, ale wysłucham każdej opinii. Nie namawiajcie na 225 bo nie kupię, chyba że spokornieje i za rok się przyznam do błędu.

Rainsporty 3 235/35 na 9.5J przycierały z przodu przy skręcie. Gwint, et37.

Opublikowano

Pamietam, rozmawialiśmy o tym. Tarły od środka tak w nadkole ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

O rant błotnika. Z przodu błotniki masz wywinięte do wewnątrz. Zrolowanie, czy mocniejsze zagięcie rantu załatwia sprawę.

Opublikowano

Tylko ze ty masz z tego co tu liczę 2 mm bardziej wysunięta na zewnątrz felgę. Az czy tylko...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Taka różnica to żadna różnica. Masz gwint to zawsze możesz trochę podnieść ale to znów wypycha koło na zewnątrz.

Opublikowano

Ktoś coś jeszcze wie ewentualnie o secie który chcę założyć ?

Opublikowano
17 godzin temu, H4mm3R napisał:

Źle przeczytałem...

Wysłane z 1+3T
 

Ja w sumie też myślałem że chodzi o przód:decayed:

Opublikowano
W dniu 20.03.2018 o 20:43, HOLMATRO napisał:

Panowie zaczynam się poważnie rozglądać za oponami, za 2 tyg trzeba by było się przesiąść na set letni. Zakupiłem Rotory 19x9 et33 i uparcie chcę na to założyć 235/35. Rozmawiałem jakiś czas temu z @FroS-t i @Bruuuum którzy użytkowali/użytkują gumę w tym rozmiarze i : Vredestein trze o nadkole, Dunlop MAxx Sport Bruuuma nie. Wiem też na pewno, że Continentale ContiSporty nie trą, nie wiem jak z innymi oponami. Interesują mnie bardzo Uniroyale 3-ki, ale wysłucham każdej opinii. Nie namawiajcie na 225 bo nie kupię, chyba że spokornieje i za rok się przyznam do błędu.

Wrzucałem kilka razy ;)
Uniroyale 235/35/19 na 9Jx19 ET33

201708241_qneqrxh.jpg

201707081_qneqrxx.jpg

Opublikowano

Pięknie leży koło. Czyli bezpieczny uniroyal tez ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam do felg o parametrach jakie opony najlepiej ?

Rozstaw Śrub 5x112

Rozmiar 18 Cali

Osadzenie ET 43

Szerokość 8J

 

Auto obniżone ,żeby to jakoś wyglądało :decayed:

Pozdrawiam

Opublikowano

225/40 przyjemnie i w sam raz, rozmiar taki ze nie widze sensu robić naciągu jakiegoś. A jak chcesz to i 205 wsadzisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma ktoś na swoich felgach 8.5j 18 nałożone 225/40? Planuje takie wsadzić na felgę i zastanawiam się czy nie za wąskie, 225/40 dobrze wyglada na 8J ale na 8.5?

Opublikowano

Miałem zeszły sezon 225/40 na 8,5 cala, leży ładnie lekki naciąg.

Opublikowano

Z jakiej firmy opony? Z rantem ochronnym? Bo widziałem różne i różnie leżą 

Opublikowano
23 minuty temu, WydRos napisał:

Ma ktoś na swoich felgach 8.5j 18 nałożone 225/40? Planuje takie wsadzić na felgę i zastanawiam się czy nie za wąskie, 225/40 dobrze wyglada na 8J ale na 8.5?

Ja mam na 18" 8.5J gumy 225/40 i raczej dobrze to wyglada ..

A opony Matador hektorra 3.

Opublikowano

? jak macie foto jakies to poprosze:wink:

Opublikowano
5 minut temu, Adam87 napisał:

Ja mam na 18" 8.5J gumy 225/40 i raczej dobrze to wyglada ..

A opony Matador hektorra 3.

A jak te matadory? Długo na nich jeździsz? Jak się spisują 

Edytowane przez WydRos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.