Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeśli dobrze rozumiem. Rozbieram tą plastikową obudowę wymieniam termostat i oring składam obudowę, podłączam i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie niech ktoś sprawdzi jakie aktualnie w ETce są przetwornice poprawione - chodzi mi o numer. Pozdro

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

1307329154 AL 1 307 329 114 (8e0 907 391 C) ? (dynamiczna/skrętna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest wycena... Skurczybyki z PZU odbili mi m. In. 3050zl za indywidualne sprowadzenie pojazdu z zagranicy, 1050zl za stan ogumienia.... Gumy 2012 michelin 7mm :) generalnie parodia na kółkach... :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Do mnie jutro przyjeżdża mądra głowa z PZU oglądać obtarty błotnik i zderzak o słupek.

Nie mam pełnego AC tylko minicasco zobaczymy jak podejdą do sprawy bo słyszałem różne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest wycena... Skurczybyki z PZU odbili mi m. In. 3050zl za indywidualne sprowadzenie pojazdu z zagranicy, 1050zl za stan ogumienia.... Gumy 2012 michelin 7mm :) generalnie parodia na kółkach... :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Do mnie jutro przyjeżdża mądra głowa z PZU oglądać obtarty błotnik i zderzak o słupek.

Nie mam pełnego AC tylko minicasco zobaczymy jak podejdą do sprawy bo słyszałem różne opinie.

Przy mc i szkodzie własnej PZU nie wypłaca nic a nic. Siostra po kolizji z barierą przy drodze miała do wymiany zderzak, maskę, lampy, pas przedni i jeden błotnik i nie dostała ani złotówki. Warunki umowy mc PZU mówią: "Zakresem mc nie są objęte szkody powstałe wskutek wypadków polegających na nagłym działaniu siły mechanicznej w chwili zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem, znajdującym się na zewnątrz pojazdu, przy czym pod pojęciem przedmiotu rozumie się nieruchomości i rzeczy ruchome poza zwierzętami."

Czyli na chłopski rozum mc obejmuje tylko kradzież, grad albo jakieś wyjątkowe sytuacje. Teraz tylko zależy na kogo trafisz, bo jeśli będzie człowiek 'życiowy' to Ci zaliczy i podciągnie tak, żebyś jakiś grosz dostał, a jeśli będzie gnojem z klapkami na oczach to raczej bym się spodziewał rozczarowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oględziny są zawsze przy każdym zgłoszeniu bo muszą papiery wystawić i sporządzić dokumentację szkody nawet jeśli jej nie zaliczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą wiedzieć o ile obniżyć wartość samochodu na kolejnej podpisanej z nimi polisie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie jak by mial ktos na zbyciu RNS-E to zapraszam na PW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan:

I tu miłe zaskoczenie

rano oglądał porobił fotki a teraz na mailu mam PDFa z kosztorysem naprawy. To chyba by oznaczało że uznali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy 2,7 a 3,0 tdi? Koles mechanik powiedzial mi ze sie roznia tylko turbina i sterownikiem ale jakos dziwne mi sie to wydaje... mowi ze rozbieral oba silniki i wszystko jest takie same- tloki, glowica itp

Bierz 3.0 tylko zapytaj chłopaków z jakimi oznaczeniami, bo pierwsze wypusty były felerne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy 2,7 a 3,0 tdi? Koles mechanik powiedzial mi ze sie roznia tylko turbina i sterownikiem ale jakos dziwne mi sie to wydaje... mowi ze rozbieral oba silniki i wszystko jest takie same- tloki, glowica itp

Bierz 3.0 tylko zapytaj chłopaków z jakimi oznaczeniami, bo pierwsze wypusty były felerne :wink:

Różnica między 2,7 a 3,0 TDI to tylko wykorbienie wału (skok tłoka).

Z tą felernością to nie wiadomo jak jest- jednym jeździ innym nie (tak samo BKN jak i ASB). Generalnie silnik cholernie wrażliwy na jakość i ilość oleju z tego co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w trybie skandynawskim światła mijania na pozycji "0" palą się od razu po przekręceniu kluczyka, da się to zrobić by dopiero po uruchomieniu silnika się zaświeciły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powie mi ktoś czy jest jakiś szpec w Małopolsce co ogarnia przekładkę licznika na taki z kolorowym FISem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powie mi ktoś czy jest jakiś szpec w Małopolsce co ogarnia przekładkę licznika na taki z kolorowym FISem?

Napisz do sevesa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się tym zajmuje, czy kogoś zna ? :mysli:

Ktoś mu to robił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się tym zajmuje, czy kogoś zna ? :mysli:

Ktoś mu to robił :wink:

Ok. Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...